صفحه 15 از 126 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    اگه برای مهر خروج دائم بریم ، توی پاس ویزا باشه ، مشکلی پیش نمیاد که ؟ چیزی نمیگن توی اداره گذر نامه؟
    خیر هیچ مشکلی وجود نداره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام دوستان
    من همه 8 صفحه رو خوندم و کلی گیج شدم
    شرایط من
    من 1 جولای، بصورت خروج موقت رفتم قبرس برا ویزا
    چون اعتبار پاسپورتم به زودی تموم میشه، پاسپورت رو عوض کردم
    تو پاس جدید نوشته که این بابا (یعنی من) مجاز است از تاریخ فلان تا فلان بدون پرداخت عوارض از کشور خارج شود
    من برای 11 تا 16 ژاونیه بلیط قبرس رزرو کردم که برم پیکاپ و برای 18 ژانویه هم بلیط آمریکا
    آیا وقتی از قبرس برگشتم باید برم مهر خروج دوباره بگیرم؟ یا منظور اینه که من می تونم بازم از کشور خارج شوم ولی این بار عوارض باید بدم؟
    اگه باید مهر خروج مجدد بگیرم اول باید برم وزارت علوم؟ بجز پاسپورت چیز دیگه ای لازمه ببرم؟

ببخشید می دونم تکراری اما خوب متوجه نشدم تو این 8 صفحه.
    من برای استرالیا اقدام کردم و تا سه ماه قبل از شروع تحصیل از نظر اونا می تونم برم استرالیا. می خواستم بدونم که این امکان بر اساس نامه وزارت علوم هم هست یا اینکه فقط نهایتا 1 ماه قبل از شروع دوره بهم مجوز خروج می دن؟
    ثانیا دوره من 1.5 سالست و چون می خوام اقامت بگیرم یه دوره 6 ماهه هم باید بگذرونم. آیا این دوره هم از نظر وزارت قابل قبوله و برام جزو معافیت تحصیلی حساب می کنن؟ یا اینکه اصلا برای فوق 3 سال معافیت میدن؟ یا اینکه بعد 1.5 سال باید قید برگشت به خونه رو تا زمان معافیت بزنم؟ :-[
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    ببخشید می دونم تکراری اما خوب متوجه نشدم تو این 8 صفحه.
    من برای استرالیا اقدام کردم و تا سه ماه قبل از شروع تحصیل از نظر اونا می تونم برم استرالیا. می خواستم بدونم که این امکان بر اساس نامه وزارت علوم هم هست یا اینکه فقط نهایتا 1 ماه قبل از شروع دوره بهم مجوز خروج می دن؟
    ثانیا دوره من 1.5 سالست و چون می خوام اقامت بگیرم یه دوره 6 ماهه هم باید بگذرونم. آیا این دوره هم از نظر وزارت قابل قبوله و برام جزو معافیت تحصیلی حساب می کنن؟ یا اینکه اصلا برای فوق 3 سال معافیت میدن؟ یا اینکه بعد 1.5 سال باید قید برگشت به خونه رو تا زمان معافیت بزنم؟ :-[
    هیچ کس هیچ نظری نداره؟ ???
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

من دی پارسال از لیسانس قارغ تحصیل شدم.
    تیر ماه دفترچه سربازی رو فرستادم. پذیرش با فاند واسه ارشد دالاس داشتم. تا دو ترم دیفر کردم آخرین فرصتم واسه رفتن همین چند روز پیش بود (12 jan) که کلیر نشدم. الان موندم چی کار کنم.
    از نظر نظام وظیفه این امکان هست که من با یه نامه admission master جدید از یه جای دیگه بر م پیششون واسه ترم پاییز سال بعد؟
    یا اصلا یه پذیرش ئاسه PHD؟

ranin
    Guest

با پاسپورت زیارتی میشه کشوری غیر از اون 3 کشور سفر کرد؟میشه رفت سوریه و بعد از اونجا بریم جای دیگه؟برای برگشت مشکل ساز نمیشه؟
    منظورم مسافرت موقته ایا کسی این کارو انجام داده؟اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من پاسپورتم تو ماشين لباسشويي شسته شد. رفتم عوض كنم به من گفتن طول مي كشه كه پاسه نو بهت بديم. من زود هم مي خوام براي استراليا اقدام كنم براي اين ترم و ترم بعد پذيرش دارم. به نظر تون چي كار كنم زودتر پاسپورت جديد بهم بدن؟ مرسي بچه ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajagha
    سلام
    من پاسپورتم تو ماشين لباسشويي شسته شد. رفتم عوض كنم به من گفتن طول مي كشه كه پاسه نو بهت بديم. من زود هم مي خوام براي استراليا اقدام كنم براي اين ترم و ترم بعد پذيرش دارم. به نظر تون چي كار كنم زودتر پاسپورت جديد بهم بدن؟ مرسي بچه ها.
    دفتر مرکزی مراجعه کنید و مشکلتون را مطرح کنید... حتی اگر می تونید و جایی آشنا سراغ دارید یه بلیط هواپیما خارج از کشور تهیه کنید(بعد کنسل کنید) و ببرید نشون یدید و بگید که مسافر هستید و زودی به پاسپورت احتیاج دارید... یه دفعه یه بچه را تو اداره گذرنامه دیدم که به خاطر اینکه با پدر و مادرش نرفته بود زار زار گریه می کرد افسر مربوطه سریعا اقدام کرد و پاسپورت بجه همون موقع آماده شد البته یه بلیط دستشون داشتن که بچه امشب پرواز داره... با همه این شرایط فکر نکنم خیلی طول بکشه نهایت پاسپورت 10 روزه می یاد به آدرس پستی شما....موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

N!MA
    Guest

کمک کمک...
    یکی میتونه منو راهنمایی کنه البته بعید میدونم چون مورد من با بقیه فرق میکنه ولی خوب شاید کسی مشابهش رو دیده باشه اونم اینه تو گذرنامه من از تاریخ الان به بعد مهر خروج 3 ساله خورده(یعنی هیچ معافیتی ندارم فقط اجازه خروج دارم ) منم دارم خارج میشم ولی تاریخ اعزام به خدمتم 1/4/88 هستش تو نظام وظیفه هم مثل ادم جواب نداد و فقط گفت اگه 1/4 نیای غیبت میخوری منم اگه تا قبلش بتونم پذیرش بگیرم یعنی برا 2009 که فبها معافیت تحصیلی میگیرم ولی اگه نتونم چی میشه ؟ یعنی برم میگردونن ایران و اجازه بهم نمیدن برم اونجا نمیتونم برا 2010 درس بخونم؟ یعنی میخوام اگه به 2009 نرسیدم 1 سال برم کالج زبان بعد برا 2010 برم دانشگاه

شما تا وقتی که معافیت تحصیلی برات صادر نشده باید سر موعد مقرر، اعزام شی.
    اگه تا اون تاریخ معافیت تحصیلی نگیری، و سربازی هم نری، غیبت واست میخوره. اون موقع دیگه اگه برگردی ایران، حتی با معافیت هم نمیتونی ادامه تحصیل بدی چون غیبت داری. مگه اینکه بیخیال ایران شی و دیگه برنگردی.
    البته من متوجه نشدم که شما چطوری مهر خروج داری بدون اینکه معافیت تحصیلی داشته باشی!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)