صفحه 42 از 63 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

سلام به همه و حمید اقا من یه سواد داشتم .، میخواستم ببینم اطلاعاتی که توی این سایت(http://studyinhongkong.edu.hk/en/liv...-of-living.php در مورد هنگ کنگ و هزینه ها میگه درسته یا خیر؟ چون با توجه به چیزی که من متوجه شدم و حساب کرم کل هزینه ها برای یک سال چیزی حدود 115000 دلار هنگ کنگ که میشه حدود 50.000.000 ایران البته هزینه تحصیل رو توی سایت دانشگاه زده توی این نزده

نقل قول نوشته اصلی توسط masood1992 نمایش پست ها
    سلام به همه و حمید اقا من یه سواد داشتم .، میخواستم ببینم اطلاعاتی که توی این سایت(http://studyinhongkong.edu.hk/en/liv...-of-living.php در مورد هنگ کنگ و هزینه ها میگه درسته یا خیر؟ چون با توجه به چیزی که من متوجه شدم و حساب کرم کل هزینه ها برای یک سال چیزی حدود 115000 دلار هنگ کنگ که میشه حدود 50.000.000 ایران البته هزینه تحصیل رو توی سایت دانشگاه زده توی این نزده
    ببینید اطلاعاتی که در سایت دانشگاه یا این سایت ملاحظه میکنید درست هست اما این هزینه ها بصورت متوسط معمولاً نوشته می شود و خیلی به سبک زندگی شما بستگی دارد. به نظر من این حداقل هزینه ای هست که باید مد نظر داشته باشید. بخش زیادی از این مبلغی که گفتید مربوط می شود به هزینه اسکان شما که خیلی به نوع آن مسکن ارتباط دارد. اگر بخواهید در جایی که خیلی تر و تمیز و با فضای کافی و راحت باشه هزینه شما خیلی بیشتر از این خواهد شد. اما اگر به یک اتاق خیلی کوچک در یک خانه معمولی و قدیمی قانع باشید این مبلغ می تواند کافی باشد. یک جستجویی در باره اجاره اتاق در هنگ کنگ داشته باشید خوب است. چون فکر می کنم هزینه خوابگاه برای دانشجویان مقطع ارشد خیلی بیشتر از اجاره یک اتاق باشد.

Junior Member

حمید جان من اگه بخوام واسه هنگ کنگ پذیرش بگیرم با یه فاند مناسب از کجا باید شروع کنم و ایا اصلا شانسی دارم مهندسی شیمی دانشگاه شهرضا معدل 16.12 زبان ایلتس 6.5

Junior Member

بابت پاسخ های خوبتم خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط masood1992 نمایش پست ها
    حمید جان من اگه بخوام واسه هنگ کنگ پذیرش بگیرم با یه فاند مناسب از کجا باید شروع کنم و ایا اصلا شانسی دارم مهندسی شیمی دانشگاه شهرضا معدل 16.12 زبان ایلتس 6.5
    قبلاً به این سوال شما پاسخ داده بودم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1925296

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    من اشتباهی میخواستم به دانشگاه NTU توی سنگاپور ایمیل بزنم که دانشگاه تایوان NTU رو دیدم و ایمیل هم زدم به استاد هاش
    از بکی از استاد های تایوان جواب خیلی خوبی گرفتم
    گفته زودتر اپلای کنم و خودشم بحث Fund رو گفته تا اونجایی که بتونه کمک میکنه!!!
    حالا سوالم اینه:
    رنکینگ دانشگاه NTU تایوان حدودا 80 هستش و البته مهندسیش که خیلی بهترم هست حتی حدودای 30
    ولی آخه مگه کسی میره تایوان واسه ادامه تحصیل؟؟!! :/
    من هیچ اطلاعاتی ندارم. شما باشین میرین آخه؟؟؟
    باور کنید من تازه اسم تایوان رو سرچ کردم.....فکر میکردم جزوه سنگاپوره قبلا!!!!!!!
    شما باشید واسه پی اچ دی میرید تایوان ؟؟؟

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    من اشتباهی میخواستم به دانشگاه NTU توی سنگاپور ایمیل بزنم که دانشگاه تایوان NTU رو دیدم و ایمیل هم زدم به استاد هاش
    از بکی از استاد های تایوان جواب خیلی خوبی گرفتم
    گفته زودتر اپلای کنم و خودشم بحث Fund رو گفته تا اونجایی که بتونه کمک میکنه!!!
    حالا سوالم اینه:
    رنکینگ دانشگاه NTU تایوان حدودا 80 هستش و البته مهندسیش که خیلی بهترم هست حتی حدودای 30
    ولی آخه مگه کسی میره تایوان واسه ادامه تحصیل؟؟!! :/
    من هیچ اطلاعاتی ندارم. شما باشین میرین آخه؟؟؟
    باور کنید من تازه اسم تایوان رو سرچ کردم.....فکر میکردم جزوه سنگاپوره قبلا!!!!!!!
    شما باشید واسه پی اچ دی میرید تایوان ؟؟؟

سلام خسته نباشید
    من دانشجوی برق دانشگاه ازاد ترم دوم در رشته برق تهران مرکزم
    میخواستم یه سوال خیلی مهم ببرسم !من باید برا چن وقت دیگه برم هنگ کنگ بخاطر کار بدرم باید اونجا باشم اولا من میتونم از طریق دانشجویی اقدام کنم ؟اصن میشه؟ اگر با ویزای کاری برم اصن میتونم برم دانشگاه ؟ میشه بهم کمک کنید من جای دیگه ای رو برای سوال برسیدن بیدا نکردم کلاس زبانم میرم سطحم بالا ولی برا ایلتس اقدام نکردم ینی نمیخئاستم که بگیرم
    باتشکر

Junior Member

بچه ها منو دوستم داریم یه آمار کلی از کشورا می گیریم تا بتونیم یکی رو انتخاب کنیم. من یه جا خوندم که:
    با توجه به اینکه شهر بانکوک و کشور تایلند در بین کشورهای آسیائی از پائین ترین هزینه های زندگی برخوردار است ،این شانس را به دانشجویان بین المللی می دهد که علاوه بر تحصیل در دانشگاه های این کشور با شهریه های مناسب ،هزینه چندانی نیز جهت زندگی متحمل نگردند.

آیا گفته های بالا رو تایید می کنین ؟ کلا نظرتون در مورد تایلند چیه از اونجاییکه انجمن خاصی نداره....

مدارک مونم به شرح زیره:

دوستم:
    فوق لیسانس نرم افزار از دانشگاه شیراز (مجازی) معدل 15.49
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد بندرعباس معدل 15 و خورده ای
    آیلتس 6

خودم:
    لیسانس مترجمی زبان معدل 16.30
    تـافل آی بی تی 78

هر دومون می خوایم برای مستر اقدام کنیم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند |هنگ کنگ | اندونزی | تایوان

نقل قول نوشته اصلی توسط katkay نمایش پست ها
    سلام، شهریه مدیریت برای ارشد حدود ۲۰ تومنه. اجازه کار به هیچ وجه دانشجو نداره. باید ویزای کار بگیری که شرایطش سخته. حتی در صورت ازدواج هم بهت ویزای کار داده نمی‌شه. ویزای یک ساله ازدواج میدن که برای ویزای ازدواج هم باید یا در حسابت ۴۰۰،۰۰۰ بات پول باشه و یا کارفرمایی پیدا کنی‌ که ماهی‌ ۳۰،۰۰۰ بات به شما دستمزد پرداخت کنه. به فکر گرفتن پاسپورت تایلندی هم نباش که به هیچ عنوان سیتیزن شیپ نمیدن حتی با داشتن بچه تایلندی.
    بچه ها من داشتم کل صفحات رو دنبال Thailand می گشتم که ناگهان به این پست برخوردم ... واقعا حقیقت داره ؟ یعنی نمیشه اقامت تایلند رو گرفت ؟ چه فایده داره اگه نشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)