صفحه 54 از 126 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

سلام دوستان
    من از سوئیس پذیرش دارم به نظام وظیفه هم اعلام کردم کشور مقصد رو و معافیت 4 ساله واسم صادر شده و اجازه خروج متعدد دارم تا تاریخ 17/9/91 می خواستم بدونم میتونم قبل ورود به سوئیس اول به مالزی یا کشور دیگه برم بعد برم سوئیس؟ از نظر نظام وظیفه مهر کشور مقصدم اهمیت داره؟
    ممنون میشم سریع جواب بدید

سلام دوستان، یه سوال، من ویزام رو گرفتم ولی دیفر کردم، حالا می خوام نامه تمدید از وزارت علوم بگیرم و ببرم نظام وظیفه، پاسم بمونه تو نظام وظیفه آیا خطریه؟ امکانش هست خدای نکرده یه وقت گمش کنن یا سیستمشون درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مجوز خروج با وجود پذیرش کاندیشنال

سلام دوستان
    یکی از اساتید به من گفته که حتما باید در مصاحبه ی حضوری شرکت کنی. میخواستم ببینم آیا کسی اطلاع داره که برای مصاحبه با توجه به مشمول بودن میشه از کشور خارج شد یا نه؟ اگه امکانش هست چطوری ممکنه؟

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

Question پاسخ : پاسپورت در اداره‌گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaranhayati نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، برادر من هم با همچین مشکلی روبه رو هست چون جوابی برای سوالتون در سایت ندیدم. خواستم بپرسم شما جوابی گرفتید؟ آیا وجود پاسپورت ضروریه و اینکه وجود ویزا در پاسپورت مشکل ساز نیست؟ ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط spidpooy نمایش پست ها
    سلام

من الان پاسپورتم دست خودم نیست دادم سفارت برای ویزا اما مهر خروج نداره و کارای خروج از کشور موقعتم رو دارم الان انجام میدم. سوالم اینه که وقتی نظام وظیفه میگه فردا ساعت ۱۰ برید اداره گذرنامه باید پاسپورتم همراهم باشه برای مهر خروج ؟ مگر مهر خروج الکترونیکی نشده ؟
    اگر واقعا نیازه که پاس رو ببرم اداره گذر نامه اشکال نداره بعد از اینکه ویزا داخل پاسپورتم خورد. پاسم رو ببرم اداره گذرنامه؟

در این موارد ضروریه که اداره ی گذرنامه اصل گذرنامه را رویت کنه؟ اگه سایر مدارک (و چه بسا اسکن گذرنامه مون) رو داشته باشیم چی؟ راستی وجود ویزای مربوطه در پاسپورت برای اداره گذرنامه مهم است؟ اگه کسی پاسخی برای این سوال داره یا تجربه ی مشابهی داشته، خیلی خوب میشه که مطرح کنه. برای من و بعضی دوستانم هم جای سوال شده.

Junior Member

دوستان ممنون می شم اگر جواب سوال منو بدید.
    آیا زمان خروج, نام کشور مقصد در کامپیوتر پلیس ثبت می شه؟ یعنی در سوابق ما ثبت شده که به کدوم کشورها رفتیم یا اینکه فقط از روی مهر ورود به کشور مقصد که توی گذرنامه می خوره می شه فهمید که به کجا رفتیم؟ مثلا اگه مالزی رفته باشیم تو کامپیوتر ثبت شده که کشور مقصد مالزی بوده؟

سلام
    من در یک شرکت امریکایی خارج از امریکا کار میکنم، اخیرا بمن گفته ان دیگه حق رفت و آمد به ایران رو ندارم و پاسپورتم رو چک میکنند که مهر ورود و خروج خورده یا نه، میخواستم ببینم میشه قانونی وارد/خارج شد ولی اون مهر زده نشه ؟ کسی چیزی میدونه؟

Junior Member

سلام،میخواستم بدونم واسه رفتن به اروپا اجازه خروجی که نظام وظیفه میده کافیه با باید بعد دریافت احازه خروج واسه ویزا اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jackson نمایش پست ها
    سلام،میخواستم بدونم واسه رفتن به اروپا اجازه خروجی که نظام وظیفه میده کافیه با باید بعد دریافت احازه خروج واسه ویزا اقدام کرد؟
    بدون مهر خروج هم می تونید برای ویزا اقدام کنید و بعد از اخذ ویزا برید دنبال کارهای خروج.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics /sharif

پیش فرض پاسخ : امکان خروج در صورت انصراف و هزینه های مالی انصراف

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad86 نمایش پست ها
    قبلا اینجوری بود که معافیت تحصیلی‌ برای هر مقطع فقط یک بر صادر میشد. بنابرین شما نمی‌تونید دوباره معافیت بگیرید و از کشور خارج بشید. اما تو قانون جدید فک کنم اوضاع یکم فرق کنه، به نظرم برید قانون جدید رو بخونید. چون واسه اونایی که انصراف میدان تا ۱ سال می‌تونن داخل کشور دوباره همون مقطع شروع کنن.

اگر هم که اینجوری نیست، شما دو تا کار میتونید بکنید:

۱-اگر که هنوز دانشگاه واسه دکترا براتون تقاضای معافیت نکرده که کارتون راحته و میتونید برید درخواست بدید واسه خروج مثل بقیه

۲- میتونید هم برید ملاقات عمومی‌ پیش سردر و یه جوری قانعش کنید که بهتره برید و حتما هم واسه خدمت به مملکت بر میگردید.

اینم بگم که منم همین مشکل رو داشتم و با ملاقات عمومی‌ (البته بعد از ۲ ماه) کارم درست شد. امیدوارم که کار شما هم درست بشه

برای خانم ها چی؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام دوستان،
    من ترم اول ارشدم به پایان رسیده و برای تعطیلات بین 2 ترم به ایران اومدم.
    مهر خروج مکرر در بازه ی زمانی 6 ماهه برام زده بودند، و من بلیط برگشتم حدودا 1 هفته قبل از اتمام این مدت 6 ماه هستش.
    من چون به احتمال بسیار زیاد تا 6 ماه آینده (حتی 1 سال) برنمیگردم ایران، دیگه قصد ندارم این سری دنبال تمدید مهر خروج برم.
    مشکلی که پیش نمیاد برای این خروج و بعدش (حدود 1 سال) اولین ورود م به ایران؟؟

خیلی متشکرم.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)