صفحه 57 از 126 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

من یه سوال داشتم...من پاسپورتم رو واشنگتن تمدید کردم و بعدش اومدم ایران. اونجا واسم مهر و مجوز خروج دانشجویی‌ زدن تو پاسپورتم. الان برای خارج شدن از ایران باید دوباره برم اداره گذرنامه؟ مساله اینجاست که پاسپورتم هنوز به دستم نرسیده و فردا میرسه از دوبی‌. ۳ شنبه هم که من پرواز دارم تعطیله!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط s.d.m نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم...من پاسپورتم رو واشنگتن تمدید کردم و بعدش اومدم ایران. اونجا واسم مهر و مجوز خروج دانشجویی‌ زدن تو پاسپورتم. الان برای خارج شدن از ایران باید دوباره برم اداره گذرنامه؟ مساله اینجاست که پاسپورتم هنوز به دستم نرسیده و فردا میرسه از دوبی‌. ۳ شنبه هم که من پرواز دارم تعطیله!
    خیلی ها این کار رو می کنن،
    اگه مهر خروج خورده باشه مشکلی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

بچه ها من 2 ماه پیش رفتم برای گرفتن ویزای آمریکا دوبی. معافیت تحصیلی دارم.
    حالا که ویزای آمریکام اومده باز هم باید برای خروج از کشور مجوز بگیرم؟؟؟؟؟ تو رو خدا یکی راهنماییم کنه چون پروازم نزدیکه!! :-(

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    بچه ها من 2 ماه پیش رفتم برای گرفتن ویزای آمریکا دوبی. معافیت تحصیلی دارم.
    حالا که ویزای آمریکام اومده باز هم باید برای خروج از کشور مجوز بگیرم؟؟؟؟؟ تو رو خدا یکی راهنماییم کنه چون پروازم نزدیکه!! :-(
    اون موقعی که داشتی کارهای معافیت تحصیلی رو انجام میدادی، در آخرین مرحله یه نامه از اداره اعزام با هزینه شخصی خطاب به اداره گذرنامه دریافت کردی که باهاش رفتی پلیس +10 و گذرنامه ات رو گرفتی. توی اون نامه نوشته که از چه زمانی (روز گذاشتن وثیقه) تا چه زمانی (برای شما احتمالا تا 6 ماه) اجازه داری بدون دریافت مجوز جدید از کشور خارج بشی. اون نامه رو نگاه کن، اگه نداریش از اداره اعزام بپرس (اونها کپیش رو دارن) اگه ندادن از اداره گذرنامه بپرس (پایین تر از پل گیشا).

ولی چون واسه آمریکا داری اقدام میکنی به احتمال خیلی زیاد همون 6 ماه از تاریخ گذاشتن وثیقه فرصت داری (ولی اگه حتی 1 دقیقه هم از مهلتت گذشته باشه تو فرودگاه جلوت رو میگیرن!)

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

سلام دوستان یه سوالی داشتم. من مجوز خروج سه ماهم رو گرفتم و توی گذرنامم هم ثبت شده. منتهی الان ویزام به مشکل خورده و ممکنه یه مدتی بیشتر طول بکشه تا بیاد. اما من دقیقا نمی دونم تاریخ اون فرجه سه ماهه از کی تا کی بود. الان راهی هست که پیگیری کنم ببینم مجوز خروجم از کی تا کی هست؟؟ مرسی
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم. من مجوز خروج سه ماهم رو گرفتم و توی گذرنامم هم ثبت شده. منتهی الان ویزام به مشکل خورده و ممکنه یه مدتی بیشتر طول بکشه تا بیاد. اما من دقیقا نمی دونم تاریخ اون فرجه سه ماهه از کی تا کی بود. الان راهی هست که پیگیری کنم ببینم مجوز خروجم از کی تا کی هست؟؟ مرسی
    اگه مطمئنی که 3 ماه بوده، از روزی که وثیقه گذاشتی 90 روز بشمار برو جلو.
    اما اگه شک داری اول سری به اداره اعزام با هزینه شخصی بزن، احتمالا کپی نامه ات رو دارن و اگه خواهش کنی شاید بهت بگن. اگه نشد برو اداره گذرنامه (تهران ویلا) اون ها جوابت رو میدونن.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اگه گذرنامه تون یکبار مصرف نبوده (دانشجویی ها معمولا اینجورین)، دیگه نیاز به هیچ کاری نیست. بلیط بخرین و به هر کجا دوست داشتین برین. اما اگه یکبار مصرفه کافیه برین پلیس +10 یه حدود 60-70 تومن پول خرج کنید و گذرنامه ی 5 ساله ی جدید بگیرین.
    در هر صورت با داشتن کارت پایان خدمت دیگه نیاز به هیچ مجوز خروجی نخواهید داشت.
    سلام. دوستان کسی میتونه سوالی که من در زمنیه نقل قول بالا دارم را جواب بدهد ؟؟

من الان گارت معافی از خدمتم را گرفتم و گذرنامه ام را نیز درخواست داده ام که بیاد. این جریان خروج از کشور که میگن پول باید بدی مشمول حال من هم میشود ؟ این مبلغ چقدره و کجا باید این مبلغ را بدهم؟

بی نهایت مرسی
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی میتونه سوالی که من در زمنیه نقل قول بالا دارم را جواب بدهد ؟؟

من الان گارت معافی از خدمتم را گرفتم و گذرنامه ام را نیز درخواست داده ام که بیاد. این جریان خروج از کشور که میگن پول باید بدی مشمول حال من هم میشود ؟ این مبلغ چقدره و کجا باید این مبلغ را بدهم؟

بی نهایت مرسی

اگه گذرنامه رو از طریق نامه ی وزارت علوم دریافت نکرده باشید و خروجتون به قصد تحصیل نباشه، بله باید پول (عوارض خروج) بپردازید.
    مبلغش فکر کنم 55 هزارتومنه و قابل پرداخت در تمامی شعب بانک ملی و البته میتونید در شعبه ی 24 ساعته ی داخل فرودگاه امام خمینی هم پرداخت رو انجام بدین.

پ.ن:
    متوجه ارتباطش با نقل قول بالاش نشدم

دوستان یک سوال،
    من حدود 1.5 ماه پیش برای مصاحبه ویزا، با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شدم و وقتی برگشتم هم وثیقه رو پس گرفتم. حالا الان که ویزام اومده اگه بخوام واسه خروج به مقصد آمریکا دوباره مراحل گذاشتن وثیقه و ... رو انجام بدم، باید در مرحله آخر پاسپورت رو دوباره به اداره گذرنامه ببرم یا خروج از کشور قبلیم معتبره هنوز؟؟
    ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhpp نمایش پست ها
    دوستان یک سوال،
    من حدود 1.5 ماه پیش برای مصاحبه ویزا، با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شدم و وقتی برگشتم هم وثیقه رو پس گرفتم. حالا الان که ویزام اومده اگه بخوام واسه خروج به مقصد آمریکا دوباره مراحل گذاشتن وثیقه و ... رو انجام بدم، باید در مرحله آخر پاسپورت رو دوباره به اداره گذرنامه ببرم یا خروج از کشور قبلیم معتبره هنوز؟؟
    ممنون
    با پس گرفتن وثیقه مجوز خروج قبلیتون باطل شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)