صفحه 2 از 126 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    دوستان کسایی که گذرنامه داشتن و رفتن اداره گذرنامه (تهران) تا فقط مهر خروج واسشون بزنن کارشون چقدر طول کشیده؟ من شنیدم 3 روز طول میکشه ولی میخوام ببینم کسی بوده که 2 روزه یا حتی 1 روزه بتونه این کار رو انجام بده؟ آخه من عجله دارم و 3 روز زیاد هست برام.
    ممنون
    دوست عزیز اینی و که شما میگی اسمش مهر اجازه خروج هست. مهر خروج اونیه که وقتی که تو فرودگاه داری میری سوار هواپیما بشی تو پاست میزنن. و وقتی وارد فرودگاه یه کشوری میشی مهری میزنند بنام مهر ورود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranian
    دوستان کسایی که گذرنامه داشتن و رفتن اداره گذرنامه (تهران) تا فقط مهر خروج واسشون بزنن کارشون چقدر طول کشیده؟ من شنیدم 3 روز طول میکشه ولی میخوام ببینم کسی بوده که 2 روزه یا حتی 1 روزه بتونه این کار رو انجام بده؟ آخه من عجله دارم و 3 روز زیاد هست برام.
    ممنون
    دوست عزیز اینی و که شما میگی اسمش مهر اجازه خروج هست. مهر خروج اونیه که وقتی که تو فرودگاه داری میری سوار هواپیما بشی تو پاست میزنن. و وقتی وارد فرودگاه یه کشوری میشی مهری میزنند بنام مهر ورود.
    به به چه نکته سنجی ظریفی دوست عزیز ! داشتم اشتباه می کردما !! ممنون از تنویر افکار عمومی !!

وحيد جان من چهارشنبه 4 ارديبهشت نظام وظيف بودم گفتن كه پنجشنبه بسته اند. يعني ظاهراً كارمندها هستند ولي مراجع قبول نمي كنند. شنبه 7 ارديبهشت هم يكي رو ديدم اونجا كه پنجشنبه اومده بود و پشت در مونده بود . حالا نمي دونم سيستم عوض شده كه بچه ها مي گن بازه يا نه. لطفاً توضيح بيشتر بدن.
    سؤال من: كسي مي دونه كه من كه تا 11 تير اجازه خروج دارم، مي تونم همون روز از كشور خارج شم برم براي ويزا يا نه؟ در واقع مي خوام بدونم اينا منظورشون از اجازه خروج مهلت رفتنه يا رفت و برگشت؟

Junior Member

همون 11 تیر می تونید خارج بشید. فرودگاه کاری نداره. اما روزی که برگردید ممکنه بگن شما مثلا 5-4 روز تاخیر داشتید و از این حرف ها براتون دردسر ایجاد کنند. حتی ممکنه برای وثیقتون هم مشکل پیس بیاد ریسکش زیاده. برای کل سفر تمدیدش کنید.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دوستان عزیز ممنون از پاسختون
    اول یه توضیح بدم که من منظورم اجازه خروج بود که تو اداره گذرنامه داده میشه و اشتباها نوشته بودم مهر خروج. و اما تحقیقات من:
    اجازه خروج رو با اصرار هم میشه فورا گرفت و نیاز به 3 روز صبر کردن نیست. اونجا هم آدم با منطق پیدا میشه
    ضمنا اداره گذرنامه پنج شنبه ها هم تا ساعت حدودا 11 باز هست ولی پذیرش گویا فقط تا ساعت 10 صبح هست و بعد در ورودی بسته میشه.
    اما من خوشبختانه مشکلم حل شد و دیگه عجله ای ندارم.
    بازم از تمام دوستان ممنون هستم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

میشه یه نفر بگه توو اجازه خروجی که اداره گذرنامه در پاسپورت برای "ادامه تحصیل" (نه خروج موقت) مینویسه، دقیقا چی مینویسه ؟ اون جمله رو میخوام.

نوشته اين آقا مجاز است از تاريخ فلان لغايت فلان بدون پرداخت عوارض يكبار از مرزهاي مجاز كشور خارج بشه.
    (اگه روشهاي انتحاري بلدي به ما هم بگو!!! :P)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نوشته اين آقا مجاز است از تاريخ فلان لغايت فلان بدون پرداخت عوارض يكبار از مرزهاي مجاز كشور خارج بشه.
    شروع زمانش از همون روزی هست که پاسپورت رو بهت برمیگردونن دیگه؟
    مدتش چقدر هست؟ 2 ماه؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

مدتش چقدر هست؟ 2 ماه؟
    شروعش از تاريخ نامه ای که وزارت علوم به گذرنامه ميده! مدتش هم 61 روز هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    مدتش چقدر هست؟ 2 ماه؟
    شروعش از تاريخ نامه ای که وزارت علوم به گذرنامه ميده! مدتش هم 61 روز هست!
    ماله من كه اينطوري نيست.تو نامه اي كه وزارت علوم به نظام وظيفه نوشته بود تاريخ شروع ترم مرداد ماه زده شده بود كه تاريخ خروج هم از تيرماه تا شهريور ماه زده!!!!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)