صفحه 48 از 63 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    جین فقط سون یات سن هست؟احتمالا دانشگاه دیگه ای که نداره؟

استاد مشاورم می گفت آروم حرف بزن نمی فهمم. دو تا از استادامون فقط سلام می کردن به انگلیسی و آخرشم هم به انگلیسی می گفتن درس تموم شد. من دانشگاهی درس می خوندم که رنک QS مهندسیش تو دنیا 302 هست.

شما که نیوزیلندین، می گین کجا بریم ارزون در بیاد باسه ارشد؟ مالزی، چین، تایلند، تایوان، ویتنام، هنگ کنک، .... تو نیکی می کن و خسیس بازی در نیار تدریس زکات علم است یا چیز دیگه. کوت نکردم حفظ نکردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

excuse my English typing, I don't have a Persian keyboard.
    I don't know what quality university in china you studies at, if I'm reading correctly you studies at Southeast University in Nanjing?
    I was a visiting fellow for 6 months in China and was based at Tsinghua and a couple of weeks at Fudan and the departments I studies at had a high quality, i would suggest you go to a better Chinese university, like Nanjing, Shangai Xiatong and .. its other elite Universities. if someone head to North East China University or its other non-mainstream Uni should not expect quality education and professors. the people I saw at Tsinghua and Sudan had spent around 6 or 7 years in top US universities, and although they had an accent, but their English was very rich and understandable at a good quality

Banned
    رشته و دانشگاه

excuse my English typing, I don't have a Persian keyboard.
    I don't know what quality university in china you studies at, if I'm reading correctly you studies at Southeast University in Nanjing?
    I was a visiting fellow for 6 months in China and was based at Tsinghua and a couple of weeks at Fudan and the departments I studies at had a high quality, i would suggest you go to a better Chinese university, like Nanjing, Shangai Xiatong and .. its other elite Universities. if someone head to North East China University or its other non-mainstream Uni should not expect quality education and professors. the people I saw at Tsinghua and Sudan had spent around 6 or 7 years in top US universities, and although they had an accent, but their English was very rich and understandable at a good quality
    سلام سیروس،

من از سوت ایست بورس کامل دولتی داشتم. قهوه می خریدم. نه برای خوردن قهوه ، برای پول دادن برای قهوه
    رفتار دانشگاه و دانشجویان (خصوصا دخترها) خیلی دهاتی بود. معلوم بود شوهر می خان ولی مامانشون نمی ذاره. به قول یه آقای ایرانی تو این فاروم می گفت هنوز مهر ویزات خشک نشده دنبال دختر بودی. اصلن این طور نیست، من سی سال عین لاک پشت تو لاک خودم هستم و هنوز دست یه دختر را نگه نداشتم. قرار نبود تو دو ماه بمیرم. این خود دخترهای ندید بدید بودن که با دیدن یه خارجی یاد جفت گیری می افتن ولی خوب محدودیت های اجتماعی نمی ذاره زیاد پیش برن که طبعا ما رو خیلی اذیت می کنه. من دختر نباشه راحت ترم، بودنش درد سره و تغییرات روحی روانی که دخترها دم به ساعت دارن و خودشون نمی دونن چه مرگشونه. سعی می کنم برم پکن یا شانگهای. امیدوارم ارشدم را بگیرم و برم ژاپن زن بیوه بگیرم. و من در ژاپن خواهم مرد. به قول Matt Damon تو فیلم که می گفت 我就死在这里的 (دوبله می دیدم)

دفعه بعد رفتم چین حتما می گم نامزد ایرانی دارم تا موج علاقه چینی ها را همون اول سرکوب کنم. اونها بعد یکی دو هفته خودشون میرن پی کارشون. محبت چینی مثل جنس چینی بی دوامه. متاسفم که این رو تجربه کردم.

قبل از رفتن به چین فکر می کردم چین اینه:

بعدش فهمیدم اینه:

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

Chinese youth like to have someone to practice their english with. If you expect too much from somewhere you are gonna end up disappointed, wheather its china or the US. I hope you will be more succesful next time

Banned
    رشته و دانشگاه

Chinese youth like to have someone to practice their english with. If you expect too much from somewhere you are gonna end up disappointed, wheather its china or the US. I hope you will be more succesful next time

دقیقا، باسه همین دفعه بعد می گم نامزد دارم تا چینی ها زیاد پیشم نیام. می گم غذا چینی بده، می گم مرغتون ذبح نشده است، می گم روغن سالادتون حلال نیست. عنقدر نق می زنم که فکر دوستی و تمرین زبان از کله اشون بره. نمی خام معلم رایگان کسی بشم که اصل معامله را باسه کسی دیگه کنار گذاشته. همون تنها باشم بهتر از با چینی ها بودنه. بعدشم می رم ژاپن با مدرک و افتخار، یا با یه ربات آدم نما ازدواج می کنم یا با کسی که بعد از زلزله بیوه شده. به ریش کم پشت و دراز چینی ها هم می خندم. ژاپنی ها دشمن چینی ها هستن، خیلی به هم می آیم. همین الان تا مهر که برم درسم را شروع کنم می شینم ژاپنی یاد می گیرم که تو چین امتحان زبان ژاپنی بدم.
    من موفق میشم، کریستیانیو رونالدو هم فرانسوی ها ناک اوت کردند، ولی پرتغال جام را گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    دقیقا، باسه همین دفعه بعد می گم نامزد دارم تا چینی ها زیاد پیشم نیام. می گم غذا چینی بده، می گم مرغتون ذبح نشده است، می گم روغن سالادتون حلال نیست. عنقدر نق می زنم که فکر دوستی و تمرین زبان از کله اشون بره. نمی خام معلم رایگان کسی بشم که اصل معامله را باسه کسی دیگه کنار گذاشته. همون تنها باشم بهتر از با چینی ها بودنه. بعدشم می رم ژاپن با مدرک و افتخار، یا با یه ربات آدم نما ازدواج می کنم یا با کسی که بعد از زلزله بیوه شده. به ریش کم پشت و دراز چینی ها هم می خندم. ژاپنی ها دشمن چینی ها هستن، خیلی به هم می آیم. همین الان تا مهر که برم درسم را شروع کنم می شینم ژاپنی یاد می گیرم که تو چین امتحان زبان ژاپنی بدم.
    من موفق میشم، کریستیانیو رونالدو هم فرانسوی ها ناک اوت کردند، ولی پرتغال جام را گرفت.

سلام دکتر کامبوی، ببخشید برای ویزای دانشجویی هنگ کنگ از داخل ایران باید اقدام کنیم؟ اینا هم کلرینس دارن؟ چند روزه ویزا میدن؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_2015 نمایش پست ها
    سلام دکتر کامبوی، ببخشید برای ویزای دانشجویی هنگ کنگ از داخل ایران باید اقدام کنیم؟ اینا هم کلرینس دارن؟ چند روزه ویزا میدن؟ مرسی
    سلام. جسارتا از چه دانشگاه هنگ کنگ و د چه مقطع و رشته ای پذیرش گرفتید؟ با بورس یا بی بورس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrduke نمایش پست ها
    سلام. جسارتا از چه دانشگاه هنگ کنگ و د چه مقطع و رشته ای پذیرش گرفتید؟ با بورس یا بی بورس؟
    سلام پذیرش نگرفتم. فقط کنجکاو بودم ببینم ویزای اینجا هم کلرینس داره یا نه

Junior Member

بچه ها سلام
    خسته نباشید
    کسی میدونه ویزای تحصیلی هنک هنگ رو چطوری باید دریافت کرد؟ مصاحبه داره؟ یا دانشگاه اقدام میکنه؟ و اینکه تقریبا چقد طول میکشه تا ویزا بیاد؟ لطف اگر کسی اطلاعی داره خبر بده!!!!!!!!!! ممنون! آیا ویزاشون هم مثل امریکا مولتیپل سینگل داره؟
    با تشکر!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای انتخاب دانشگاه می خواستم از شما مشاوره بگیرم.
    از دانشگاه national Taiwan university رشته مهندسی ترافیک در مقطع مستر پذیرش گرفتم. از دانشگاه polytechnic university of Milan هم رشته معماری پایدار پذیرش گرفتم. خیلی شک دارم کدوم برم؟ از هز کسی مشاوره میگیرم اطلاع کافی راجع به تایوان نداره و نمی تونه درست راهنماییم کنه.

ممنون میشم اگه نظرتون به اشتراک بذارید که ازین سردرگمی بیرون بیام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)