صفحه 13 از 126 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

سلام
    من الان در فرجه 6ماهه هستم بعد از ليسانس الان مي تونم اقدام كنم براي مالزي يا هند ؟بايد چكار كنم؟ وثيقه ملكي هم آيا نظام وظيفه قبول ميكنه؟ ازمون زبان الزامي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_forum
    سلام
    من الان در فرجه 6ماهه هستم بعد از ليسانس الان مي تونم اقدام كنم براي مالزي يا هند ؟بايد چكار كنم؟ وثيقه ملكي هم آيا نظام وظيفه قبول ميكنه؟ ازمون زبان الزامي؟
    قربونت برم بعده این همه وقت تازه می پرسی لیلی زن بود یا مرد؟
    هر کدوم از این سوال هایی که کردی واسه خودشون حداقل 1 topic کلی و چند تا زیر topic دارن!!!!!
    الان می تونی اقدام کنی ولی خوب بهت اصل مدارکتو نمی دن.
    نظام وظیفه کاری به نوع وثیقت نداره اون بانکه که باید قبول کنه.
    تا ائنجا که من می دونم غیر تاجیکستان و افغانستان باقی ازت زبان می خوان البته اون دو تام تا وقتی که زبان تدریسشون فارسی باشه.

سلام ،

بچه ها من 1 سئوال دارم. من 3 روز پيش معاف شدم ( معاف پزشكي) و بليطم واسه 2 هفته ي ديگه است. تا اون موقع كارتم نميرسه !! واسه زدن مهر خروج تو گذرنامه ام چيكار بايد بكنم؟ كسي ميدونه؟!

ممنون ميشم اگه راهنماييك كنيد.

مرسي.
    ميلاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi007
    اونایی که کارت معافیت دارند؛ نیازی به مهر خروج از گشور ندارند؟
    البته اگه پاسپورت شما مال قبل از معافیتون باشه باید مهر خروج دائم رو بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi007
    اونایی که کارت معافیت دارند؛ نیازی به مهر خروج از گشور ندارند؟
    البته اگه پاسپورت شما مال قبل از معافیتون باشه باید مهر خروج دائم رو بزنید.
    مهر خروج دائم هم اگه کارت معافیت داشته باشی همون 2 روز طول می کشه ؟ استعلام و اینا نمی کنن که بیشتر طول بکشه؟

تا جاییکه من اطلاع دارم فرقی نمیکنه.
    همون مدارک و کارت معافی رو میگیرن و مهر و میزنن.

Dear Friends
    I have one problem after coming back from cyprus I went to ministry of science ..... and I got a paper for Gozarname .and after that I went to gozarname and they said you have 62 days from the letter time to go out from iran.

this is my second time that I want to go out and I want to go for pick-up.What will happen if I don't get clear in next 62 days?!!
    do they give me a new paper ????and does it count for second time or third time???

Thank you

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    این سؤال یکی از دوستان هست امیدوارم جای مناسبی مطرح کرده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmxccmxc
    سلام
    من بعد از پذيرش از فرانسه و تشکيل پرونده در وزارت علوم. برای گرفتن گذرنامه اقدام کردم. و گذرنامه گرفتم که توش نوشته فقط می تونم تا تاریخ 19 مهر بدون پرداخت عوارض یک بار از کشور خارج شوم. بعدش برای ویزای فرانسه اقدام کردم که متاسفانه هنوز بهم ندادند. الان ویزای دانشجویی سوئد گرفتم و می خواهم بعد از 19 مهر برم سوئد.

می خواستم بدونم با توجه به اینکه تو پاسم نوشته فقط می تونم تا تاریخ 19 مهر بدون پرداخت عوارض یک بار از کشور خارج شوم آیا ممکن است به من در فرودگاه گیر بدند و نتونم خارج شم. باید چیکار کنم از کی بپرسم. مهر خروج چی است و کجا می زنند؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    این سؤال یکی از دوستان هست امیدوارم جای مناسبی مطرح کرده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmxccmxc
    سلام
    من بعد از پذيرش از فرانسه و تشکيل پرونده در وزارت علوم. برای گرفتن گذرنامه اقدام کردم. و گذرنامه گرفتم که توش نوشته فقط می تونم تا تاریخ 19 مهر بدون پرداخت عوارض یک بار از کشور خارج شوم. بعدش برای ویزای فرانسه اقدام کردم که متاسفانه هنوز بهم ندادند. الان ویزای دانشجویی سوئد گرفتم و می خواهم بعد از 19 مهر برم سوئد.

می خواستم بدونم با توجه به اینکه تو پاسم نوشته فقط می تونم تا تاریخ 19 مهر بدون پرداخت عوارض یک بار از کشور خارج شوم آیا ممکن است به من در فرودگاه گیر بدند و نتونم خارج شم. باید چیکار کنم از کی بپرسم. مهر خروج چی است و کجا می زنند؟
    درود
    اين پست رو خونديد؟شايد به كارتون بياد.
    [/quote]
    1- از تاریخ نامه ی وزارت علوم به اداره ی گذرنامه دو ماه فرصت دارید از کشور خارج شوید. اگر نشدید باز مجبورید نامه از وزارت علوم ببرید.
    2- قوانین وزارت علوم کشور به کشور فرق می کنه (حداقل آمریکا با سایر کشورها فرق می کنه). اما گمان نمی کنم ربطی به گرفتن ویزا داشته باشه، مثلا در حالتی که شخص گذرنامه نداشته باشد (بالتبع نمی تواند ویزا بگیرد) اول باید وزارت علوم به اداره ی گذرنامه نامه ای مبنی بر اجازه ی خروج بدهد تا برای آن شخص گذرنامه صادر شود. تا جایی که من یادم هست وزارت علوم برای کشورهای غیر از آمریکا (مثلا کانادا) نامه ی پذیرش می خواهد.
    اما به جای این که از من و دیگران جواب های نامطمئن بشنوید، شنبه یک زنگ به خانم اصفهانی بزنید و خیالتان را راحت کنید. این هم شماره اش : 82233142
    [/quote]
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام به همه ی دوستان

من از دو تا دانشگاه آمریکا پذیرش دارم که الان در حال حاضر I-20 یکیش دستمه. ولی می خوام با I-20 اون یکی که احتمالا روزهای نزدیک مصاحبم به دستم می رسه برا ویزا اقدام کنم. می خوام الان اجازه خروجمو با همین I-20 که دستمه بگیرم. با توجه به اینکه من اجازه خروج میخوام بگیرم می خواستم بدونم از نظر وزارت علوم و نظام وظیفه بعد که ایشالا ویزامو گرفتم مشکلی پیش میآید؟ اصلا بهشون بگم این موضوع رو؟

لطفا با تجربیات و اطلاعاتتون کمکم کنید

ممنونم

سلام، من یک سوال راجب گرفتن اجازه خروج برای Pick up داشتم...
    من به خاطر مدت زمان Clearance مجبور شدم ترمم رو defer کنم و به تازگی هم Clear شدم. می خواستم بپرسم که چجوری می تونم برای Pick up اجازه خروج بگیرم؟ من اینجوری شنیدم که وقتی نامه تایید admission رو از وزارت علوم گرفتم و کارای نظام وظیفه رو انجام دادم میرم دوباره وزارت علوم و می گم که برای Pick up می خوام برم قبرس و تاریخش رو تعیین می کنم و وزارت علوم به اداره گذرنامه نامه مربوطه رو می ده و من می رم Pick up و وقتی برگشتم و ویزارو به وزارت علوم نشون دادم یه نامه دیگه واسه خروج نهاییم صادر می کنه. درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)