صفحه 59 از 63 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadboy نمایش پست ها
    سلام خوبی؟
    ببین من واسه سوال دومت بگم که نامه پزشک رو که مهر امضا کرده بود بردم کارگر شمالی بعد از بیمارستان قلب. تاکسی های میدون انقلاب فکر کنم ببرنت. بشون بگو نظام بزشکی توی کارگر شمالی. اونجا یه هزینه میدی فکرکنم 30 تومن دادم بعد یارو اسم دکترتو میبینه و بعد مهر برجسته میزنه.
    مهر دادگستری نمی خواد. وزارت امور خارجه کافیه.

همسرتون : می تونید شما برید، غیابی برای اون بگیرید. خواستین ایمیل بزنین از دوبی بپرسین. در واقع اصلن حضور شما هم لازم نیست. ولی خوب کسی نیست براتون انجام بده و دوبی هم همچین سوالی راجب نائب و آژانس سراغ دارین، جواب نمی ده. ولی قطعا خواهند گفت برای همسرتون هم می تونن به شما بدن. اصلن شما برای یک نفر دیگه هم می تونید بگیرین! چون تو فرم درخواست نوشته: برای خودم تیک، برای یه نفر دیگه تیک

سرتون بندازین پایین، ولی موقع حرف زدن سرتون را بالا بگیرین تا بشنون چی می گین. تو خیابون وای نسین ذوب میشین. اگر قبل از ساعات کاری رسیدین، برین داخل ساختمون تا زنده بمونین.

با کشتی برین! البته نمی دونم الان ... ولش هاکلبرفین فقط خودم بود ولی کشتی مسافر دیگه هم داشت. هرچقدر می خواستم شگفت انگیز باشم، آخرش فیلمبردار در وضعیت ناگوارتر از من در صحنه حضور داشت.

این جواب سوالات بالایی بود، نه آقای سبز متن. تو قرنطینه ام، حوصله ندارم درست کوت کنم.

کلن هر چی می دونم : خرماهای روی زمین را یواشکی فوت کنین بوخورین. کاملن توسط خورشید خشکبار و ضد عفونی شدن و سایر داوطلبین برداشت محصول در نیل به مقصود به هلاکت رسیدند. (فی عبارت الآخر: هوا حر جداً) - برین فلامینگو ببین، نه نرین. خواهش می کنم پشیمون بشین.

راستی اصلن سرت را پایین بگیری بهتر می شنون. حفره عبور امواج صوتی پایینه. از داخل شیار عبور مدارک حرف بزنین. سر پایین.

یه اسپری کوچیک آب همراه خودتون داشته باشین. کلن دوبی دماش مثل عطارده. مثل سلمونی به خودتون آب بپاشین.
    شیر آب گرم و سرد ندارن. یکیش آب جوشه، اون یکی آب داغه. پس از خرما باید از خواص هندوانه یاری بجوعید.
    توی وان حموم آب بریزین، خنک که شد شروع کنید.

سلام دوستان من برای پاییز 2020 از دانشگاه Nthu پذیرش گرفتم یه دوتا سوال داشتم اول اینکه مقدار bank statement برای سفارت باید چقدر باشه و اینکه ایا گردش حساب رو نگاه میکنند یا مبلغ نهایی رو فاندمم ماهی 10000 و بدون شهریه میباشد. و سوال دومم اینه که گواهی سلامت رو باید از ایران گرفت یا بعدا از تایوانم میشه گرفت؟ ممنوم میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatorkaman1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای پاییز 2020 از دانشگاه Nthu پذیرش گرفتم یه دوتا سوال داشتم اول اینکه مقدار bank statement برای سفارت باید چقدر باشه و اینکه ایا گردش حساب رو نگاه میکنند یا مبلغ نهایی رو فاندمم ماهی 10000 و بدون شهریه میباشد. و سوال دومم اینه که گواهی سلامت رو باید از ایران گرفت یا بعدا از تایوانم میشه گرفت؟ ممنوم میشم راهنمایی کنید
    4000 دلار آمریکا، بدون گردش

فاندتون ماهی 10000 دلار تایوانه که میشه 330 دلار آمریکا.
    سلامت را باید هم ایران بگیرین و هم اونجا. برای سفارت باید ببرین و در تایوان دوباره از اول باید آمپول بوخورین.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Superstar

برای دانشگاهی تو تایپه فاند ماهی 6000 دلار تایوان خوبه؟ پقدر باید روش بذارم در ماه که بشه زندگی کرد؟ میشه کار دانشجویی انجام داد؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

بچه ها برای تائید مدارک توسط سفارت تایوان توی امارات، ما میتونیم ریزنمرات و دانشنامه رو داخل یه پلمپ بذاریم که اینجوری هزینه تائیدیه کمتر باشه؟ یا باید هر کدوم جدا جدا باشه؟ کسی تجربه داشته تو این زمینه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    برای دانشگاهی تو تایپه فاند ماهی 6000 دلار تایوان خوبه؟ پقدر باید روش بذارم در ماه که بشه زندگی کرد؟ میشه کار دانشجویی انجام داد؟
    یه مقدار بستگی به سبک زندگی داره ولی بدون هزینه های خوابگاه بین 10 تا 15 هزاردلار تایوان نیازه طبق اطلاعاتی که از بقیه گرفتم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بچه ها برای تائید مدارک توسط سفارت تایوان توی امارات، ما میتونیم ریزنمرات و دانشنامه رو داخل یه پلمپ بذاریم که اینجوری هزینه تائیدیه کمتر باشه؟ یا باید هر کدوم جدا جدا باشه؟ کسی تجربه داشته تو این زمینه؟

یه مقدار بستگی به سبک زندگی داره ولی بدون هزینه های خوابگاه بین 10 تا 15 هزاردلار تایوان نیازه طبق اطلاعاتی که از بقیه گرفتم.
    یعنی من باید 5 الی 8 هزارتا همراهم باشه؟ اما دانشگاه گفته اگر نتونی برسونی خودتو به دانشگاه در تاریخ تعیین شده باید انلاین کلاس بگذرونی.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    یعنی من باید 5 الی 8 هزارتا همراهم باشه؟ اما دانشگاه گفته اگر نتونی برسونی خودتو به دانشگاه در تاریخ تعیین شده باید انلاین کلاس بگذرونی.
    آره ماهی اینقدر باید بذاری روی فاندت. لینک زیر از سایت NTU گرفتم که توی تایپه هستش و هزینه ها رو تقریب زده، بد تیست نگاه کنید. به صورت ترمی هست که هر ترم تقریباً 5 ماه میشه.
    http://oia.ntu.edu.tw/prospective-st...of-living-q2qx

Junior Member

با سلام

آیا کسی هست که به تازگی بخواد برای ویزای تایوان اقدام کنه ؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط supc نمایش پست ها
    با سلام

آیا کسی هست که به تازگی بخواد برای ویزای تایوان اقدام کنه ؟

ممنون
    بله من هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بله من هستم.
    سلام
    می تونید شمارتونو به من بدین تماس بگیرم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)