صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

farokhcpu
    Guest

پیش فرض تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

کشور تایوان کشوری است که اصلاً در ایران برای ادامه تحصیل شناخته شده نیست. اما خوبی های زیادی داره
    -دانشگاه های با کیفیت (بیشتر از 80 درصد از استادهای تایوانی فارغ التحصیل آمریکا هستند)
    - هزینه زندگی پایین (در حدود 300 هزار تومان در ماه)
    - عدم دادن پذیرش به دانشجویان چینی (به دلیل مشکل سیاسی با چین)
    و...

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

در مورد رتبه بندی دانشگاههای تایوان چطور؟؟؟؟؟

farokhcpu
    Guest

در تهیه رنکینگ، چینی ها خیلی تاثیر گذار هستند و به همین دلیل حق دانشگاه های تایوان ضایع می شه!
    در مورد رشته برق و کامپیوتر که من جستجو کردم، چند دانشگاه در تایوان وجود داره که خیلی مشهور هستند و از سطح بالایی هم برخوردار هستند. راه خیلی دور نریم به بازار قطعات کامپیوتری نگاه کنید؛ چند درصدشون ساخت تایوان هستند؟

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhcpu
    در تهیه رنکینگ، چینی ها خیلی تاثیر گذار هستند و به همین دلیل حق دانشگاه های تایوان ضایع می شه!
    در مورد رشته برق و کامپیوتر که من جستجو کردم، چند دانشگاه در تایوان وجود داره که خیلی مشهور هستند و از سطح بالایی هم برخوردار هستند. راه خیلی دور نریم به بازار قطعات کامپیوتری نگاه کنید؛ چند درصدشون ساخت تایوان هستند؟
    اول اینکه همه رنکینگ ها چینی نیستند و حقیقتا این طور نیست که در رنکینگ هایی که در غرب اعلام میشه چینی ها تاثیر گذار باشن.
    و دوم بازار قطعات کامپیوتری نمی تونه ملاک مناسبی برای سنجش تکنولوژی و سطح دانشگاه های اونجا باشه، چرا که بیشتر صنعت کامپیوتر کشورهایی مثل تایوان در شرق آسیا مونتاژ و کپی کردن هستش نه تولید تکنولوژی.
    اما با همه این تفاسیر من این موضوع (که دانشگاه های خوبی میشه در تایوان پیدا کرد) رو تکذیب نمی کنم.
    برای مثال http://www.topuniversities.com/world...0_universities در این رنکینگ دانشگاه ملی تایوان از بسیاری دانشگاه هایی که خیلی ها اونها رو قبول دارن بالاتر هستش (102) مثلا LUND University ، Sweden یا MCMASTER University و یا University of WATERLOO و University of WESTERN ONTARIO در Canada.

اما باید اطلاعات بیشتری ایجا گرد آوری بشه تا بتونیم بیشتر و بهتر در موردش بحث کنیم و دوستای هم بتونن تصمیم درستی بگیرند.
    به هر حال من به نوبه خودم از یاد آوری و گوشزد کردن این موضوع بسیار متشکرم.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

يکي از دوستاي من از يکي از دانشگاههاي تاپ تايوان پذيرش با fund واسه
    phD گرفت. کلي هم وقت گذاشت اما بهش ويزا ندادن. تايوان تو ايران سفارت نداره ...

وضعیت پذیرش برای ایرانیا چطوره؟لیسانس دانشگاه آزاد مارو قبول دارن؟مدارک چی میخوان؟
    B.G

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhcpu
    -- هزینه زندگی پایین (در حدود 300 هزار تومان در ماه)
    سلام
    من شنيدم هزينه در تايوان بسيار بالاتر از اين حرفاست
    يكي از رفيقام با تور از طرف دانشگاهشون رفت تايوان مي گفت جاي خوبيه
    قشنگ هم هست
    ولي ميگفت همه چيزش گرونه
    مخصوصا هتلهاش
    و خونه هاش
    نمي دونم ولي مطمئنم از ماهي 500-600 تومن بالاتره

پیش فرض تحصیل در هنگ کنگ

من از دانشگاه Hong Kong University of Science and Technology بورس گرفتم می خواستم نظر شما را دز این باره بدونم. شما اگر جای من بودین این دانشگاه را می رفتین یا دانشگاه Aalborg دانمارک. من از Aalborg University هم full scholarship دارم با حقوق عالی ماهی 4500 دلار خالص برای living costs.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

من بودم دانمارک رو انتخاب میکردم

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

منم بودم دانمارك رو انتخاب مي كردم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

صفحه 1 از 63 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)