صفحه 7 از 126 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : زدن مهر خروج در گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    در مورد تمديد يكبار و اونم به مدت 1 ماه اجازه خروج تمديد ميشه.(بغير از دانشجوهايي كه ميرن آمريكا)
    ای بابا. من الان اجازه خروجم از 1 خرداد تا 1 مرداد خورده، حالا برم تمدید کنم میشه تا 1 شهریور، من چی کار کنم می خوام 4 شهریور برم؟
    نه آقا پوياي عزيز ديگه رفتي كه نسازي!!!! ;D
    ببين شما تاريخ اجازه خروجت براساس تاريخ اون نامه اي هست كه وزارت علوم بهت ميده.يعني اگه مثلا خود تو بري و 30 مرداد دوباره از وزرات علوم نامه تمديد اجازه خروج بگيري تا 30 شهريور بهت اجازه خروج ميدن.
    (حالا تو بذار ويزا بدن من و تو با قاطر قاچاقي ميزنيم ميريم.اجازه خروجم نميخواد! ;D)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member pouya4 آواتار ها

ممنون آقا! فقط راستش من یه کم نگران تعدد رفت و آمدهای به سمت وزارت علومم... ممکنه فردا واسه مون حرف در بیارن... ;D

در مورد رویای قاطر هم روز به روز واسه م ملموس تر میشه... به جان تو!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    منم این قضیه معافیت رو برای کسانی که تا 84 2 سال از کشور بیرون بودن شنیدم، حالا این که چرا تمدیدش نمی کنن رو نمیدونم، ولی حالا چرا قراره سال 89 راجع بهش تصمیم بگیرن؟؟ این 89 رو شما از کجا میگی؟؟

حالا این قضایا به کنار، آقا اصل سوال بنده این وسط زایل شد من میخواستم مدتی رو که یک دانشجوی برگشتی میتونه قبل از مشمول شدن در ایران بمونه رو بدونم، البته این قوانین اصولا خیلی ثابت نیست، ولی میخوام بدونم قانون الان چیه؟؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    اين سال 89 از اينجا مياد كه قوانين نظام وظيفه هر دو سال يكبار بازنگري ميشه. پس مرتبه بعدي سال 89 هست (البته به جز شرايط خاص)

مدتي كه يك دانشجو ميتونه در ايران بمونه: كسي كه وسط تحصيل براي ديدار خانواده مي خواد بياد ايران، سالي 1 بار اجازه داره بياد والبته بايد قبل از 3 ماه دوباره خارج بشه!!! مگر اينكه به بهانه كنفرانسي يا شرايط ديگه اي بيشتر از يكبار بياي يا اينكه طولاني تر بموني.
    كسي كه پس از اتمام درسش برمي گرده، فكر مي كنم يكسال فرصت داره تا قبل از اعزام تكليف مقطع بعديش رو مشخص كنه (البته مطمين نيستم، شايد هم 6 ماه باشه)

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    كسي كه پس از اتمام درسش برمي گرده، فكر مي كنم يكسال فرصت داره تا قبل از اعزام تكليف مقطع بعديش رو مشخص كنه (البته مطمين نيستم، شايد هم 6 ماه باشه)
    همون یه سال!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

خیلی خیلی ممنون از جواب دوستان و راهنماییها

حالا یه مطلب دیگه، من شنیدم که وزارت علوم و کلا جاهای مرتبط Post Doc رو به عنوان مقطع تحصیلی و کلا امتیاز اضافه حساب نمی کنند، درسته؟؟ یعنی اینکه شما بعد از دکترا، اگه برگردی ایران، با پذیرش برای Post Doc شامل حال معافیت تحصیلی میشی یا نه؟؟ مرسی.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

حالا یه مطلب دیگه، من شنیدم که وزارت علوم و کلا جاهای مرتبط Post Doc رو به عنوان مقطع تحصیلی و کلا امتیاز اضافه حساب نمی کنند، درسته؟؟ یعنی اینکه شما بعد از دکترا، اگه برگردی ایران، با پذیرش برای Post Doc شامل حال معافیت تحصیلی میشی یا نه؟؟ مرسی.
    ببین من قانون دقیق وزارت علوم رو نمی دونم ولی از اونجایی که Post Doc اصلاً degree حساب نمی شه (نه توی ایران بلکه هیچ جای دنیا) برای همین احتمال اینکه حاضر نشن برای اون اجازه خروج بدن خیلی زیاده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars

ببین من قانون دقیق وزارت علوم رو نمی دونم ولی از اونجایی که Post Doc اصلاً degree حساب نمی شه (نه توی ایران بلکه هیچ جای دنیا) برای همین احتمال اینکه حاضر نشن برای اون اجازه خروج بدن خیلی زیاده.
    حرف استاد ars كاملا درسته.انشالله تا post doc عفو رهبري مي خوريم :P(قابل توجه استاد وحيد!!! ;D)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بهروز جان خداییش دیگه کسی زیر 35-30 سال که postdoc نمیره. تا اون موقع هم صد در صد یه عفوی میخوره طرف
    یه سوال:
    postdoc فرصت مطالعاتی حساب نمیشه؟ یا فرق داره؟ اگه بشه شاید یه کاریش بکنن
    البته واقعا همونطور که گفتم بعید هست یکی بخواد postdoc بره و هنوز مشکل سربازی داشته باشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    بهروز جان خداییش دیگه کسی زیر 35-30 سال که postdoc نمیره. تا اون موقع هم صد در صد یه عفوی میخوره طرف
    یه سوال:
    postdoc فرصت مطالعاتی حساب نمیشه؟ یا فرق داره؟ اگه بشه شاید یه کاریش بکنن
    البته واقعا همونطور که گفتم بعید هست یکی بخواد postdoc بره و هنوز مشکل سربازی داشته باشه
    آره ديگه عفو خوردن تو سن 35-30 سال كه 100%!!!!طرف چيزيش نميمونه كه بخواد بره سربازي!!!شماره چشم 15 , كمر دولا,‌اعصاب صفر....اينا همش معافيت پزشكي داره!!(كسي چه ميدونه؟!شايد ديگه تو اون سن وسال يه كارت معافيت قرمز (از همونايي كه به ديوونه ها ميدن) دادن دستمون!!!)
    منم يه سوال بپرسم:
    اگه post doc فرصت مطالعاتي حساب بشه مگه واسه اينجور برنامه ها هم ميشه معافيت تحصيلي گرفت؟خيلي بعيده...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نمیدونم والا
    ولی حسابشو بکن وقتی واسه کنفرانس اجازه خروج میدن برای این چیزا هم حتما باید بدن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)