صفحه 108 از 126 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

دوستان سلام وقت بخیر
    من در بخش اداری یکی از ارگانهای نظامی دارم خدمت میکنم. حدود 8 ماه از خدمت سربازی مونده. ولی تو این مدت میخوام واسه ارشد آلمان اپلای کنم و یونی اسیست صفحه اول پاسپورت رو میخواد از من.
    با خود ارگان صحبت کردم گفتن با یک چک 30 میلیون تومنی بهم مجوز خروج واسه سفر زیارتی میدن و میتونم با اون مجوز پاسپورت بگیرم. بعد که پاسپورت رو گرفتم میتونم سفر زیارتی رو نرم و پاسپورت رو بهشون بدم و چک رو پس بگیرم. بعد شنیدم یک مهر قرمز روش میخوره که فقط حق سفر به همون عراق رو دارم. خب بعد که سربازیم تموم بشه و پاسپورت رو بهم بدن اون مهر قرمز رو چطوری میتونم لغو کنم که بتونم آلمان هم برم؟

دوستان میدونید که گرفتن این مهر خروج برای دانشجویان از دفتر حافظ منافع چقدر زمان میبره؟ من همه مدارک رو از کانادا فرستادم واسشون... کپی نامه معافیت تحصیلی رو هم فرستادم. آیا نیاز هست که از جایی استعلام کنن؟ آیا بیشتر از یک ماه طول میکشه؟ من میخوام بلیط بگیرم و میخوام ببینم چقدر طول میکشه گرفتن این مهر خروج؟

آیا برای دانشگاهی که در لیست متوسط (ج) وزارت علوم قرار داره میشه برای PhD مهر خروج گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsol2003 نمایش پست ها
    آیا برای دانشگاهی که در لیست متوسط (ج) وزارت علوم قرار داره میشه برای PhD مهر خروج گرفت؟
    اگر توی لیست وزارت علوم نوشته شده که PhD از اون دانشگاه معتبره، بله میشه مهر خروج گرفت.

Junior Member

جهت اطلاع دوستان
    من اخیرا مهر خروج از سفارت در لندن گرفتم که تا آخر سال 95 اعتبار داره. مشمول هستم و بعد از اتمام تحصیل که دو سال قبل بود نرفتم ایران و مرخصی تحصیلی هم تموم شده و غایب محسوب میشم. وثیقه هم هنوز بلاتکلیف هست و هنوز تسویه نکردم. چون تردید داشتم که به مشکل بخورم برای خروج، از یکی خواستم که وضعیت خروجم رو از اداره گذرنامه چک کنه. اونجا گفتن که اسمم نارنجی بوده و ممنوع الخروج هستم (خوب شد نرفتم!!) و گفتن که سفارت برای خودش مهر زده و اگه میرفتم ایران باید وضعیت خروج رو حل میکردم که خب بخیر گذشت. یادمه به سفارت گفتم که من مشکل سربازیم حل نشده و وثیقه اینها رو ندادم. طرف گفت ما استعلام میکنیم قبل مهر خروج ولی اون دیگه بین شما و نظام و وظیفه هست و به ما ربطی نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط moorch نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان
    من اخیرا مهر خروج از سفارت در لندن گرفتم که تا آخر سال 95 اعتبار داره. مشمول هستم و بعد از اتمام تحصیل که دو سال قبل بود نرفتم ایران و مرخصی تحصیلی هم تموم شده و غایب محسوب میشم. وثیقه هم هنوز بلاتکلیف هست و هنوز تسویه نکردم. چون تردید داشتم که به مشکل بخورم برای خروج، از یکی خواستم که وضعیت خروجم رو از اداره گذرنامه چک کنه. اونجا گفتن که اسمم نارنجی بوده و ممنوع الخروج هستم (خوب شد نرفتم!!) و گفتن که سفارت برای خودش مهر زده و اگه میرفتم ایران باید وضعیت خروج رو حل میکردم که خب بخیر گذشت. یادمه به سفارت گفتم که من مشکل سربازیم حل نشده و وثیقه اینها رو ندادم. طرف گفت ما استعلام میکنیم قبل مهر خروج ولی اون دیگه بین شما و نظام و وظیفه هست و به ما ربطی نداره!
    چرا برای شما مهر خروج زدن؟ شما باید سه سال غایب باشید تا بتونید برگردید به ایران. در صورتی که شما یک سال غایب بودید (یک سال هم توی فرجه بودید). فکر میکنم برای بازگشت به ایران باید دو سال دیگه صبر کنید (البته اگر قانون دوباره تمدید بشه)

Junior Member

سلام دوستان
    من سال گذشته مهر خروج مشمولین رو گرفتم و بدون ضبط وثیقه به ایران سفر کردم, و مشکلی پیش نیومد

آیا کسی هست
    که مهر خروج مشمولین داشته باشه ​
    و براش مشکل پیش اومده باشه ؟؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من کمتر از ۵ سال هست که در کانادا در مقطع دکترا مشغول به تحصیل هستم. قبل از خروج کشور با وثیقه ۱۵ میلیونی از نظام وظیفه اجازه خروج گرفتم. حدود یک سال پیش از طریق دفتر حفاظت از منافع ایران در واشنگتن پاسپورت جدید گرفتم واز او موقع تاحالا ایران نرفتم.
    دو تا سوال دارم:
    ‍۱. من دارم برنامه میریزم که برم ایران برای مدت یک ماه. احتمالا میشه ۳ یا ۴ ماه دیگه که مصادف میشه با اوایل سال ششمی که دارم دکترا میخونم. ایا سفر در سال ۶ ام دکترا مشکلی از طرف نظام وظیفه نداره؟
    ۲. مهر خروج را کجا باید رو پاسپورتم بزنه؟ دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن؟ یا میتونم مهر خروج را بعد از ورود به ایران هم بگیرم؟

با سپاس فراوان

Junior Member

Post درخواست خروج و مسائل مربوط به سایت Evazifeh.epolice.ir

سلام به همگی من جمعه این هفته پرواز دارم به خارج از کشور
    درخواست خروج از کشور رو ۲ هفته پیش تو سایت evazifeh زدم از دانشگاه تاییده اومد
    سه شنبه این هفته بعد اومدن ویزام مبلغ رو به صورت آنلاین واریز کردم زد ظرف ۴۸ ساعت آینده خبرش میاد
    میخواستم بدونم که درخواست خروج از کشورم صادر میشه یا نه؟
    سایت تو روزای پنج شنبه و جمعه کار میکنه.؟
    خواهشا جواب بدید.چون بلیطمو پولشو دادم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    دوستان میدونید که گرفتن این مهر خروج برای دانشجویان از دفتر حافظ منافع چقدر زمان میبره؟ من همه مدارک رو از کانادا فرستادم واسشون... کپی نامه معافیت تحصیلی رو هم فرستادم. آیا نیاز هست که از جایی استعلام کنن؟ آیا بیشتر از یک ماه طول میکشه؟ من میخوام بلیط بگیرم و میخوام ببینم چقدر طول میکشه گرفتن این مهر خروج؟

آقا چقدر طول کشید این پروسه برای شما؟ منم تو همچین شرایطی هستم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)