صفحه 23 از 126 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

برای گرفتن ویزای کشورهای خارجی نیاز به پاسپورت معتبر دارید. اجازه خروج براشون هیچ اهمیتی نداره. فقط تاریخ اعتبار پاسپورت مهمه که در اولین صفحه اش درج شده.
    تاریخ انقضا و معتبر بودن پاسپورت اهمیت داره ولی در مورد آقایون اجازه خروج در پاسپورت هم برای بعضی از کشورها مثل آلمان مهمه که در مدارک لازمشون واسه ویزا قید کردن. البته در مورد آذربایجان نمیدونم لازم دارن یا نه، شاید بهتر باشه از سفارت بپرسید تا مطمئن شید.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

سلام دوستان.
    می خواستم بدونم پروسه زدن مهر خروج در گذرنامه از زمان تشکیل پرونده در وزارت علوم حدودا چند روز طول می کشه؟
    یه سوال دیگه هم دارم: دانشگاه مقصد برای ثبت نام گواهی موقت رو هم قبول می کنه. با این حساب نیازی هست که من اصل مدرک رو بخرم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    سلام دوستان.
    می خواستم بدونم پروسه زدن مهر خروج در گذرنامه از زمان تشکیل پرونده در وزارت علوم حدودا چند روز طول می کشه؟
    یه سوال دیگه هم دارم: دانشگاه مقصد برای ثبت نام گواهی موقت رو هم قبول می کنه. با این حساب نیازی هست که من اصل مدرک رو بخرم یا نه؟
    تشکیل پرونده 1 روز
    نظام وظیفه و گذاشتن سپرده (وثیقه) 2-3 روز
    وزارت علوم و نامه به گذرنامه 1 روز
    تحویل نامه به گذرنامه و زدن مهر خروج 1-3 روز (اگه پاسپورت ندارین، حدود 4-7 روز )

اون دیگه بستگی به دانشگاه مقصد داره. شاید با موقت ترجمه شده (ترجمه غیر رسمی بدون مهر و تمبر و این حرفا) هم ثبت نام کنند. شاید هم نکنند.

Junior Member

سلام
    ایا می شه به بهانه یه امتحان یا سفر علمی برای مصاحبه سفارت رفت (f2) و بعد در همون کشور مورد نظر بمونیم تا clear بشیم و از همون کشور برای امریکا بلیط تهیه کنیم و بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin12
    سلام
    ایا می شه به بهانه یه امتحان یا سفر علمی برای مصاحبه سفارت رفت (f2) و بعد در همون کشور مورد نظر بمونیم تا clear بشیم و از همون کشور برای امریکا بلیط تهیه کنیم و بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

اگه وزارت علوم و دانشگاتون قبول کنه که سفر علمی لازمه مشکلی نداره میتونین برین، اما اگه از تاریخی که اونا میگن برگردین بگذره دیگه نباید برگردین تا اینکه یه جوری معاف شین، در مورد کلیرنس هم خودتون حتما میدونین حساب کتاب نداره اما ایشالا زود کلیر شین و از همون طرف برین آمریکا، در مورد خودم من به بهونه ی کنفرانس خروج از کشور گرفتم بعد رفتم یه کشور دیگه برا اینترویو، البته بعد برگشتم ایران
    موفق باشین

Junior Member

رای مهر خروج بار دوم برای pick up ویزا چه مدارکی برای وزارت علوم و اداره گذرنامه لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky-luck
    رای مهر خروج بار دوم برای pick up ویزا چه مدارکی برای وزارت علوم و اداره گذرنامه لازمه؟
    سلام
    من پرینت جدول کلیرنس و تیکت آبی را بردم پیش آقای مقیمی که نشون بدم کلیر شدم و میخوام برم پیک آپ (البته اگه شمام قبرس رفته باشین)
    پاسپورت را هم نشون میدین که بگین یه دفعه رفتین برا اینترویو
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salmankarbasi
    سلام
    من پرینت جدول کلیرنس و تیکت آبی را بردم پیش آقای مقیمی که نشون بدم کلیر شدم و میخوام برم پیک آپ (البته اگه شمام قبرس رفته باشین)
    پاسپورت را هم نشون میدین که بگین یه دفعه رفتین برا اینترویو
    موفق باشین
    برای اداره گذرنامه، کارت ملی لازم نیس واسه مهر خروج؟
    فقط نامه وزارت علوم و پاسپورت کافیه؟

Junior Member

شناسنامه، پاسپورت و نامه وزارت علوم. هر روزی هم که مدارک رو بدی فرداش می تونی بری پاس رو بگیری.

اصل شناسنامه یادتون نره که بدون اون قبول نمیکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)