صفحه 14 از 126 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam18
    سلام به همه ی دوستان

من از دو تا دانشگاه آمریکا پذیرش دارم که الان در حال حاضر I-20 یکیش دستمه. ولی می خوام با I-20 اون یکی که احتمالا روزهای نزدیک مصاحبم به دستم می رسه برا ویزا اقدام کنم. می خوام الان اجازه خروجمو با همین I-20 که دستمه بگیرم. با توجه به اینکه من اجازه خروج میخوام بگیرم می خواستم بدونم از نظر وزارت علوم و نظام وظیفه بعد که ایشالا ویزامو گرفتم مشکلی پیش میآید؟ اصلا بهشون بگم این موضوع رو؟

لطفا با تجربیات و اطلاعاتتون کمکم کنید

ممنونم
    خیلی بهتره که بگی. چون حالا حالا ها با وزارت علوم کار داری. اگر اواسط تحصیل هم برگردی باز با همین وزارتخونه باید پیگیری مهر خروج رو انجام بدی. ولی برای تسریع در کارات با همین I-20 مراحلشو شروع کن تا پاسپورت و مهر خروج. بعد که I-20 جدید اومد برو و بگو تو پروندت عوضش کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط lowestwhisper
    سلام، من یک سوال راجب گرفتن اجازه خروج برای Pick up داشتم...
    من به خاطر مدت زمان Clearance مجبور شدم ترمم رو defer کنم و به تازگی هم Clear شدم. می خواستم بپرسم که چجوری می تونم برای Pick up اجازه خروج بگیرم؟ من اینجوری شنیدم که وقتی نامه تایید admission رو از وزارت علوم گرفتم و کارای نظام وظیفه رو انجام دادم میرم دوباره وزارت علوم و می گم که برای Pick up می خوام برم قبرس و تاریخش رو تعیین می کنم و وزارت علوم به اداره گذرنامه نامه مربوطه رو می ده و من می رم Pick up و وقتی برگشتم و ویزارو به وزارت علوم نشون دادم یه نامه دیگه واسه خروج نهاییم صادر می کنه. درسته؟
    شما که انقدر خوب بلدی خودت بیا به سوالای بقیه هم جواب بده دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط alik
    شما که انقدر خوب بلدی خودت بیا به سوالای بقیه هم جواب بده دیگه

راستش من یه سوال دیگه هم داشتم، اون اینکه: من از بنیاد نخبگان نامه گرفتم، منتها فقط توش قید شده که از شهریور 86 تا 4 سال دیگه تحصیلش مورد تایید و وثیقه نمی خواد... حالا سوالم اینکه می تونم کارام رو تو نظام وظیفه بکنم با همون نامه بنیاد، بعد برم وزارت علوم و اجازه خروج رو برای Pick Up بگیرم؟

قاعدتا باید همین کارو بکنی. من اطلاع دقیقی از نامه بنیاد نخبگان و شرایطش ندارم. ولی اگه بتونی از نظام وظیفه نامه وزارت علوم رو بگیری دیگه ادامه راه مثل همه است.

اینجا هم یه سری بزن:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5380.0.html

Junior Member

یه سوال از ذوستان returning:

مدت زمان خروج چند روزه میخوره؟ همون ۲ ماهه؟ یا حداکثر زمان ۳ ماهه درش لحاظ میشه؟ مثلا کسی ۲ ماه و بیست روز ایران مونده باشه مهلت خروجش ۱۰ روزه میخوره یا همون ۲ ماه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2222
    یه سوال از ذوستان returning:

مدت زمان خروج چند روزه میخوره؟ همون ۲ ماهه؟ یا حداکثر زمان ۳ ماهه درش لحاظ میشه؟ مثلا کسی ۲ ماه و بیست روز ایران مونده باشه مهلت خروجش ۱۰ روزه میخوره یا همون ۲ ماه؟
    مهلت خروج 2 ماه از تاریخ نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه هست
    اگه تو این 2 ماه نتونید برید میتونید دوباره 2 ماه دیگه تمدیدش کنید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

خوب قضیه ی خداکثر ۳ ماه موندن در ایران برای returning ها چی میشه؟ الکیه ؟!

اینی که شما ګفتی برای returning ها فکر نمی کنم باشه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2222
    خوب قضیه ی خداکثر ۳ ماه موندن در ایران برای returning ها چی میشه؟ الکیه ؟!

اینی که شما ګفتی برای returning ها فکر نمی کنم باشه
    من متوجه نشدم که این قضیه چه تفاوتی ممکن هست ایجاد کنه. به هر حال شما میای ایران و هر وقت که دلت خواست میری از وزارت علوم نامه میگیری و میبری اداره گذرنامه دیگه. قرار نیست روزی که وارد بشین برین درخواست بدین که. میذاری 2 ماه بعد میری. البته من در مورد returning student ها تجربه ای ندارم ولی میدونم ورال کار گرفتن اجازه خروج از وزارت علوم همین هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اگه برای مهر خروج دائم بریم ، توی پاس ویزا باشه ، مشکلی پیش نمیاد که ؟ چیزی نمیگن توی اداره گذر نامه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    اگه برای مهر خروج دائم بریم ، توی پاس ویزا باشه ، مشکلی پیش نمیاد که ؟ چیزی نمیگن توی اداره گذر نامه؟
    اکثر کسایی که مشکل سربازی داشتند و ویزا گرفتن، مهر خروج آخر رو از اداره گذرنامه گرفتن. اگر کوچکترین اتفاقی افتاده بود الان روزنامه ها و سایتها رو روسرشون گذاشته بودن. فروم که جای خود داشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)