صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 97

موضوع: کسانی که از دانشگاه Simon Fraser پذیرش دارند و عازم هستند

masihrah
    Guest

پیش فرض کسانی که از دانشگاه Simon Fraser پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    لطفاّ همه ی کسانی که برای Master's SFU درخواست دادن (به عبارتی apply کردن) بگن و اگر نتیجه ی admission شون هم اومده(چه reject و چه accept) بگن تا یه آمار نسبی به دست بیاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Simon Fraser پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    من تو رشته Engineering Science دانشگاه SFU پذیرش با فاند دارم.
    ولی یه سوال از بقیه دوستانی که از SFU پذیرش گرفتن همینجا بپرسم. توی نامه offer ای که دانشکده به من میل زده بود حرفی از اینکه فاند من هزینه هام رو پوشش می ده نزده، از آنجایی که هنوز اصل مدارک از طریق پست به دست من نرسیده نمی دونم تو نامه اصلی چی می نویسن. می خوام بدونم بقیه دوستانی که احتمالا نامه اصلی رو دریافت کردن بگن در این مورد چیزی توش نوشته یا نه؟ یا اینکه من باید به چه کسی بگم که این موضوع رو لحاظ کنن؟

قبلا از جوابتون ممنونم

من M.Sc Computer Science قبول شدم. همون روزی که email زدن بهم decline کردم چون یه جای دیگه accept کرده بودم برای همین چیزی برام پست نکردن و جزئیات رو نمی‌دونم ولی به صورت کلی مهم گفتن این قضیه نیست که پوشش می‌ده با نمی‌ده. اگر نگران ویزایی سفارت هزینه‌ها رو جداگانه جمع می‌زنه و کاری به این نداره که دانشگاه چی می‌گه.

masihrah
    Guest

میشه لطفاّ هر کدومتون بگین که کی بهتون خبر دادن که accept شدین و تا کی وقت داشتین که بهشون جواب بدین؟

والا تا اونجایی که من میدونم با یه چیزی حدود 17000 دلار میشه از پس تمام هزینه ها بر اومد.

Junior Member

Hengam جان میشه بگین که توی نامه شما فاند رو برای چند سال نوشتن؟

ممنون و موفق باشی
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

منم امروز SFU رو بهشون گفتم که نمی آم. 16500 تا داده بود برای دو ترم اول.
    The things you own end up owning you

bah
    Guest

منم توComputer Science پذیرش گرفتم. فاند منو نوشته سال اول 19500 ، سال دوم 1650.
    ولی منم نامه را با پست هنوز نگرفتم.
    بچه ها اگه دوست دارین در مورد اونجا رفتن با هم هماهنگ کنیم پیغام خصوصی بذارین.

Junior Member

تو نامه offer من نوشته که این فاند واسه سال اوله. و از ترم بعد می تونم واسه TA, GF هم اقدام کنم.
    در جوابم اون دوست عزیز که پرسیدن کی نامه رو دادن. نامه دانشکده(offer) حدود April 3 که من تا 11 April وقت داشتم قبول کنم و واسه دانشگاه هم April 7 اوم که تا May 2 وقت داشت واسه پرداخت deposite و accept .

موفق باشید

Junior Member

سلام

با تبریک به همگی

من نامه پذیرش به دستم رسید ولی offer letter داخل package نبود, بر اساس حرفهایی که با استاد زدم فکر کنم قراره که فعلا از همون نسخه scan شده استفاده کنم.
    در مورد خرج زندگی و درس هم چیزی داخل نامه ننوشته که فکر نمی کنم مهم باشه. (از چند تا از دوستام که کانادا هستن پرسیدم اینطور گفتن)

راستی شماها برای ویزا توی چه مرحله ای هستین؟

من با هماهنگ کردن موافقم ولی فکر نمی کنین بهتره اول ویزا بگیریم؟ من که هنوز ویزا ندارم.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

masihrah
    Guest

برای من که هنوز چیزی نیومده . به منشی که میل زدم، گفت که چه رد بشین و چه قبول، بهتون خبر میدیم!!

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)