صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 97

موضوع: کسانی که از دانشگاه Simon Fraser پذیرش دارند و عازم هستند

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Simon Fraser پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط famil نمایش پست ها
    من خودم رفت سایت دانشکده. مطمئن باشین چند تا ایرانی هم رشته خودتون پیدا می کنین میل بزنین و باهاشون در ارتباط باشین.
    ممنون
    چون ویزام برای ژانویه به دستم نرسید رفتنم به سپتامبر موکول شد.
    خود دانشکده 1 نفر رو بهم معرفی و در ارتباط هستیم.

من هم پذيرش دوره دکترام به همراه فاند اومد. رشته مهندسي مکاترونيک، از بچه ها کس ديگه اي براي پاييز 2014 پذيرش گرفته در ارتباط باشيم؟ مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

سلام

می خواستم راجع به گرفتن فاند در رشته مدیریت مقطع فوق لیسانس برای کسی که کارت پی ار سوالی کنم .ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    فایل نامبر01نوامبر 2011 ,ایلتس ,6 دریافت آپدیت 21FEB15 ارسال اپدیت 12MAY15,دریافت نامه 18 ماه 14JUL15, سی اس کیو 14jun16 فایل فدرال 05DEC16. ویزا 19APR17
    آسمان با ديگران صاف است و با ما ابر دارد مي شود روزي صفا با ما هم امّا صبر دارد....شهریار

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azghadian نمایش پست ها
    سلام

می خواستم راجع به گرفتن فاند در رشته مدیریت مقطع فوق لیسانس برای کسی که کارت پی ار سوالی کنم .ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    مدیریت بسته به گرایش و ماهیت رشته ای که مد نظرتونه ممکنه فاند گرفتن براش اصلا ممکن نباشه. میدونید که مثلا MBA به هیچ عنوان فاند نداره و چه دوره پر هزینه ای هم هست (بالای سی هزار تا واسه دوسال).
    تنها مزیتی که پی آر بودن این وسط اضافه میکنه وام دانشجویی رو ممکن میکنه برای تسهیل تحصیلتون.

به هرحال جواب من خیلی عمومیه و شاید شما چیز خاصی مد نظرتونه که توی توضیحات من نبوده. اگر دوست داشتید به طور خاص سوالتون رو مطرح کنید شاید من و بقیه دوستان بتونیم کمک کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanwinter نمایش پست ها
    من هم پذيرش دوره دکترام به همراه فاند اومد. رشته مهندسي مکاترونيک، از بچه ها کس ديگه اي براي پاييز 2014 پذيرش گرفته در ارتباط باشيم؟ مرسي
    سلام
    بلی من هم برای دکترای مکاترونیک پذیرش گرفتم. به نظرتون از چه موقع برای ویزا باید اقدام کرد که دیر نشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pink67 نمایش پست ها
    سلام
    بلی من هم برای دکترای مکاترونیک پذیرش گرفتم. به نظرتون از چه موقع برای ویزا باید اقدام کرد که دیر نشود؟
    براي ويزا سعي کنيد تا اوايل يا اواسط ارديبهشت اقدام کنيد که خيال خودتوت راحت باشه، معمولا دو ماه طول مي کشه تا جوابش بياد. اينجوري خيال خودتون راحت تره؛ سوپروايزرتون کدام استاد هستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanwinter نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی، من هم برای Fall 2014 از سایمون فریزر بذیرش دارم و دارم کارای ویزامو انجام میدم و فردا برای بایومتریک عازم استانبول هستم. دنبال هم اتاقی می گردم اگه موافق باشی تو لویز ریل یه اتاق با هم بگیریم هزینه هامون نصف بشه. در ضمن رشته من روانشناسی تربیتی هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نمیدونم میتونم اینجا بپرسم یا نه ولی اگر کسی می دونه میتونه جواب بده؟ این دانشگاه رنک اورالش فکر کنم حدود 250 هست. کسی میدونه اوضاع دانشکده برقش از نظر اعتبار و اساتید و امکانات و البته فاند چطوره؟ممنون میشم بگین.من برق کنترل هستم و برای ارشد می خوام بدونم چجوریه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

دوستان برای ادامه تحصیل تو کالج های مونترال برای ما که نظام جدید درس خوندیم و پیش دانشگاهی داشتیم ریز نمرات دیپلم مهمه یا پیش دانشگاهی ؟ اصلا ریز نمرات مهمه؟ من خودم مشکلی ندارم ولی همسرم برای گرفتن ریز نمرات یه کم دچار دردسر میشه.
    فایل نامبر کبک : اکتبر 2010 .رشته 6 امتیازی .مصاحبه : 25 می 2012.
    فایل فدرال : 6 سپتامبر 2012 .دریافت ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 .
    ارسال مدیکال :18 اکتبر و مدیکال ریسیو : 22 اکتبر.پاس ریکوئست : 14فوریه 2014.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh57 نمایش پست ها
    دوستان برای ادامه تحصیل تو کالج های مونترال برای ما که نظام جدید درس خوندیم و پیش دانشگاهی داشتیم ریز نمرات دیپلم مهمه یا پیش دانشگاهی ؟ اصلا ریز نمرات مهمه؟ من خودم مشکلی ندارم ولی همسرم برای گرفتن ریز نمرات یه کم دچار دردسر میشه.
    دوست عزیز سایمون فریزر اصولا چطور ارتباطی به کالج های مونترال پیدا کرده به نظرتون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)