صفحه 120 از 126 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

دوستان سلام،

من دانشجوی مقطع دکترا در کانادا هستم و با معافیت تحصیلی از کشور خارج شدم. من سال 92 دکترا رو شروع کردم و به احتمال زیاد تا آخر امسال طول می کشه (از شهریور امسال وارد سال ششم میشم). من بین این دو حالت سردرگم شدم و ممنون میشم اگه کسی تجربه یا اطلاعی داره بهم بگه:

1. طبق نامه ای که نظام وظیفه به بانک زده وثیقه ی بانکی من برای معافیت تحصیلی تا شهریور سال 99 اعتبار داره
    2. وقتی توی سایت نشا "فرم اطلاعات پرونده" م رو نگاه می کنم تاریخ پایان مقطع تحصیلی فعلی رو شهریور 97 زده.

من الان نمی دونم که اگر بعد از شهریور 97 برم ایران و گواهی اشتغال به تحصیل به وزارت علوم بدم، آیا همچنان بهم نامه خروجی به اداره گذرنامه میدن؟ و اینکه شش ساله شدن دکترا مشکلی از نظر وزارت علوم و نظام وظیفه توی پروسه ی اجازه خروج ایجاد میکنه یا نه؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

Junior Member

سلام یک سوال داشتم در مورد خروج از کشور.
    من معافیت تحصیلی گرفتم دو ماه پیش برای کشور کانادا، برای اثرانگشت باید به یکی از کشورهای همسایه برم. آیا براساس شرایط من اجازه خروج از کشور برام هست؟ تشکر

Junior Member

با سلام
    من قصد اقدام برای ویزای ۴۷۶ استرالیا رو دارم. پاسپورت هم دارم. برای خروج از کشور و آزاد کردن مدرک، که با خودم ببرم مدارک رو( چون نمی خوام برگردم)، یه پذیرش از ایتالیا دارم. سوالم اینه که سر گیت خروج نمیگن ویزای ایتالیات کو؟ یا بلیت ایتالیات کو؟ و چرا ویزای استرالیا داری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان،
    وقتتون بخیر،
    کسی اطلاع داره ماه‌های مهر خروج دانشجویی رو چند روزه حساب میکنن(۳۰ یا۳۱ روزه)؟

ممنون از پاسختون

سلام دوستان
    من از دانشگاهی برای مقطع دکتری پذیرش دکتری دارم. اما این دنشگاه در لیست وزارت علوم در رده "ج متوسط" قرار داده رو روبروی اون "صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد" نوشته شده. آیا وزارت علوم اجازه خروج از کشور و گرفتن معافیت تحصلی رو به من میده؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان. من در کانادا دانشجو(خانم) هستم و چند ماه پیش از طریق دفتر حفظ منافع ایران در واشنگتن گذرنامه ام رو تمدید کردم بضورت دانشجویی. سوالی که دارم این هست که آیا من اگه بخوام به ایران مسافرت کنم باید قبل سفرم دوباره مهر اجازه خروج دانشجویی بگیرم؟ یا در ایران هم این امکان وجود داره؟ آیا کارکرد این مهر اجازه خروج دانشجویی صرفا معافیت از پرداخت عوارض هست یا ضروریه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    بعد از اینکه ویزام اومد باید برم امور دانشجویی ؟
    و برای خروج میتونم برم اداره مهاجرت شهرستان یا حتما باید تهران باشه ؟ چون شهرستان همون موقع مهر میزنن؟

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Solok نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    وقتتون بخیر،
    کسی اطلاع داره ماه‌های مهر خروج دانشجویی رو چند روزه حساب میکنن(۳۰ یا۳۱ روزه)؟

ممنون از پاسختون
    ماه رو به صورت تاریخ روز از ماه حساب میکنن.
    برای مثال، 3 شهریور: صدور>> 3 مهر: یک ماه بعد از صدور
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

سلام به همه.

یک سوالی برای من مطرح شده که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

من دانشجوی دکترا هستم الان در کانادا و در وزارت علوم و نظام وظیفه هم پرونده دارم و معافیت تحصیلی دارم. هر بار هم که پیش از این ایران میومدم می رفتم وزارت علوم و نامه ی اداره ی گذر نامه می گرفتم. دو بار آخری که ایران رفتم و اومدم مقیم دایم بودم این جا در کانادا. البته اخیرا شهروند هم شد و الان گذرنامه ی کانادایی دارم. ولی پیش از این در زمان اقامت دایم ام هم هیچ گاه از دفتر حافظ منافع واشنگتن نامه ی خروجی نگرفتم و مستقیم از وزارت علوم بعد از ارایه ی اصل نامه ی اشتغال به تحصیل نامه ی مهر خروج دانشجویی گرفتم.

اخیرا فهمیدم که علاوه بر وزارت علوم بایستی تایید مدارکم رو هم توسط وزارت خارجه (سامانه ی تاک) انجام بدم. حالا سوالی که برای من پیش اومده آیا لازم هست که تایید مدارک رو حتماً از طریق دفتر حافظ منافع انجام بدم یا این که اگر برم ایران می تونم این کار رو در خود ایران انجام بدم و مشکلی برای خروجی ام پیدا میشه یا نه. نگرانی عمده ام اینه که چون ویزای دانشجویی ندارم بلکه این جا پاسپورت کانادا رو دارم دیگه تو خود ایران سرویس ندن و بگن باید تایید مدارک و خروجی ات رو حتماً از دفتر حافظ منافع می گرفتی.

هفته ی آینده هم من به ایران سفر می کنم.

ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان.روز همگی بگیر.من فردا بلیط دارم و عازم ایرانم.گواهی اشتغال به تحصیل رسمی از طرف دانشگاه دارم.ولی به تایید سفارت ایران تو ایتالیا نرسوندم.تو ایران باید چی کار کنم؟ممنون از همگی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)