صفحه 122 از 126 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

با سلام خدمت دوستان، در شرایطی که برای خروج از کشور بیشتر از یک کارت پرواز داشته باشیم باید همه را به افسری که مهر خروج را می زند ارایه بدیم یا فقط کارت پرواز مقصد اول کفایت می کند؟

Junior Member

من الان دانشجوی کانادا هستم و برای دیدن خونواده برمیگردم ایران. 5 ماه قبل هم ایران بودم و 5 ماه دیگه هم باید برگردم دوباره. چند تا سوال دارم:
    1) مدتی که ایران هستم، باید به ترکیه سفر کنم و برگردم ایران و بعد از ایران برگردم به کانادا. خروج اولم به ترکیه است. برای درخواست اجازه خروج به ترکیه، چه مدرکی باید ارایه بدم توی سایت نشا؟
    2) وقتی از ترکیه برگشتم ایران، برای خروج دومم از ایران که به مقصد کانادا هست باید دوباره اجازه خروج بگیرم و نامه ی اشتغال تحصیل آپلود میکنم توی نشا. درسته؟
    3) آیا برای دفعات ورود به ایران محدودیت دارم؟ با توجه به اینکه 5 ماه قبل برگشتم ایران و الان دارم دوباره برمیگردم و اینبار میرم ترکیه و باز میگردم و 5 ماه دیگه دوباره مجبورم بیام ایران
    4) آیا برای مجموع مدت زمان حضور در ایران محدودیت هست؟ 3 ماه دیده بودم جایی.
    5) منبع برای پیدا کردن جواب این سوال ها کجاست؟ این فورم خیلی شلوغ شده و ساعت ها وقت لازم داره تا جواب سوالات پیدا بشه.

منون میشم کسی پیدا بشه جواب سوالات من رو بده.

سلام به همه
    دوستان کسی تجربه رفتن به ایران بعد از فارغ التحصیلی با مهر خروج رو داره؟
    من چند ماهه فارغ التحصیل شدم از ایتالیا و الان تو آلمان مشغول کارم. تا آخر شهریور مهر خروج دانشجویی دارم و معافیت تحصیلیم هم تا ۵ شهریور اعتبار داره.از سه بار دوبارش رو استفاده کردم و یه بار دیگه میتونم برم. فقط چون محل اقامتم داشت عوض می‌شد مدرکم رو توی سامانه تاک آپلود کردم و که سفارت محل تحصیلم استعلامش رو بتونه انجام بده بعدتر برای ضبط وثیقه.
    میخواستم ببینم احیانا ریسکی وحود داره برای رفتن و برگشتنم؟ آیا وضعیتم تغییر می‌کنه و یا ملاک همون مهر خروجه؟ کل رفت برگشت هم قبل شهریور دارم انجام میدم.
    ویرایش توسط mhjamshidi : July 2nd, 2019 در ساعت 01:30 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng , Sharif University of Technology

سلام

من پارسال برای تحصیل در مقطع دکتری از کشور خارج شدم و دو روز دیگه به عنوان مسافرت انشالله وارد کشور خواهم شد. متاسفانه به دلایلی من موفق نشدم مهر خروج از کشور از سفارت انگلیس دریافت کنم. میخواستم ببینم شما دوستان میدونید مراحل دریافت مهر اجازه خروج از کشور از داخل ایران چه طوریه؟ با توجه به اینکه من شهرستانی هستم و فقط به خاطر این باید تهران بمونم به نظرتون این پروسه چند روز طول میکشه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    با توجه به روند، به نظر میرسه کسی جوابگوی سوالات نیست، ولی من شانس خودمو امتحان میکنم و سوالمو میپرسم.
    میخواستم بدونم من برای تحصیل در مقطع دکتری ماه دیگه میرم آلمان. اگه بخوام 3 ماه بعد یکبار به مدت یک هفته برگردم ایران آیا باید از سفارت مهر خروج بگیرم یا همون مهر خروج اولیه کفایت میکنه؟(چون شنیدم هر 6 ماه یکبار باید گواهی اشتغال به تحصیل آپلود کرد و من بعد از 3 ماه میخوام برگردم)

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز یک سوالی داشتم اگر کسی میدونه و یا تجربش رو داشته به من بگه .... اگر کسی یک خروج یکماهه به مقصد عربستان بگیره ولی به عربستان نره بخواد بره دبی حال کنه بلیط بگیره بره فرودگاه هنگام زدن مهر خروج در گیت پلیس بهش گیر میدن یا نمیزارن یا اصلا براشون مهم نیست .... راه حلش چی هست ...ممنون میشم پاسخ بدن دوستان عزیز

Junior Member

سلام به همه

کسی اطلاع داره پروسه ی تغییر کشور واسه ی معافیت تحصیلی چیجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تهران

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

سلام
    بله هست تا 1 بعد از ظهر اما زود برو

Junior Member

درود،
    من با سپردن وثیقه و معافیت تحصیلی از کشور خارج شدم و پس از خروج درخواستی برای مهر خروج به سفارت محل اقامت ارایه ندادم.
    کمی قبل، با توجه به شرایط به وجود آمده، کارت معافیت از خدمت برای من صادر شده.
    سوال من اینجاست که آیا الان به داشتن کارت پایان خدمت، نیازی به درخواست مهر خروج از سفارت ایران در محل اقامت وجود داره؟
    در صورت مراجعت به ایران، در هنگام خروج از کشور، تنها ارایه ی کارت معافیت از خدمت کفایت می کنه یا باید از قبل هماهنگی هایی با اداره ی گذرنامه جهت ثبت شرایط خروج جدید ( از معافیت تحصیلی به معافیت دایم) انجام بدم؟

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام .
    دوستان من دارم برای ارشد مجدد اقدام میکنم مشمول هستم و تا 6 ماهه دیگه(از پایان بهمن) باید خودمو معرفی کنم میخواستم بپرسم من اگه برگ سبز بگیرم باهاش مدارکمو بگیرم و ترجمه رسمی کنم میتونم مجوز خروج بگیرم و با سفر زیارتی یا سیاحتی برم کشور مد نظر قصدم بازگشت نیست.
    چون برای مقطع مجدد معافیت صادر نمیشه ! و من فقط تا یکماه قبل اعزام میتونم سفر زیارتی یا سیاحتی داشته باشم .
    سوال دیگه ام اینه که اونور مثلا کانادا یا المان مشکل نظام وظیفه گریبان گیرم میشه مثلا بخوام تمدید اعتبار پاسپورت انجام بدم یا امور دیگه ؟
    ممنون از لطف شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)