صفحه 76 از 126 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

سلام دوستان ،
    من دانشجوي ارشد در امريكا هستم و براي ديدن خانواده در تابستان اومدم دبي كه بعد برم از اينجا ايران ، ويزاي من سينگل بود ولي من ٢ روز پيش رفتم سفارت كه قبل از ايران رفتنم باز ويزا بگيرم ، اما متاسفانه سفارت دبي منو ريجكت كرد !!!!!! حالا يه سوال دارم و اينكه اگر برم ايران ميتونم براي مصاحبه سفارت دوباره خارج شم ؟ ( وثيقه گذاشتم) اجازه خروج ميخام ، با توجه به اينكه گواهي اشتغال به تحصيل تاييد شده دارم فقط ويزا ندارم كه اونو بايد بگيرم.
    با تشكر بسيار

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezasaco نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من دانشجوي ارشد در امريكا هستم و براي ديدن خانواده در تابستان اومدم دبي كه بعد برم از اينجا ايران ، ويزاي من سينگل بود ولي من ٢ روز پيش رفتم سفارت كه قبل از ايران رفتنم باز ويزا بگيرم ، اما متاسفانه سفارت دبي منو ريجكت كرد !!!!!! حالا يه سوال دارم و اينكه اگر برم ايران ميتونم براي مصاحبه سفارت دوباره خارج شم ؟ ( وثيقه گذاشتم) اجازه خروج ميخام ، با توجه به اينكه گواهي اشتغال به تحصيل تاييد شده دارم فقط ويزا ندارم كه اونو بايد بگيرم.
    با تشكر بسيار
    بله، به شرطی که مشکل دیگه ای (مثل خروج از بازه ی مجاز 3 ماهه اقامت در ایران و از این قبیل موارد) وجود نداشته باشه، با خروجتون مخالفتی نخواهد شد.
    این دوستمون هم همین مشکل رو دارن، توصیه ام به شما درست مثل ایشون هست.

* توجه داشته باشید که برای خروج از ایران در پروازهای مستقیم ویزا/کارت اقامت کنترل میشه! پس در گیت خروجی مقصد رو کشور ثالثی که جهت دریافت ویزا خواهید رفت اعلام کنید (مثل دبی یا ترکیه).

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوستان این مجوز خروجی که وقتی پذیرش گرفتیم و وزارت علوم تایید کرد و بعدش نظام وظیفه میده فقط برای اون کشور خاص هست یا نه فرقی نداره
    و این مجوز برای خروج از کشور هست و طرف به هر جایی که طرف دوست داره میتونه بره بدونه اینکه در فرودگاه کنترل بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tehran

دوستان سلام

میخواستم بپرسم آیا با معافیت تحصیلی و اجازه خروجی که برای یه تحصیل توی یه دانشگاه خارجی میدن ، میشه چند بار از کشور خارج شد؟ به عنوان مثال من میتونم اول مجوز خروج از کشورم رو برای ارشد توی امریکا بگیرم بعد با همون مجوز برم ترکیه ویزام رو پیک آپ کنم و بعد دوباره برگردم ایران و بعد برم امریکا؟
    پروسه گرفتن اجازه خروج از کشور نیاز به چه مدارکی داره و چقدر طول میکشه تا صادر شه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    من نزدیک به چهار سال پیش با گذاشتن ضمانت ۱۵ تومن برای ارشد از ایران خارج شدم. کمتر از یکسال پیش فارغ التحصیل شدم و الان شاغل هستم.
    طبق قانون جدید مشمولین، امکان رفت و آمد به ایران برای دو بار در سال و در مجموع سه ماه رو دارم. پاسپورت جدید گرفتم و محل اقامتم طبق پاسپورت دیگه ایران نیست. سفارت هم مهر اجازه خروج مشمولین رو تو پاسپورتم زده. دو تا سوال دارم و ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داره باهام در میون بذاره.
    ۱. چون فارغ التحصیلی رو به وزارت علوم اعلام نکردم، آیا مشکلی برای خروجم ممکنه به وجود بیاد؟ لازمه تو ایران هم پروسه ای رو طی کنم؟
    ۲. آیا امکان آزاد کردن ضمانت ۱۵ تومنی هست؟ اگر هست، چه مراحلی رو باید طی کنم؟
    پبشاپبش تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان ، من حدود سه هفته پیش دفاع ارشدم رو انجام دادم ، می خواستم بپرسم کسی می دونه بعد از انجام دفاع برای سربازی باید چی کار کرد؟ من برای دکترا برای ژانویه پذیرش دارم ، آیا باتوجه به اینکه الان دارم فارغ التحصیل می شم مشکلی برای سربازیم پیش می یاد؟ کلا چه قدر زمان دارم بعد از فارغ التحصیلی 6 ماه یا یک سال؟ توی این فرصته 6ماهه برای خروج از کشور باید چی کار کنم؟ مثلا اگر بخوام برم دوبی باید چه مراحلی رو طی کنم؟

سلام دوستان،

برای مهر خروج کسی می دونه حضور شخص اجباریه یا می شه یکی رو جا خودت بفرستی؟ من ریترنینگ هستم و دفعه ی قبل خودم رفته بودم.

مرسی

دوستان برای خروج موقت, بعد از گذاشتن ودیعه ۱۵ میلیونی تو نظام وظیفه لازم نیست دیگه بریم اداره گذرنامه؟ یجایی خونده بودم تو خبرا که برای مشمولین دیگه این مرحله رو برداشتن و اتوماتیک توسط نظام وظیفه مجوز خروج زده میشه. تجربه دارین چند ساعت بعد مجوز صادر میشه؟ من پس فردا صبح پرواز دارم امروز نظام وظیفه بودم!

Junior Member

سلام
    من دانشجوی دکترا در آمریکا هستم. 2 سال پیش با ودیعه 15
    میلیونی اومدم. شنبه به مدت 1 ماه دارم برمیگردم ایران و چون فرصت ندارم که از دفتر سفارت ایران اینجا مهر خروج بگیرم، می خوام ایران این کار بکنم. مشکل اینه که چون تابستون ثبت نام نکردم، آخرین گواهی اشتغال به تحصیلی که دارم (تایید دفتر سفارت شده) مربوط به ترم اسپرینگ (تا May 20014). می خواستم بدونم با این گواهی می تونم از ایران مهر خروج بگیرم؟

خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_nad نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکترا در آمریکا هستم. 2 سال پیش با ودیعه 15
    میلیونی اومدم. شنبه به مدت 1 ماه دارم برمیگردم ایران و چون فرصت ندارم که از دفتر سفارت ایران اینجا مهر خروج بگیرم، می خوام ایران این کار بکنم. مشکل اینه که چون تابستون ثبت نام نکردم، آخرین گواهی اشتغال به تحصیلی که دارم (تایید دفتر سفارت شده) مربوط به ترم اسپرینگ (تا May 20014). می خواستم بدونم با این گواهی می تونم از ایران مهر خروج بگیرم؟

خیلی ممنونم
    سلام خوبی؟
    ببخشید یک سوال. شما که وثیقه گداشتی فقط به امریکا حق ورود و خروج داری یا اینکه نه بجز کشور محل تحصیلت جاهای دیگه هم میتونی بری؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)