صفحه 58 از 63 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

سلام
    دوستان عزیز کسی تجربه ویزای مالتیپل تایلند داره؟
    ممنون میشم شرایط دریافت این نو ع ویزا رو به اشتراک بگذارید
    و اینکه سایت سفارت تایلند چرا مدتیه که بالا نمیاد؟ آیا آدرس سایت همینه ؟
    http://www.thaiembassy-tehran.org/
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استاد از NCKU برای ارشد مکاتبه کردم و بهم گفت توی سایت اپلای کنم ولی یکم شک دارم در مورد این که وضعیت زندگی توی تایوان چطوره و از نظر فرهنگی چه جوریه؟
    صبر کنم و برای سال اینده و کشوره های اروپایی اقدام کنم بهتره یا تایوان و ترم spring?

Junior Member

سلام دوستان . کسی از دانشگاه های اندونزی یا تایلند پذیرش گرفته یا در حال تحصیل هست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من کل صفحات این موضوع رو کامل خوندم و طبق شرایطی که دارم بنظر تایوان گزینه مناسبی برای من باشه. ممنون میشم اگه دوستی که در حال حاضر در حال تحصیل در تایوانه یا قبلا اونجا تحصیل کرده و تجربه زندگی اونجا رو داره، به من پیام بده که سوالاتمو از ایشون بپرسم. چون شاید سوالاتم از حوصله باقی دوستان خارج باشه. واقعا ممنون و سپاسگزارتون میشم اگه راهنماییم بفرمایید.

سلام دوستان

من فارغ التحصیل رشته مواد در مقطع فوق لیسانس از یکی از دانشگاهای نسبتا خوب کره هستم. میخواستم ببینم ایا ارزش داره برای دکترا برای تایوان اقدام کنم با تئجه به اینکه سنم 35 سال هستش و البته ی سابقه کار 5 ساله تو ایران به عنوان مهندس و کمتر از یک سال تو کره به عنوان ریسرچر دارم. زبان انگلیسیم خوبه ایلتس 7 دارم با این شرایط امکان اینکه بتونم بعد دکترا تو تایوان کار بگیرم چقدر هستش؟ آیا باید حتما چینی یاد بگیرم چون واقعا حوصلش رو با تجربه ای که در مورد زبان کره ای که آسونتره در خودم نمیبینم خیلی. دکترا کره هم نشد با استاد خودم بخونم چون استاد خوبی نبود و خیلی اذیت میکرد. کلا سیستم ی استاد تایوانی از National Sun Yat-sen University از زرومم خوشش اومده و ازم خواسته واسه ترم بعد اپلای کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط babakat نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز کسی تجربه ویزای مالتیپل تایلند داره؟
    ممنون میشم شرایط دریافت این نو ع ویزا رو به اشتراک بگذارید
    و اینکه سایت سفارت تایلند چرا مدتیه که بالا نمیاد؟ آیا آدرس سایت همینه ؟
    http://www.thaiembassy-tehran.org/
    سپاس
    Thailand embassy's website changed to this new one
    http://thaiembassy.org/tehran/en

نقل قول نوشته اصلی توسط shoolymay نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من کل صفحات این موضوع رو کامل خوندم و طبق شرایطی که دارم بنظر تایوان گزینه مناسبی برای من باشه. ممنون میشم اگه دوستی که در حال حاضر در حال تحصیل در تایوانه یا قبلا اونجا تحصیل کرده و تجربه زندگی اونجا رو داره، به من پیام بده که سوالاتمو از ایشون بپرسم. چون شاید سوالاتم از حوصله باقی دوستان خارج باشه. واقعا ممنون و سپاسگزارتون میشم اگه راهنماییم بفرمایید.
    در ایران سفارت نداره. گرمه، پشه داره، باد می آد. در نیمه رسانا بسیار پیشرفته است. کوچیکترین ترانزیستورهای دنیا را می سازه. شرکت های asus, msi, gigabyte, transcend, acer, mediatek, realtek, tsmc, kingston, D-Link همه تایوانی هستند. هیچ قطعه کامپیوتر نمی تونید پیدا کنید که بخشیش تایوانی نباشه. رییس nVidia تایوانیه. کلن اگر تایوان نبود الان به جای لپتاپ، با آتاری بازی می کردید. سی پی یو آیفون هم Foxconn می سازه. روی سوکت سی پی یو های AMD هم نوشته ساخت Foxconn و خود سی پی یو 7 نانومتریش هم که از اینتل نانو تره، نوشته Diffused in Taiwan
    در کارتون داستان اسباب بازی 1 هم روی بازوی buzz lightyear نوشته ساخت تایوان. البته تایوانی ها یادشون نیست بچه بودند. توی فیلم ماتریکس 2 هم یه یاروی هست اسمش صراف هست. متولد جنوب تایوانه. البته تایوانی ها نمی دونن ماتریکس و پدرخوانده چه صیغه ایه.

عاشق ژاپن، کره، آمریکا هستند. با مردم مالزی خوبن. از چین بدشون می آد. موطلایی ها را دوست دارن و با بقیه مردم دنیا خجالتی هستند. سوسیس های داره که وقتی میشکنیش از وسطش کره می پاشه بیرون. و چایی حبابی دویست نوع. و تو چی می دانی چای حبابی یعنی چ ... عنقدر معروفه از روش دسته کلید ساختن. حتی پیکاچو و دوراعه مون هم چای حباب می خورن

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    در ایران سفارت نداره. گرمه، پشه داره، باد می آد. در نیمه رسانا بسیار پیشرفته است. کوچیکترین ترانزیستورهای دنیا را می سازه. شرکت های asus, msi, gigabyte, transcend, acer, mediatek, realtek, tsmc, kingston, D-Link همه تایوانی هستند. هیچ قطعه کامپیوتر نمی تونید پیدا کنید که بخشیش تایوانی نباشه. رییس nVidia تایوانیه. کلن اگر تایوان نبود الان به جای لپتاپ، با آتاری بازی می کردید. سی پی یو آیفون هم Foxconn می سازه. روی سوکت سی پی یو های AMD هم نوشته ساخت Foxconn و خود سی پی یو 7 نانومتریش هم که از اینتل نانو تره، نوشته Diffused in Taiwan
    در کارتون داستان اسباب بازی 1 هم روی بازوی buzz lightyear نوشته ساخت تایوان. البته تایوانی ها یادشون نیست بچه بودند. توی فیلم ماتریکس 2 هم یه یاروی هست اسمش صراف هست. متولد جنوب تایوانه. البته تایوانی ها نمی دونن ماتریکس و پدرخوانده چه صیغه ایه.

عاشق ژاپن، کره، آمریکا هستند. با مردم مالزی خوبن. از چین بدشون می آد. موطلایی ها را دوست دارن و با بقیه مردم دنیا خجالتی هستند. سوسیس های داره که وقتی میشکنیش از وسطش کره می پاشه بیرون. و چایی حبابی دویست نوع. و تو چی می دانی چای حبابی یعنی چ ... عنقدر معروفه از روش دسته کلید ساختن. حتی پیکاچو و دوراعه مون هم چای حباب می خورن
    بسیار پیام خوبی عه. با اجازه چند مورد اضافه کنم.

تا دلت بخواد ساختمون زشت قدیمی داره. اگه در شمال زندگی نکنین باید برین چینی یاد بگیرین. خیلی صنایعشون با امریکا در ارتباط عه، ممکنه برای کار یه سری جاها چون ایرانی هستین ردتون کنن. همه شکل همن، 9 درصد مهاجر داره ولی 90 درصد مهاجرا شرق آسیایی و یا چینی نژادهای جنوب شرق آسیا هستن.

با فقط 24 میلیون جمعیت 5 امین مصرف کننده ویسکی در دنیاست. مدیرعامل AMD هم تایوانی عه و تمامی پردازنده های AMD و Nvidia رو TSMC میزنه. اتفاقا اکثر cpu های qualcomm و هواوی رو هم TSMC میزنه. بعد از امریکا ارزون‌ترین بنزین توی کشورهای پیشرفته رو داره.

کرونا هم نداریم. تا امروز 430 مورد بوده کلا. هیچ کار و کاسبی ای رو هم تعطیل نکردن.

قانون پناهندگی نداره. هر کی بدون ویزا میندازنش بیرون. محل امن و آزادی عه برای مخالفان سیاسی شرق و جنوب شرق آسیاست. ازدواج همجنسگرا آزاده.

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

به اون چیزها هم این رو میشه اضافه کرد امسال سریع ترین سرعت اینترنت میان کشورهای دنیا رو داشت (قبل از آن سنگاپور بود که الان رتبه دومه)

Taiwan has the fastest broadband in the world with an average speed of 85.02Mbps.
    1. Taiwan
    2. Singapore
    3. Jersey
    4. Sweden
    5. Denmark
    6. Japan
    7. Luxembourg
    8. Netherlands
    9. Switzerland
    10. San Marino

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط Alijaf نمایش پست ها
    سلام
    من برای PHD فاند گرفتم تایوان. حالا چندتا سوال دارم هر کی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    1. تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و وزارت علوم رو برای مدارکم گرفتم. توی سایت سفارت دبی خوندم که باید ببرم سفارت دبی توی تهران تایید کنه بعد ببرم وزارت امور خارجه امارات توی دبی تایید کنه بعد ببرم سفارت تایوان توی دبی. درست متوجه شدم؟ همه همین کار رو کردید؟
    2. برای گواهی سلامت که میخوان (فرم B)، باید از یه بیمارستان بگیرم بعد ببرم نظام پزشکی تایید کنه؟(اصلا کجا ببرم برای تایید نظام پزشکی؟) یا این که صرفا گواهی رو بدم دادگستری تایید کنه کافیه؟
    3. گواهی عدم سو پیشینه هم میخواد؟ ترجمه کنم ببرم بدم تایید دادگستری بگیرم؟
    4. از اون جایی که با همسرم داریم میریم، باید با هم بریم دبی اقدام کنیم؟ یا این که من برم وقتی ویزا گرفتم همسرم بره؟
    5. وقت باید بگیریم سفارت تایوان توی دبی؟ یا همین جوری سرمون رو بندازیم پایین بگیم اومدیم واسه تایید مدارک و ویزا؟
    کلا هر چی میدونین بنویسین ممنون میشم!
    سلام خوبی؟
    ببین من واسه سوال دومت بگم که نامه پزشک رو که مهر امضا کرده بود بردم کارگر شمالی بعد از بیمارستان قلب. تاکسی های میدون انقلاب فکر کنم ببرنت. بشون بگو نظام بزشکی توی کارگر شمالی. اونجا یه هزینه میدی فکرکنم 30 تومن دادم بعد یارو اسم دکترتو میبینه و بعد مهر برجسته میزنه.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)