صفحه 49 از 63 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

سلام دوستان
    من 14 سپتامبر 2016 دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ اپلای کردم برای ارشد مهندسی برق قدرت. دانشگاه هنوز جواب نداده و توی پروفابلم نوشته Being Processed.
    به دانشگاه ایمیل زدم دو ماه پیش تاریخ انتشار نتایج رو پرسیدم اما تاریخ رو اعلام نکردن و فقط گفتن که نتایج رو زمانیکه مشخص شد اعلام میکنیم. کسی از دوستان هست که از این دانشگاه برای ارشد برق یا کلا ارشد امسال پذیرش گرفته باشه یا حداقل اطلاع داشته باشه؟

با تشکر

دوستان من الان دکترا ایتالیا میخونم و میخام واسه ۳ ماه برام هنگ کنگ از اکتبر واسه فرصت مطالعاتی. بورسیه کامل هم استاده انجا بهم میده ولی واسه ویزا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم. چون میخام تابستون بیام ایران واسه ۲ ماه ، کسی اطلا داره چقدر ویزا طول میکشه من اگه از ایران اقدام کنم ؟ آیا باید از سفارت چین وقت بگیرم ؟

سلام دوست عزیز
    اولا تبریک بهتون میگم بابت پذیرش هاتون
    من دانشجوی دکتری در تایوان هستن، به لحاظ رنک و جایگاه علمی بصورت کلی، خب بدون تردید دانشگاه ملی تایوان خیلی گردن کلفت تر از ایتالیاست. دانشگاهی با رتبه بسیار بالای علمی در جهان.
    اما در تخضض شما خودتون بهتر از بقیه میتونید تصمیم بگیرید. ر مورد زندگی هم اینجا کشوریست مثل ژاپن، ماشینی و مدرن.
    هزینه زتدگی هم برای یک نفر دست کم در ماه 15000 دلار تایوان خواهد بود.
    تایپه شهر شلوغ و البته پیشرفته ای هستش.
    هوا مرطوب و دما هم به نسبت بالاست
    فاصلشم که از ایران ماشالا خیلی خیلی زیاده

Junior Member

پیش فرض هزینه تحصیل در تایوان

شرایط هزینه تحصیل در تایوان چطور هست دوستان معدل کاردانی 12:96 بعد واسه کارشناسی چ مدارکی میخواد شرایط کار پارت تایم چطور هست دوستان بعد شرایط طبیق واحد چطور هست
    هزینه تحصیل و زندگی هم بگید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در تایوان

بین تایوان و تایلند کدوم بهتره رشته کامپیوتر با اینکه چند شرکت بزرگ اینجا هست کدوم ترجیح میدید واسه تحصیل و زندگی

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    شرایط هزینه تحصیل در تایوان چطور هست دوستان معدل کاردانی 12:96 بعد واسه کارشناسی چ مدارکی میخواد شرایط کار پارت تایم چطور هست دوستان بعد شرایط طبیق واحد چطور هست
    هزینه تحصیل و زندگی هم بگید
    سلام
    این هزینه تحصیل و زندگی در دانشگاه national taiwan university هست.تا اونجایی که من میدونم برای کارشناسی(لیسانس) من برنامه ای رو به انگلیسی در تایوان در دانشگاه های خوبش ندیدم باز خودتون بگردید شاید پیدا کردید.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

بین تایوان و تایلند کدوم بهتره رشته کامپیوتر با اینکه چند شرکت بزرگ اینجا هست کدوم ترجیح میدید واسه تحصیل و زندگی
    بدون شک تایوان
    ولی اگر شما قصد دارید با هزینه شخصی در شرق آسیا تحصیل کنید بهتره به فکر ژاپن و کره جنوبی باشید.

Junior Member

اخه دوستان من دیدم یک دانشگاه تو تایوان تو شهر هایو اگه اشتباه نکنم رنک 305 داشت رشته منم تو دوره لیسانس داشت خال سوال این من ناپیوسته هستم معدلم کاردانی هم 13 هست میتونم پذیرش بگیرم اگه isi داشته باشم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

اخه دوستان من دیدم یک دانشگاه تو تایوان تو شهر هایو اگه اشتباه نکنم رنک 305 داشت رشته منم تو دوره لیسانس داشت خال سوال این من ناپیوسته هستم معدلم کاردانی هم 13 هست میتونم پذیرش بگیرم اگه isi داشته باشم
    سلام
    بله اگر میخواهید با هزینه شخصی تحصیل کنید بدون مقاله و مدرک کاردانی تون هم حتی احتمالا بهتون برای لیسانس پذیرش میدن ولی اینکه واحدهاتون رو قبول کنند با خود دانشگاه باید مکاتبه کنید.
    ولی صرفا جهت همفکری دوباره میگم اگر دلیل خاصی برای تحصیل در تایوان دارید که هیچی ولی اگر به فکر تحصیل با هزینه شخصی در شرق آسیا هستید بهتره به ژاپن فکر کنید البته این نظر منه با سایر دوستان هم مشورت کنید
    موفق باشید.

Junior Member

سلام هزینه تحصیل تو ژاپن چفدر در میاداین دانشگاه هی که میگم هزینه تحصیلش ترمی 1300 دلار هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)