صفحه 17 از 126 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

درود
    كسي كه پاس جديد مي گيرد چه طوريه؟ مهر خروج داره؟ بايد بزنيم؟ بعد از گرفتن پاس بريم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    درود
    كسي كه پاس جديد مي گيرد چه طوريه؟ مهر خروج داره؟ بايد بزنيم؟ بعد از گرفتن پاس بريم سفارت؟
    اتفاقا سؤال منم هست.
    من پاسو تازه گرفتم. نامه پذیرش برای آمریکا رو برده بودم وزارت علوم. بچه ها میگفتن که برا آمریکا سه تا مهر خروج میزنن ولی ماله من فقط یه جا چاپی نوشته که "شما از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فقط یکبار می توانید از کشور خارج شوید"!
    آیا این همون مهر خروجه؟

دو تا دیگه رو کی باید زد؟ کجا می زنن؟

ممنون

درود
    شما وقتی یراتون با نامه ی وزرات علوم گذرنامه صادر میشه مهر یک بار خروج هم می خوره و گذرنامه با مهرخروج رو دریافت می کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    اتفاقا سؤال منم هست.
    من پاسو تازه گرفتم. نامه پذیرش برای آمریکا رو برده بودم وزارت علوم. بچه ها میگفتن که برا آمریکا سه تا مهر خروج میزنن ولی ماله من فقط یه جا چاپی نوشته که "شما از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فقط یکبار می توانید از کشور خارج شوید"!
    آیا این همون مهر خروجه؟

دو تا دیگه رو کی باید زد؟ کجا می زنن؟

ممنون
    وقتی کلیر می شید،به وزارت علوم مراجعه می کنید و نامه می زنند واسه گذرنامه با مهلت یکبار خروج در دو ماه
    بعد از گرفتن ویزا با ارائه ی آن به وزاتخانه ی علوم دوباره نامه داده به اداره گذرنامه می برید و مهر خروج سوم رو می زنند.

باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

درود
    من پاسمو تازه گرفتم و مهر خروج برام 2ماهه از تاريخي كه نظام وظيفه براي معافيت موافقت كرده زده با اين حساب من تا 21تير مي تونم خارج بشم ولي من تازه بايد وسطاي مرداد برم چون شروع كلاس ها اول شهريور هست :'(
    من نمي دونم اين چه شكليه ديگه >
    نامه اي كه اين وزارت علوم ميده فقط تاريخ موافقت نظام وظيفه را ميزنه و تاريخ شروع كلاسها را نمي زنه!!
    حالا من بايد چيكار كنم ؟ مهر خروج براي اخر مرداد را چطوري مي تونم بگيرم؟

دوستاني كه در اين باره تجربه دارند لطف كنند بگند من بايد برم وزارت علوم يا برم نظام وظيفه و دوباره نامه بگيرم؟
    (من تازه پاس را گرفتم و هنوز از كشور خارج نشدم!)

من هم امروز فهمیدم این موضوع رو.
    باید پاسپورت رو بریم وزارت علوم تا دوباره نامه بدن به گذرنامه که تمدیدش کنن.
    البته الآن نه چون ظاهرا دفعه دوم یک ماه تمدید میشه.

درود
    من پاسمو تازه گرفتم و مهر خروج برام 2ماهه از تاريخي كه نظام وظيفه براي معافيت موافقت كرده زده با اين حساب من تا 21تير مي تونم خارج بشم ولي من تازه بايد وسطاي مرداد برم چون شروع كلاس ها اول شهريور هست :'(
    من نمي دونم اين چه شكليه ديگه >
    نامه اي كه اين وزارت علوم ميده فقط تاريخ موافقت نظام وظيفه را ميزنه و تاريخ شروع كلاسها را نمي زنه!!
    حالا من بايد چيكار كنم ؟ مهر خروج براي اخر مرداد را چطوري مي تونم بگيرم؟

دوستاني كه در اين باره تجربه دارند لطف كنند بگند من بايد برم وزارت علوم يا برم نظام وظيفه و دوباره نامه بگيرم؟
    (من تازه پاس را گرفتم و هنوز از كشور خارج نشدم!)
    شما پست بالاییتونو خوندین؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    شما پست بالاییتونو خوندین؟
    بله همه را خوندم
    ايشان يكبار از كشور خارج شده اند اما من كه خارج نشدم! گفتم شايد با هم فرقي داشته باشد
    بعدش هم وزارت علوم چرا اينكار را مي كنه بياد مثل آدم از مدتي قبل از شروع كلاسها مثلا" كسي كه شهريور شروع مي شه بزنه از مرداد تا مهر اجازه خروج داره!
    نه اينكه پاس مي گيري دوباره بايد 2-3 روز سماق بمكي كه پاست را بگيري :'(

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    من هم امروز فهمیدم این موضوع رو.
    باید پاسپورت رو بریم وزارت علوم تا دوباره نامه بدن به گذرنامه که تمدیدش کنن.
    البته الآن نه چون ظاهرا دفعه دوم یک ماه تمدید میشه.
    خوب براي سفارت چيكار كنم؟ مشكلي پيش نمياد ببرم سفارت (سوئد) بعدش برم تمديد كنم؟
    تمديدش هم مثل دوستاني هست كه يك بار مهر خروج زده شد؟ يعني 2-3 روز طول مي كشه بگيرم؟ يا همان موقع كه برم اداره گذرنامه ميزنه ؟ با پست دوباره مي فرستند يا خودم هم مي تونم بگيرم؟
    ممنون

خوب براي سفارت چيكار كنم؟ مشكلي پيش نمياد ببرم سفارت (سوئد) بعدش برم تمديد كنم؟
    تمديدش هم مثل دوستاني هست كه يك بار مهر خروج زده شد؟ يعني 2-3 روز طول مي كشه بگيرم؟ يا همان موقع كه برم اداره گذرنامه ميزنه ؟ با پست دوباره مي فرستند يا خودم هم مي تونم بگيرم؟
    ممنون
    سلام
    سفارت کاری به اجازه خروج شما نداره. من وقتی که کپی پاس رو دادم به سفارت مهر اجازه خروج معتبری توش نبود
    تمدید هم طول میکشه، یه روز میبری تحویل میدی و یه روز دیگه میری میگیری، دقیقا مدت زمانش یادم نیست ولی همون دو سه روز بود فکر کنم.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    سفارت کاری به اجازه خروج شما نداره. من وقتی که کپی پاس رو دادم به سفارت مهر اجازه خروج معتبری توش نبود
    تمدید هم طول میکشه، یه روز میبری تحویل میدی و یه روز دیگه میری میگیری، دقیقا مدت زمانش یادم نیست ولی همون دو سه روز بود فکر کنم.
    یه سوالی در همین راستا
    اول باید رفت مهر خروج و با نامه وزارت علوم از گذرنامه گگرفت و بعد رفت سفارت برای اجازه ورود
    یا فرقی نمی کنه
    یا اول باید رفت سفارت ؟ حالا مالزی این جوریه که سفارت ویزا نمی ده فقط اجازه ورود می ده که کثلا تا 2 ماه وقت داری خودتو برسونی به مالزی .. اونجا هم وقت ثبت نام کردی ویزا تحصیلی 6 ماه یا 1 ساله بهت می دن ..
    حالا تقدم و تاخر مهر خروج و مجوز ورود سفارت مورد سوالمه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)