صفحه 5 از 126 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    میشه پروسه کامل گرفتن اجازه خروج مجدد رو توضیح بدین، فکر نمی کنم دیگه نیازی به نظام وظیفه رفتن باشه، درسته؟؟ من برای بعد pick up ویزا میخوام این زمان و پروسش رو بدونم چون تو رزرو کردن پرواز نهایی به U.S این زمان برام خیلی مهمه. ممنون و ببخشید اگه سوال تکراریه.
    من که تو همین پست بالایی توضیح دادم دیگه چی رو میخواید بدونید؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    میشه پروسه کامل گرفتن اجازه خروج مجدد رو توضیح بدین، فکر نمی کنم دیگه نیازی به نظام وظیفه رفتن باشه، درسته؟؟ من برای بعد pick up ویزا میخوام این زمان و پروسش رو بدونم چون تو رزرو کردن پرواز نهایی به U.S این زمان برام خیلی مهمه. ممنون و ببخشید اگه سوال تکراریه.
    درسته، ولی راستش میخوام بدونم نامه ای که وزارت علوم میده چیه؟؟ یعنی باید دوباره مراحل خاصی رو طی کرد یا اینکه صاف میرید و یه نامه فقط میگیرید؟؟ دوما هم این که این 2،3 روز که شما میگید، همون 2،3 روز اداره گذرنامه است برای مهر خروج زدن یا کار دیگه ای هم هست؟ ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

درسته، ولی راستش میخوام بدونم نامه ای که وزارت علوم میده چیه؟؟ یعنی باید دوباره مراحل خاصی رو طی کرد یا اینکه صاف میرید و یه نامه فقط میگیرید؟؟ دوما هم این که این 2،3 روز که شما میگید، همون 2،3 روز اداره گذرنامه است برای مهر خروج زدن یا کار دیگه ای هم هست؟ ممنون
    آره پاسپورت رو نشون میدی صاف یه نامه میگیری میری اداره گذرنامه
    3-2 روز هم مال اداره گذرنامه هست که شنیدم 1 روزه هم میشه حلش کرد
    اینا رو خود مقیمی به من گفت
    شوپنهاور

Senior Member

آره پاسپورت رو نشون میدی صاف یه نامه میگیری میری اداره گذرنامه
    3-2 روز هم مال اداره گذرنامه هست که شنیدم 1 روزه هم میشه حلش کرد
    اینا رو خود مقیمی به من گفت
    حتی اگه بیشتر عجله داری با یه کم گیردادن چندساعته هم میشه تو اداره گذرنامه درستش کرد.

Junior Member

آقا وحید با این حساب
    1-برای دفعه دوم خروج دیگه کاری به زمان پذیرش ندارن و ههینکه پاسپورت رو ببری کافیه؟(مثلا اگر defer کنی و بخواهی به ترم بعد برسی باز نامه جدید I-20 رو می خوان؟)
    2-اگر دفعه اول سفارت آمریکا ویزا نداد باز هم می شه برای گرفتن ویزا خارج شد یا نه؟(در صورت نگرفتن ویزا در بار اول تا چند بار دیگه اجازه خروج می دن و باید چه کار کرد؟)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina333
    آقا وحید با این حساب
    1-برای دفعه دوم خروج دیگه کاری به زمان پذیرش ندارن و ههینکه پاسپورت رو ببری کافیه؟(مثلا اگر defer کنی و بخواهی به ترم بعد برسی باز نامه جدید I-20 رو می خوان؟)
    2-اگر دفعه اول سفارت آمریکا ویزا نداد باز هم می شه برای گرفتن ویزا خارج شد یا نه؟(در صورت نگرفتن ویزا در بار اول تا چند بار دیگه اجازه خروج می دن و باید چه کار کرد؟)
    1-درباره defer اطلاعی ندارم ولی اگه کار به defer نکشه پاسپورت کافیه
    2-خیر نمیشه یعنی میتونی بری ولی به مشکل میخوری چون دیگه واسه pickup نمیتونی خارج بشی. چون بار سوم فقط با داشتن ویزا اجازه خروج میدن و چون شما واسه pick up میری (بار سوم) اجازه خروج نمیدن
    شوپنهاور

Junior Member

اگر این طور باشه که شما می گید یا همه بار اول ویزا می گیرن یا بار دوم که برای مصاحبه می رن دیگه برنمی گردن (حداقل تا clear شدن بر نمی گردن) یا هم می رن سربازی...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی این همه که رفتن همه که بار اول ویزا نگرفتن پس باید راهی باشه...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ???

و یه سوال دیگه که داشتم اینه که اگه کسی ویزا نگرفت و بخواهد یه کشور دیگه بره وزارت علوم و مخصوصا نظام وظیفه اجازه می ده یا نه( نظام وظیفه ممکن بگه اگه 6 ماه از فارغ التحصیل شدنت گذشته باشه نمی تونی)من کلی دنبال جواب این سوال تو فروم گشتم ولی جواب درستی پیدا نکردم.ممنون می شم راهنماییم کنید چون نمی دونم اگه ویزا بهم ندادند باید چه کار کنم؟ ???

در مورد بار سوم فكر كنم قضيه اينطوريه كه:
    به كساني كه از آمريكا پذيرش دارن 3 بار اجازه خروج ميدن.حالا شما يا دفعه اول ويزا ميگيري يا دفعه دوم و بار سوم وقتي ميخواي خارج بشي ديگه دفعه بعدي در كار نيست.يعني تو دفعه سوم شما كلير شدي و ويزاتم زدن تو پاست ديگه نبايد برگردي ايران و از همونجا مستقيم بزني بري به كشور استكبار جهاني!!!! :P :P
    البته مطمئن نيست.مديرا اگه دقيقتر ميدونن خواهشا اصلاح بفرمايند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina333
    و یه سوال دیگه که داشتم اینه که اگه کسی ویزا نگرفت و بخواهد یه کشور دیگه بره وزارت علوم و مخصوصا نظام وظیفه اجازه می ده یا نه( نظام وظیفه ممکن بگه اگه 6 ماه از فارغ التحصیل شدنت گذشته باشه نمی تونی)من کلی دنبال جواب این سوال تو فروم گشتم ولی جواب درستی پیدا نکردم.ممنون می شم راهنماییم کنید چون نمی دونم اگه ویزا بهم ندادند باید چه کار کنم؟ ???
    من متوجه منظور شما نشدم!
    يعني بخواد بره كشور ديگه مصاحبه كنه يا كلا كشور و دانشگاهش رو عوض كنه؟
    در مورد اول بله امكان پذيره و هيچ مشكلي نداره
    در مورد دوم هم مشكلي نيست و شما يكبار ميتوني واسه كشوري كه پرونده تشكيل دادي بري وزارت علوم و دانشگاه و كشور مقصدت رو عوض كني.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

صحبتهای بهروز کاملا درست بود
    بار سوم فقط و فقط با ویزای آمریکا بهت اجازه خروج میدن. حالا دیگه با خودت هست که بار دوم بری یه کشوری بمونی تا کلیر شی ولی اگه برگشتی و ویزا نداشتی دیگه نمیتونی خارخ بشی.
    یه راه دیگه هم این که من شنیدم میشه بستگان درجه 1 مثل پدر رو هم واسه گرفتن ویزا بعد کلیر شدن فرستاد تا ویزا بگیرن. در اینصورت دیگه لازم نیست خودتون خارج بشید.
    در مورد سوال دوم هم تا 1 بار اونم با موافقت نظام وظیفه میشه کشور رو عوض کرد. اگه اینکارو نکنی معلوم نیست چه بلایی سر وثیقت بیارن
    شوپنهاور

من یه سوال در مورد برگشت به ایران و گرفتن پذیرش در مقطع بالاتر دارم، بعد از اینکه مثلا مقطع فوق رو تموم می کنی و پذیرش مقطع دکترا میگیری، کسی میدونه چقدر میشه در ایران موند؟؟ یعنی بین فوق و دکترا اگه برگردی ایران، چقدر میتونی ایران بمونی و دچار مشکل سربازی نشی؟؟ فکر کنم در طول دوران تحصیل 3 ماه یا 6 ماه میشه ایران بود، درسته؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)