صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

بیشتر رشتها وا دانشگاها به زبان انگلیسی هست،اره متاسفانه اسمه تایلند که میاد همه فکری یه چیزیه دیگه میوفتن.ولی دانشگاهای خوبی داره به نظره من بهتر از مالزی هست. خوب درس بخوبی بعدش جایه خوبی میشه رفت،مزیته دیگه هم داره ارزونتر از مالزی

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

لطفا ارسال های مرتبط با تاپیک داشته باشید.

تاپیک مخصوص تحصیل در تایلند هست نه موارد دیگه.

با تشکر
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

سلام دوستان

برای گرفتن ویزای تایوان چند بار باید بریم دوبی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    دوستان تایلند برای لیسانس انگلیسی تدریس میکنه؟
    بله تا مقطع دکترا دانشجوی اینترنشنال داره و میتونه سکوی پرتابی خوبی باشه برای امریکا یا کانادا یا استرالیا و دانشگاه رام خام هنگ که یکی از دوستان پذیرش گرفتن اصلا ازمون ورودی نداره و شما تا ثبت نام کنی میرین سر کلاس و ازاستادهای امریکایی و کانادایی تشکیل شده من خودم اونجا تحصیل میکنم اگه سوال دیگه ای بود در خدتم و دوستان اینم بگم اینجا اگه کسی واقعا بخواد درس بخونه میتونه خیلی راحت با ماهی ۴۰۰ تومن زندگی کنه اینجا واقعا کشور ارزونیه یک پرس غذا عالی اینجا ۱۲۰۰ تومن هست همه جای تایلندم هم اتوبوس داره هم ون و هم قطار های سریع و السیر و براحتی با هزینه کم میتونید رفت و امد کنید البته یک موتورم که بگیرید خیلی عالیه و امتحان برای گواهینامه تایلندی خیلی اسونه و براحتی ۱ روزه میتونید گواهینامه بگیرین اگه هم سوالی بود در خدمتم
    اینم ایمیل من هر روز چک میکنم امیدوارم بتونم کمکی کنم دوستان فقط خواهشا سوالات عمومی رو همینجا مطرح کنید که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن
    ایمیل حذف شد
    ویرایش توسط maziyarsh : October 23rd, 2011 در ساعت 06:58 PM

Junior Member

دوستان اکثر کسانی‌ که میان تایلند برای دورهٔ MBA میان که ۲ ساله. به نظرم هزینه‌اش بالاست در مقایسه با MBA استرالیا که ۱ ساله و هم از یک کشور درجه یک مثل استرالیا مدرک میگیرید و امکان کار و مهاجرت هم داره. تایلند به درد کار کردن نمی‌خوره و از بابت زبان هم مردمش در حد خیلی‌ پایینی هستن و زبانتان پیشرفت نمی‌کنه که هیچ پس رفت هم می‌کنید. به نظرم تایلند وقت تلف کردنه حالا خود دانید. دوستان شرایط فنلاند رو هم بررسی‌ کنید شنیدم بعضی‌ شهر هاش ماهی‌ ۴۰۰ می‌شه زندگی‌ کرد و خوبیه دیگش اینکه بعد ۵ سال که دوره تحصیلتان هم جزش محسوب می‌شه بهتون شینگن میدن.

Junior Member

http://www.asianust.ac.th/english-programmes/master-degree-programs/mba-master-business-administration.html
    http://www.iis.ru.ac.th/index.htm
    دوست عزیز کی گفته MBA اینجا 2 ساله هست خوهشا دوستان اطلاعات غلط به بچه ها ندین بعد دانشگاه اسیا رنک بسار عالی داره تو MBA داره و من بعید میدونم تو فنلاند با 400 تومن بشه خرج خونه و همه چی رو داد و واقعا یک نکته برام جالبه چرا اینهمه دانشجوی اروپایی و امریکایی دانشگاه ما داشته باشه بهتره یک نگاه به لیست دانش اموزان این دانشگاه بندازین تازه این اپدیت نیست کلی اضافه شدن البته خیلی بیشتر از اینا دانشجوی امریکایی و اروپایی هست امیدوارم یک روز خودتون بیایین و به چشم ببینید این لینکو یک نگاه کنید
    http://www.iis.ru.ac.th/Students/students.htm
    از لحاظ زندگی من چند روز پیش داشت بارون می اومد با ی کانادایی رفتیم تو باجه تلفن خیس نشیم ازش پرسیدم چرا کشور خودتو ول کردی اومدی تایلند بخدا گفت اینجا بهشته چند سال بود تو تایلند زندگی میکرد میگفت همه چی داری ارزون مردم باحال واقعا دوستان به اینجا تنها کشوری هست که که بگی ایرانی هستی هیچ فکری نمیکنن و لبخند میزنن و کلی تعریف میکنن و کمکت می کنن واقعا این چیزی هست که دارم میبینم نه من شرکت اعزام دانشجو دارم نه قصد تبلیغ شما خودتون بیایین اینجا متوجه همه چی میشین و واقعا اتفاقا این دوستمون درست میگن سطح زبانشون خوب نیست ولی شما روزی چندین ساعت رو تو دانشگاهی هستین که تمامی استادها امریکایی و کانادایی هست و کلی امریکایی میتونین تو دانشگاه پیدا کنید و باهاش دوست بشین و زبانتونو قوی کنید

Junior Member

از لحاظ کار کردن اینجا خیلی از دانشجوها میان یک مغازه میگیزن میدن دست تایلندی ها و خودشون هم بعد از ظهر ی سر میزنن و الان شما هم استرالیا برین مثلا برای MBA نمیان به شما کار دفتری بدن باید برین تو یک رستوران کار کنید من الان خیلی از دوستام استرالیا هستن و کارهای به همین شکل دارن و برای فوق هم اقدام کردن احتمالا برای دکترا فرق میکنه و کارهای بهتری میشه پیدا کرد ولی الان نمونه یکی از دوستام فوق جورنالیسم داره میگیره داره بعد از ظهر را رو ظرف میشوره و واقعا مجبوری اینکاروکنی چون باید خیلی پول دار باشی تو استرالیا تا بتونی از پس خرج زندگی و دانشگاه بر بیایی که فک کنم سالی 50 میلیون میشه و واقعا ریسکه

Junior Member

دوست عزیز
    این دانشگاه تایلند که میگید MBA توش یک ساله هست مورد تایید وزارت علوم هست؟
    من قصد ادامه تحصیل در رشته ی MBA رو دارم و چون معدلم پایینه (13.75) توی مالزی فقط می تونم توی دانشگاه MSU که مورد تایید وزارت علوم هم هست درس بخونم، می خواستم بدونم توی تایلند چه گزینه هایی دارم؟ و هزینه ی تحصیل در هر کدوم از این دانشگاه ها چقدر میشه؟ البته مورد تایید بودن دانشگاه از نظر وزارت علوم واسم خیلی مهمه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salarone نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این دانشگاه تایلند که میگید MBA توش یک ساله هست مورد تایید وزارت علوم هست؟
    من قصد ادامه تحصیل در رشته ی MBA رو دارم و چون معدلم پایینه (13.75) توی مالزی فقط می تونم توی دانشگاه MSU که مورد تایید وزارت علوم هم هست درس بخونم، می خواستم بدونم توی تایلند چه گزینه هایی دارم؟ و هزینه ی تحصیل در هر کدوم از این دانشگاه ها چقدر میشه؟ البته مورد تایید بودن دانشگاه از نظر وزارت علوم واسم خیلی مهمه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام
    شما می تونید به وب سایت وزارت علوم برید و دانشگاه های مورد تایید رو از اونجا پیدا کنید و یا زنگ بزنید ازشون بپرسید.
    در مورد هزینه تحصیل و زندگی می تونید به قسمت های زیر در دانشگاه های مورد نظرتون برید و یا عبارات زیر رو سرچ کنید:
    tuition fee
    cost
    accommadation
    student life
    and ...
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام
    شما می تونید به وب سایت وزارت علوم برید و دانشگاه های مورد تایید رو از اونجا پیدا کنید و یا زنگ بزنید ازشون بپرسید.
    در مورد هزینه تحصیل و زندگی می تونید به قسمت های زیر در دانشگاه های مورد نظرتون برید و یا عبارات زیر رو سرچ کنید:
    tuition fee
    cost
    accommadation
    student life
    and ...
    با تشکر
    ممنون دوست من
    ولی متاسفانه تو سایت وزارت علوم تمام کشورها هست غیر تایلند، چطور میشه به صورت مکتوب لیست دانشگاه های مورد تایید تایلند رو ازشون درخواست کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)