صفحه 113 از 126 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    درست گفتند، مهر فیزیکی در ایران هیچ وقت چاپ نمیشه در گذرنامه، پلیس + 10 هم وصل نیست به سیستم مرز! اگر می خواین خیالتون راحت شه می تونید دو روز پیش از رفتن، به اداره ی کل گذرنامه در ستارخان مراجعه کنید و ازشون بخواین تو سیستم براتون چک کنند. بهتره نپرسید که "میخوام ببینم انجام شده یا نه"، بپرسید "تاریخ اعتبار اجازه ی خروجتون تا چه روزیه"!
    این که گفتم دو روز برای اینه که اگر در حالت خیلی بعید توی شهر خودتون کار درست انجام نشده بود فرصت باشه که درستش کنید و از پرواز جا نمونید.
    خیلی ممنون و متشکر دوست عزیز، کلی خیالم راحت شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingr2r2 نمایش پست ها
    سلام عزیزان خسته نباشید ، من پذیرش از دانشگاه اتریش گرفتم و احتمال زیاد هم ویزای تحصیلی اتریش رو میگیرم ، اتریش هیچ مدرک زیبانی برای پذیرش نمیخواد و نامه پذیرش دانشگاه میده ، چون میدونم بعضی کشورها نامه پذیرش ترم زبان میدن اما اتریش اینجوری نیست ، حالا وزارت علوم برای تایید پذیرش و معافیت تحصیلی گرفتن میگه باید مدرک زبان داشته باشی ، که البته جای تعجب داره اتریش نمیخواد ، اونوقت ایران میخواد !!!! حالا اگر به من معافیت تحصیلی ندن و من ویزای تحصیلی اتریش رو گرفته باشم ، آیا امکانش هست اجازه خروج سیاحتی بگیرم با ودیعه ۱۵ میلیون ، اینم بگم که غیبت نخوردم همین الان دانشجوام و تا اون موقع هم در فرجه یک ساله هستم و مشکلی برای خروج سیاحتی نیست ، اونوقت با همین ویزای تحصیلی برم اتریش و بمونم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    عزیزان کسی جوابی نداره ؟ من پاسپورتو دارم تو فرجه یک ساله هم هستم ، اگر پذیرش تحصیلی بگیرم و به خاطر مدرک زبان ایران بهم معافیت تحصیلی نده میتونم سفر توریستی برم ؟ گیر نمیدن تو پاسپورت چرا ویزای تحصیلی داری اما داری توریستی میری ؟

Junior Member

عزیزان کسی جوابی نداره ؟ من پاسپورتو دارم تو فرجه یک ساله هم هستم ، اگر پذیرش تحصیلی بگیرم و به خاطر مدرک زبان ایران بهم معافیت تحصیلی نده میتونم سفر توریستی برم ؟ گیر نمیدن تو پاسپورت چرا ویزای تحصیلی داری اما داری توریستی میری ؟

سلام دوست عزیز
    همون جوری که گفتین برای اموردانشجویان وزارت علوم مدرک زبان میخواد. باید اینم بگم که نمره بالایی هم نمیخواد که لینکشو براتون میگذارم.
    http://nesha.saorg.ir/nesha/mosharek...b9965023f267c0
    اگر سطح زبانتون در حد ضیعف هم باشه با کلاس رفتن تووی چند ماه احتمال زیاذ نمرشو میارید( تووی شیراز موسساتی که آیلتس امتحان میگیرن، نمره خیلی خوبی میدن.(حتی تا 1 نمره از جاهای دگه بیشتر میده، دیدم که میگم )امتحان بدین و ایشالا نمره میارید.
    اما در مورد اجازه خروج ، شما اگه تو فرجه یکساله باشید میتونید به خارج سفر کنید البته به شرط گذاشتن وثیقه، اونا هم کاری ندارن که ویزاتون چیه. ولی من توصیه میکنم حتما از طریق قانونی و درستش اقدام کنید چون در غیر این صورت بعدا با مشکلات بیشتری روبه رو میشید( مثلا اگر برید، تا چندین سال نمیتونید ایران برگردید ).
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash7258 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همون جوری که گفتین برای اموردانشجویان وزارت علوم مدرک زبان میخواد. باید اینم بگم که نمره بالایی هم نمیخواد که لینکشو براتون میگذارم.
    http://nesha.saorg.ir/nesha/mosharek...b9965023f267c0
    اگر سطح زبانتون در حد ضیعف هم باشه با کلاس رفتن تووی چند ماه احتمال زیاذ نمرشو میارید( تووی شیراز موسساتی که آیلتس امتحان میگیرن، نمره خیلی خوبی میدن.(حتی تا 1 نمره از جاهای دگه بیشتر میده، دیدم که میگم )امتحان بدین و ایشالا نمره میارید.
    اما در مورد اجازه خروج ، شما اگه تو فرجه یکساله باشید میتونید به خارج سفر کنید البته به شرط گذاشتن وثیقه، اونا هم کاری ندارن که ویزاتون چیه. ولی من توصیه میکنم حتما از طریق قانونی و درستش اقدام کنید چون در غیر این صورت بعدا با مشکلات بیشتری روبه رو میشید( مثلا اگر برید، تا چندین سال نمیتونید ایران برگردید ).
    موفق باشید
    مرسی عزیز برای راهنمایی ، واقعیتش منم قصدم راه درستشه ، msrt هم رفتن نشستم سره جلسه بدون هیچ پیش زمینه ای و ۶۰ شدم ، اما به من گیر دادن میخوای بری اتریش باید b2 آلمانی بدی ، منم میگم بابا رو پذیرش من اصن نزده چه زبانی ، شما فرض کن انگلیسیه اما قبول نمیکنم ، فقط طرف میخواد گیر بده انگار ، تا اونجا که فهمیدم با قانون جدید بعد سه سال غیبت ، سفارت اجازه میدی سالی یه بار بدون توجه به نظام وظیفه رفت و آمد داشته باشیم ، درسته ؟

سلام دوستان.. من اگر کارشناسی ارشد داخل ایران ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم آیا بعدا که پذیرش از دانشگاه خارجی در مقطع ارشد بگیرم و از دانشگاه داخل ایران انصراف بدم بازم بهم معافیت تحصیلی برای دانشگاه خارجی میدن؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsafari نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من اگر کارشناسی ارشد داخل ایران ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم آیا بعدا که پذیرش از دانشگاه خارجی در مقطع ارشد بگیرم و از دانشگاه داخل ایران انصراف بدم بازم بهم معافیت تحصیلی برای دانشگاه خارجی میدن؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام عزیز ، بله اگر تاحالا هیچ انصرافی ندادن باشید امکان پذیره ، شما در طول تحصیل فقط یکبار حق انصراف و تحصیل مجدد دارین

Junior Member

مرسی عزیز برای راهنمایی ، واقعیتش منم قصدم راه درستشه ، msrt هم رفتن نشستم سره جلسه بدون هیچ پیش زمینه ای و ۶۰ شدم ، اما به من گیر دادن میخوای بری اتریش باید b2 آلمانی بدی ، منم میگم بابا رو پذیرش من اصن نزده چه زبانی ، شما فرض کن انگلیسیه اما قبول نمیکنم ، فقط طرف میخواد گیر بده انگار ، تا اونجا که فهمیدم با قانون جدید بعد سه سال غیبت ، سفارت اجازه میدی سالی یه بار بدون توجه به نظام وظیفه رفت و آمد داشته باشیم ، درسته ؟
    سلام
    دوست عزیز
    بنده حقیقتش اطلاع درستی از این موضوع (نظام وظیفه) ندارم، ولی امیدوارم که این لینک بتونه کمکتون کنه.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B1/page12

Junior Member

دوستان اگه تو گذرنامه بجز کشور مورد نظر ویزای یه کشور دیگه هم باشه واسه مهر خروج زدن به مشکل نمیخوریم؟
    یعنی مثلا ویزای 5 ساله ی کانادا تو گذرنامت باشه که 4 سال از اعتبارش مونده و حالا برای ویزای تفریحی به چین نیاز به مهر خروج داشته باشی مشکلی نداره؟

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید. شاید سوالم در اینجا زیاد مربوط نشه ولی میپرسم . دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
    تا آنجا که مطلع هستم با توجه به نمره دهی که بنیاد نخبگان به رزومه تحصیلی و آموزشی (مقاله و .....) اشخاص می دهد، افراد میتواند پرژوه کسری خدمت بگیرن.
    حال سوال بنده این هست که اگر پروژه کسری خدمت بگیرم ممکن است بعد از سربازی برای اپلای کردن مشکلی برای من پیش بیاید و چون با بنیاد ملی نخبگان همکاری داشتم سفارت اذیت کند و ریجکت کنن یا ممکن هست پروژه مربوطه چون با سپاه انجام شده سفارت به این موضوع حساس باشد (در ضمن رشته من عمران هست و حتما موضوعی که در پروژه به من داده می شود چیزه خاضی نیست)
    سپاس فراوان.

Junior Member

سلام. من خروج از کشور برای ترکیه گرفتم برای رفتن به سفارت. سوالم این هست که آیا میتونم الان برم دبی به جای ترکیه؟ ( سرباز هستم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)