صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

نقل قول نوشته اصلی توسط salarone نمایش پست ها
    ممنون دوست من
    ولی متاسفانه تو سایت وزارت علوم تمام کشورها هست غیر تایلند، چطور میشه به صورت مکتوب لیست دانشگاه های مورد تایید تایلند رو ازشون درخواست کرد؟
    با سلام
    شما می تونید مستقیما به وزارت علوم برید یا زنگ بزنید بگید فلان دانشگاه مد نظرم هست آیا مورد تایید هست یا خیر.
    مسئولانی که در وزارت علوم هستند مسئولان بسیار خوب و وظیفه شناسی هستند پس نگران نباشید اگه مستقیما تشریف ببرید خیلی خوب راهنمایی خواهند کرد.
    با تشکر
    موفق باشید

Junior Member

دوست عزیز الن 4 دانشگاه در تایلند مورد تایید وزارت علوم و اینو من قطعا میگم و مطمئن هستم
    دانشگاههای تایلندی که مورد تایید وزارت علوم ج.ا.ایران قرار گرفته اند

طبق آخرین استعلام انجام شده در مورخه 1390/4/18 از وزارت علوم ج.ا. ایران دانشگاههای مذکور کشور تایلند مورد تائید میباشند
    Assumption university
    تا مقطع کارشناسی ارشد کلیه رشته ها و برای مقطع دکتری صرفا در رشته های تجارت - مدیریت توسعه -آموزش - توسعه سازمانی و آموزش الکترونیک

Asian Institue of technology
    کلیه مقاطع تحصیلی

Ramkhamhaeng University
    تا مقطع کارشناسی ارشد در کلیه رشته ها

King Mongkut University
    کلیه مقاطع تحصیلی

Junior Member

این گزینه هم بگم متقاضیان دوره لیسانس هیچ نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارند و مدرک دیپلم کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    دوستان اکثر کسانی‌ که میان تایلند برای دورهٔ MBA میان که ۲ ساله. به نظرم هزینه‌اش بالاست در مقایسه با MBA استرالیا که ۱ ساله و هم از یک کشور درجه یک مثل استرالیا مدرک میگیرید و امکان کار و مهاجرت هم داره. تایلند به درد کار کردن نمی‌خوره و از بابت زبان هم مردمش در حد خیلی‌ پایینی هستن و زبانتان پیشرفت نمی‌کنه که هیچ پس رفت هم می‌کنید. به نظرم تایلند وقت تلف کردنه حالا خود دانید. دوستان شرایط فنلاند رو هم بررسی‌ کنید شنیدم بعضی‌ شهر هاش ماهی‌ ۴۰۰ می‌شه زندگی‌ کرد و خوبیه دیگش اینکه بعد ۵ سال که دوره تحصیلتان هم جزش محسوب می‌شه بهتون شینگن میدن.
    ممنون بابت راهنماییتان.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
    http://www.asianust.ac.th/english-programmes/master-degree-programs/mba-master-business-administration.html
    http://www.iis.ru.ac.th/index.htm
    دوست عزیز کی گفته MBA اینجا 2 ساله هست خوهشا دوستان اطلاعات غلط به بچه ها ندین بعد دانشگاه اسیا رنک بسار عالی داره تو MBA داره و من بعید میدونم تو فنلاند با 400 تومن بشه خرج خونه و همه چی رو داد و واقعا یک نکته برام جالبه چرا اینهمه دانشجوی اروپایی و امریکایی دانشگاه ما داشته باشه بهتره یک نگاه به لیست دانش اموزان این دانشگاه بندازین تازه این اپدیت نیست کلی اضافه شدن البته خیلی بیشتر از اینا دانشجوی امریکایی و اروپایی هست امیدوارم یک روز خودتون بیایین و به چشم ببینید این لینکو یک نگاه کنید
    http://www.iis.ru.ac.th/Students/students.htm
    از لحاظ زندگی من چند روز پیش داشت بارون می اومد با ی کانادایی رفتیم تو باجه تلفن خیس نشیم ازش پرسیدم چرا کشور خودتو ول کردی اومدی تایلند بخدا گفت اینجا بهشته چند سال بود تو تایلند زندگی میکرد میگفت همه چی داری ارزون مردم باحال واقعا دوستان به اینجا تنها کشوری هست که که بگی ایرانی هستی هیچ فکری نمیکنن و لبخند میزنن و کلی تعریف میکنن و کمکت می کنن واقعا این چیزی هست که دارم میبینم نه من شرکت اعزام دانشجو دارم نه قصد تبلیغ شما خودتون بیایین اینجا متوجه همه چی میشین و واقعا اتفاقا این دوستمون درست میگن سطح زبانشون خوب نیست ولی شما روزی چندین ساعت رو تو دانشگاهی هستین که تمامی استادها امریکایی و کانادایی هست و کلی امریکایی میتونین تو دانشگاه پیدا کنید و باهاش دوست بشین و زبانتونو قوی کنید

در جواب دوستی‌ که دانشگاه آسیا رو معرفی‌ کرده باید بگم که شهریه این دانشگاه خیلی‌ بالاست و با اون هزینه اصلا صرف نمیکنه. به خصوص که در تایلند اجازه کار وجود نداره اما دانشگاه رامخام هنگ رو هم که گفتید برسی‌ کردم جز MBA رشته دیگه ا‌ی‌ نداره و به نظرم MBA رو استرالیا بخون خیلی‌ بهتره هم یک ساله هست هم امکان کار داره با حقوق بالا و هم امکان مهاجرت بعد تحصیل مهیاست در غیر این صورت MBA به جز هزینه چیز دیگه ا‌ی‌ نداره دکتراش هم خیلی‌ گرونه و هیچ جای دنیا برای MBA بورس نمیدن.

Junior Member

منم پیشنهاد میکنم اگه کسی بتونه بورس بگیره که عالیه و نکته دیگه دوست عزیز شما به نظرتون میتونید هفته اول کار پیدا کنید دوست من این بستگی به شانستون داره بعضی از دوستان 6 ماه نتونستن کار پیدا کنن و این ریسک رو کسی میتونه بکنه که پول خرج 1 ساله اونجا رو داشته باشه بعد دوست من خیلی از بچه ها تضمین 100 میلیون حساب بانکی رو برای 3 ماه ندارن من خودم ی ادمی هستم بیگدار به اب نمیزنم و سرمایمو به باد بدم حالا یک سری از بچه ها از طرف خانواده ساپورت میشن خوب 100 درصد برن استرالیا بهتره

Junior Member

بعد اینجا کلی دانشگاه داره برای تحصیل من اونارو برای نمونه گذاشتم من نمیدونم چرا اینقد بعضی دوستان خیلی تند تصمیم گیری می کنن بدون هیچ تحقیقی من 1 سال راجب دانشگاه های تایلند تحقیق کردم همه جوانب رو در نظر گرفتم بعد اینجا رو انتخاب کردم
    اینو دوست تایلندیم که الن استرالیا هست برام گذاشته خودتون مقایسه کنید

• 1 coke can = 2.5 dollar
      • 2.5 dollar = 75 baht+
      • in thai coke can = 14 baht
      • all same
      • same favour same size same label
        • but yeh evrything is very expensive
        • 1 mcdonald set = 10dollar
          • 10000 dollar per semester
          • 20000 per year
            internet in thailand
            7mbps 599 baht
            but aussy
            • i pay 50$ per month
            • speed around 3-10mbps
            • and u can use limit bandwidth
            • for my plan
            • is 200gb per month
            • if u exceed it
            • it change to 512kbps
            • sth like that
              assumption university
              • it has university apartment for foreign student
              • yes
              • swimming pool
              • gym
              • Billiard
              • evrything
              • " Bangna Campus "
                • salary here is very high too...
                • i get 9dollar per hour for dishwashing

ویرایش توسط shahab65 : October 25th, 2011 در ساعت 05:03 PM

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

اول این پست نوشته ماهی 300 هزارتومان هم میشه تحصیل کرد که فکر کنم یا از اول غلط بوده یا اینکه الان به علت سقوط ریال وحشتناک بالا رفته. لازم دیدم اصلاح کنم و دو مثال بیارم

دانشگاه NTU:
    http://www.oia.ntu.edu.tw/oia/index....ck/234/lang/en
    نوشته 8.5 تا 11 هزار دلار آمریکا

دانشگاه ncku:
    http://oia-en.ncku.edu.tw/files/11-1040-7762-1.php

نوشته 12 هزار دلار آمریکا

البته هر دو واسه Graduate کامپیوتر هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dfdd

پیش فرض کلاس زبان تایلندایران خیلی بهتره ولی اگر دوست دارین بیاین

سلام من تایلندم زبان میخونم اگرپولتون میخواین بیهوده هدربدین بیاین توایران اگریه معلم خوب بیداکنیدخیلی بهتراگرهم خیلی دوست دارین بیایین شرایط اسون موسسه پرو proخوب نیست یکی ازدوستام اونجابودراضی نبودحتماچک کنید معلم تایلندنندازن بهتون چون خیلی لحجه دارن fish=fichفیش روفیچ رایس ورایچ وخیلی کلمه های دیگه خیلی بده .دانشگاه رو نمی نمدونم ولی چندمدت دیگه برای فامیلامون میخوام تحقیقکنم اگرتوسایت دانشگاههاشون بریم همه شرایط نوشتن .ولی حتما قیمتها رودرست چک کنیداشتباه نکنیدمردوم خوبی داره به خاطرپول شماست .....خیلی بهترازایرانه خودشون این مدت میگن دزدی زیادشده مخصوصا سیل که امدخیلی ازخونهها روزدن ولی خدایی من چیزی ندیدم میگن خیلی مواظب کیفاتون باشین خیلی این روزاکاردارم اگرسوال داریدمیتونم جواب بدم واقعادوست دارم خدمتی به هموطنام باشه برای سلامتی خانوادم همه خانودههای هموطنام سوال دارین amir.m666@yahoo.comکه واقعابدونم درست میتونم جواب بدم روی چشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dfdd

سلام من تايلندم اگردانشگاه با اين مبالغ سراغ داري به من اطلاع بده دانشگاه هايي كه موردتاييدايرانن خيلي گرونه ازتوسايت هاشون ميتوني چك كني بازم من چك كردم ازدوستم تايلندي تورامكامهانگ ميگه خيلي گرونه فعلا رفته كره تاچندروزبعدازكريسمس اطلاعات دقيق ميگيرم دانشكه جيانك ماي نصف قيمته ولي نمي دونم مورد تاييدباشه ولي اين قيمت هانيست خيلي بالاتره بازم من هستم اگراينجوردانشگاهي اين مبلغ ها كه مميگي بگو من خوذم ميرم ميخونم مشكل تيست موردتاييدباشه يانه. درموردكلاس زبان اطلاعاتم زياده اكردوستان مشكلي داشتين ايما بزنن همينجا ببرسين تادوستان همه مشكلشون رفع بشه خرج اينجا بالاست

Junior Member

پیش فرض سلام دوستان،

من توانستم ويزاي تايوان را دو روزه از آنكارا بگيرم. با اتوبوس زميني رفتم. تا دو هفته ديگر هم مي روم اگر مي خواهيد ويزاي تايوان بگيريد برويد تركيه با احترام به شما در كوتاهترين زمان ممكن ويزا مي دهند و حداكثر 400 هزار تومان هزينه مي شود اگر اطاتعتت بيشتر مي خواهيد اي ميل بزنيد:nassaj20@gmail.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)