صفحه 63 از 126 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوستتون زمانی که رفته دفتر پلیس +10 و برای دریافت پاسپورت اقدام کرده یک برگه از وزارت علوم به همراه داشته که روی اون برگه نوشته شده بوده مهلت خروج ایشون از کی تا کی هست.
    شاید بشه با مراجعه حضوری به پلیس گذرنامه مرکزی در خیابان ستارخان یا با تماس با این مرکز از مهلت خروج مطلع شد (نمیدونم دقیقا به چه صورت، شماره تلفنها هم در تالار قبلا گذاشته شده).
    توی برگش فقط نوشته 92/11
    لطف کنید لینک شماره تلفن ها رو به من بدید

سلام

دوستان برای کسی که 26 ساله ساکن آلمان و پناهنده هست و الان برای دیدن خانواده اش اومده نیازه که برای برگشت به آلمان مهر خروج داشته باشه ؟!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerglide نمایش پست ها
    سلام

دوستان برای کسی که 26 ساله ساکن آلمان و پناهنده هست و الان برای دیدن خانواده اش اومده نیازه که برای برگشت به آلمان مهر خروج داشته باشه ؟!
    کسی که پاسپورت ایرانی داشته باشه و مشکل نظام وظیفه نداشته باشه و ممنوع الخروج هم نباشه (مثلا تحت تعقیب قضایی)، خیر! نیازی به مجوز برای ترک خاک ایران نداره.

هم پاسورت ایرانی داره و هم آلمانی

ایشون پاسپورتش رو 24 ساعته گرفته. موقع ورود تو فرودگاه بهش گفتن پاسپورتت مهر خروج نداره. موقع گرفتن بلیط برگشت هم همینو بهش گفتن

مراجعه کرده به اداره گذرنامه و بهش گفتن مشکلی نیست. اینجا هم میگن مشکلی نست !

الان بشدت گیج شده !
    ویرایش توسط Powerglide : February 5th, 2014 در ساعت 01:59 AM

سلام دوستان.راستش من فکر کنم یه کار اشنباهی کردم.من معافم و پاسپورت عادیم دارم ولی برای اینکه عوارض خروج از کشور ندم رفتم کنسول ایران و آنجا گفتم مهر خروج دانشجویی می خوام.طرف هم 3 ماهه زد.حالا مشکلی برای بعدم پیش نمیاد؟لطفا راهنمایی کنید؟علت اینکه اینکار کردم این بود که طرف تو فرودگاه بم گفت برای اینکه عوارض ندی باید مهر دانشجویی تو پاسپورتت باشه...

سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو ... من مشکلی برام پیش اومده که خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایید ...

من با توجه به پذیرشی که از یکی از دانشگاه های آمریکا داشتم اقدام به گذاشتن 15 میلیون ضمانت نامه بانکی و اخذ گذرنامه نمودم ... نامه ای که از وزارت علوم خطاب به اداره گذرنامه داشتم را به گذرنامه ستارخان بردم و در قسمت دبیرخانه مهر و امضا گردید با توچه به اینکه می خواستم از شهرستان برای گرفتن پاسپورت اقدام کنم نامه را به اونها تحویل دادم و گفتند که از گذرنامه شهرستان فردا نامه ات را برو و تحویل بگیر ... بعد از اینکه نامه رو از گذرنامه شهرستان گرفتم و به پلیس +10 رفتم ولی در اینجا اونها به من گفتند که در این نامه مهلت خروج و تعداد دفعات آن ذکر نشده !!!! و ما نمی توانیم پروسه را تکمبل کنیم ... من به اداره گذرنامه شهرستان رفتم و با بیان این مشکل اونها به من گفتند که بله مهلت خروج شما 2 ماه و یک بار خروج هست !!! و هرچه قدر من تاکید کردم که من از کشور آمریکا پذیرش دارم و بایستی مهر خروج 6 ماهه و چند بار خروج دریافت کنم قبول نکردند !!!!
    بالاخره من به پلیس +10 رفته و خواستم که با همین 2ماه و یک بار خروج اقدام به گرفتن پاسپورت نمایم ... الان خواهشی که از شما داشتم این هست که من بعد از گرفتن پاسپورت چه کار یایستی انجام بدهم؟ چون عملا این مهلت خروج 2 ماه و یک بار خروج هیج کاری نمی توانم انجام بدهم ....

آیا دوستان جدیدا برای گرفتن گذرنامه به مقصد آمریکا اقدام کرده اند؟ در این صورت این قانون که در ویکی هم اومده :

"
    نکته: گویا وزارت علوم برای کسایی که در دانشگاه هایی قبول شده اند که کشور اون دانشگاه ها در ایران سفارت دارند مهلت خروج دو ماهه و با محدودیت یک بار خروج صادر می کنه ولی برای دانشجویانی که می خوان برن آمریکا یا کانادا مهلت خروج 6 ماهه و بدون محدودیت صادر می شه."
    همجنان ادامه دارد؟ و الان تکلیف من چی هست؟
    بسیار ممنون

Junior Member

دوستان یکی توضیح میده این مهر خروج میدن دانشجویی برای کسانی که پاسپورت رو با معافیت تحصیلی گرفتن و وثیقه گذاشتن چیه؟ تا پارسال کسایی که در خارج در حال تحصیل بودن ولی قبل از ورود به ایرا از سفارت ایران در کشور مطبوع اجازه خروج نمیگرفتن، میومدن وزارت علوم یه نامه مبنی بر اجازه خروج مب گرفتن و اونو میدادن اداره گذرنامه که وارد سیستم می کرد، چن صفحه قبل یکی گفته بود باید گذرنامه رو داداذاره گذرنامه مهرش بکنه، سعنی کلا تغییر کرده پروسش؟ کسی هست توضیح بده؟

و یک سوال دیگه این اجازه خروجی که میدن توش مشخص میشه که برای کدوم کشوره؟ یعنی فقط وفقط به مقصد همون کشور میشه خارج شد؟ چون یه دوستی چن صفحه قبل گفته بود سه نوع مهر هست، قرمز و ابی و سبز که فقط تعداد دفعات خروج‌رو مشخص میکنه نه کشور مقصدو

لطفا سریع پاسخ بدید ممنون میشم.
    ویرایش توسط edenward : March 19th, 2014 در ساعت 06:42 PM

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو ... من مشکلی برام پیش اومده که خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایید ...

من با توجه به پذیرشی که از یکی از دانشگاه های آمریکا داشتم اقدام به گذاشتن 15 میلیون ضمانت نامه بانکی و اخذ گذرنامه نمودم ... نامه ای که از وزارت علوم خطاب به اداره گذرنامه داشتم را به گذرنامه ستارخان بردم و در قسمت دبیرخانه مهر و امضا گردید با توچه به اینکه می خواستم از شهرستان برای گرفتن پاسپورت اقدام کنم نامه را به اونها تحویل دادم و گفتند که از گذرنامه شهرستان فردا نامه ات را برو و تحویل بگیر ... بعد از اینکه نامه رو از گذرنامه شهرستان گرفتم و به پلیس +10 رفتم ولی در اینجا اونها به من گفتند که در این نامه مهلت خروج و تعداد دفعات آن ذکر نشده !!!! و ما نمی توانیم پروسه را تکمبل کنیم ... من به اداره گذرنامه شهرستان رفتم و با بیان این مشکل اونها به من گفتند که بله مهلت خروج شما 2 ماه و یک بار خروج هست !!! و هرچه قدر من تاکید کردم که من از کشور آمریکا پذیرش دارم و بایستی مهر خروج 6 ماهه و چند بار خروج دریافت کنم قبول نکردند !!!!
    بالاخره من به پلیس +10 رفته و خواستم که با همین 2ماه و یک بار خروج اقدام به گرفتن پاسپورت نمایم ... الان خواهشی که از شما داشتم این هست که من بعد از گرفتن پاسپورت چه کار یایستی انجام بدهم؟ چون عملا این مهلت خروج 2 ماه و یک بار خروج هیج کاری نمی توانم انجام بدهم ....

آیا دوستان جدیدا برای گرفتن گذرنامه به مقصد آمریکا اقدام کرده اند؟ در این صورت این قانون که در ویکی هم اومده :

"
    نکته: گویا وزارت علوم برای کسایی که در دانشگاه هایی قبول شده اند که کشور اون دانشگاه ها در ایران سفارت دارند مهلت خروج دو ماهه و با محدودیت یک بار خروج صادر می کنه ولی برای دانشجویانی که می خوان برن آمریکا یا کانادا مهلت خروج 6 ماهه و بدون محدودیت صادر می شه."
    همجنان ادامه دارد؟ و الان تکلیف من چی هست؟
    بسیار ممنون

همونطور که اشاره کردی باید به شما 6 ماه مهلت خروج بدن.
    ولی الآن هم نگران نباش. کارت رو شروع کن و اقدامات اولیه رو انجام بده، برای مصاحبه در همین مدت برو و بعدش هر زمان که ویزا آماده باشه دوباره میتونی درخواست بدی و مجموعا تا 6 ماه خروجت رو تمدید کنی.
    اما اگه این 2 ماه همین الآن داره باعث جلوگیری از پیشرفت کارها میشه (مثلا وقت سفارتت بعد از 2 ماه هست) مستقیما به دفتر تهران (اداره اعزام با هزینه ی شخصی) مراجعه کن و با آقای پاداشی قضیه رو مطرح کن. مشکل رو برات حل میکنه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط edenward نمایش پست ها
    دوستان یکی توضیح میده این مهر خروج میدن دانشجویی برای کسانی که پاسپورت رو با معافیت تحصیلی گرفتن و وثیقه گذاشتن چیه؟ تا پارسال کسایی که در خارج در حال تحصیل بودن ولی قبل از ورود به ایرا از سفارت ایران در کشور مطبوع اجازه خروج نمیگرفتن، میومدن وزارت علوم یه نامه مبنی بر اجازه خروج مب گرفتن و اونو میدادن اداره گذرنامه که وارد سیستم می کرد، چن صفحه قبل یکی گفته بود باید گذرنامه رو داداذاره گذرنامه مهرش بکنه، سعنی کلا تغییر کرده پروسش؟ کسی هست توضیح بده؟

و یک سوال دیگه این اجازه خروجی که میدن توش مشخص میشه که برای کدوم کشوره؟ یعنی فقط وفقط به مقصد همون کشور میشه خارج شد؟ چون یه دوستی چن صفحه قبل گفته بود سه نوع مهر هست، قرمز و ابی و سبز که فقط تعداد دفعات خروج‌رو مشخص میکنه نه کشور مقصدو

لطفا سریع پاسخ بدید ممنون میشم.

برادر من شما رفتی خیلی قدیمی ها رو خوندی!
    روند کار همونطور هست که گفتی. یا قبل ورود به ایران میری و از سفارت مهر خروجی میگیری که داخل پاسپورت درج میشه یا اینکه میری ایران و از وزارت علوم مهر خروج الکترونیکی میگیری.
    در مورد سبز و قرمز و نیلی و غیره هم کلا همه چی الکترونیکی شده (به جز مهری که سفارت در خارج از کشور میزنه).
    کشور مقصد شما هم به صورت کاملا مشخص به پلیس گذرنامه اطلاع داده میشه ولی با این حال شما به هر مقصدی که دوست داشتی میتونی کشور رو ترک کنی.

مرسی از راهنمایتون ... این 6 ماه می خواستم بدونم که در جایی ذکر میشه؟ منظورم این هست که آیا در این نامه ای که وزارت علوم به اداره گذرنامه صادر می کنه این 6 ماه و تعداد خروج به صراحت بایستی نوشته می شد؟ پس چرا در نامه من چیزی ذکر نشده بود؟؟؟؟؟؟!!! و اینکه به نظر شما امکانش هست با یک نامه جدید از وزارت علوم بشه این 2 ماه بعد از عید به 6 ماه تبدیل کرد؟ اگر امکانش هست یک نمونه از نامه وزارت علوم به گدرنامه رو با حذف نقاط شخصی اینجا بیارید ... بسیار ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    همونطور که اشاره کردی باید به شما 6 ماه مهلت خروج بدن.
    ولی الآن هم نگران نباش. کارت رو شروع کن و اقدامات اولیه رو انجام بده، برای مصاحبه در همین مدت برو و بعدش هر زمان که ویزا آماده باشه دوباره میتونی درخواست بدی و مجموعا تا 6 ماه خروجت رو تمدید کنی.
    اما اگه این 2 ماه همین الآن داره باعث جلوگیری از پیشرفت کارها میشه (مثلا وقت سفارتت بعد از 2 ماه هست) مستقیما به دفتر تهران (اداره اعزام با هزینه ی شخصی) مراجعه کن و با آقای پاداشی قضیه رو مطرح کن. مشکل رو برات حل میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)