صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

سلام دوستان من 10 سال تایلند هستم و کارم آموزشِ اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

Junior Member

دوست عزیزم تنهایی و جنبه موضوعاتی متفاوت هستند و در مورد اینکه تایلند موردی داشته باشه مخالفم با شما چون من به شخصه عمریه اینجام اما هیچ مشکلی نداشتم شایان ذکر که بگم من از سن پایین هم اینجا بو دم و از تایلند بخصوص مردمانش جز خوبی چیزی ندیدم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

دوستان من بعد از اینکه از انگلیس بخاطر هزینه ی فوق فوق زیادش پشیمون شدم افتادم دنبال تایلند و مالزی و چین!حالا نمی دونم خارج بحث محسوب می شه یا نه،ولی من با توجه به هزینه های دانشگاه های تایلند در برابر چین(من علوم سیاسی اسامپشن 5000 دلار در سال و رامخاپانگ 4500 رو پیدا کردم)و از اون ور توی چین،تسینگهوا رو با 6500 دلار،شاندونگ رو با 5500 دلار و چند تا دانشگاه خوب و معتبر دیگع رو با همین حدود پیدا کردم!خرج زندگی هم خوابگاه های دانشگاه های چین فوقش 100 تا 150 دلار در بهترین شرایط در می اد و خورد و خوراک هم سلف دانشگاه و اینا در کب خیلی نمی شه!واسه همین به نظر من با توجه به رنکینگ و امکانات و گستردگی دانشگاه های چین،با یکم بیشتر خزج کردن و در صورتی که رشته ای که می خواهید رو انگلیسیش رو پیدا کنید گزینه ی بهتری از تایلند و مالزی خواهد بود.نظر شما چیه؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    من از دانشگاه Hong Kong University of Science and Technology بورس گرفتم می خواستم نظر شما را دز این باره بدونم. شما اگر جای من بودین این دانشگاه را می رفتین یا دانشگاه Aalborg دانمارک. من از Aalborg University هم full scholarship دارم با حقوق عالی ماهی 4500 دلار خالص برای living costs.
    نمي دونم شايد شما هنگ كنگ براتون راحتتر باشه...من بودم دانمارك رو انتخاب مي كردم از هر حيثي شما بگي بهتره.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

پیش فرض پاسخ : سلام دوستان،

با سلام.
    از دوستان کسی هست که قصد داشته باشه برای Fall 2012 اقدام کنه؟ شاید بتونیم اطلاعاتمون رو Share کنیم و این صفحه هم از حالت رکود در بیاد

Junior Member

سلام
    من میخوام سال آینده برای رشته آی تی یا نرم افزار برای مستر بیام تایلند
    به نظرتون کدوم دانشگاه بهتره برای این دو رشته؟
    و آیا تایلند رو به عنوان کشور سوم انتخاب کنم خوبه؟ ( یعنی میخوام برای دکترا بورس از امریکا بگیرم)
    کلا ممنون میشم دوستانی ه اونجا در حال تحصیل هستن یه برآورد کلی بهم بدن از هزینه ها - دانشجوها - اساتید - دانشگاهها - زندگی در اونجا - البته خودم یکی دو بار توریستی اومدم اونجا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اندونزی

طبق تحقیقات من اندونزی هم دانشگاه‌های خوب داره. هم خیلی‌ ارزونه و هم امنیت خوبی‌ داره. خصوصأ الان که دلار گرون شده بهترین جا برای درس خوندن هست سکوی پرتاب بسیار خوبیم برای استرالیا و نیوز لند هست. پذیرش هم با دانشگاه مکاتبه کنید راحت بهتون پذیرش میدن. به سایت نگاه نکنید حتما بهشون ایمیل بزنید تا پذیرش رو بفرستن ایمیلتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سلام دوستان،

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman1980 نمایش پست ها
    با سلام.
    از دوستان کسی هست که قصد داشته باشه برای Fall 2012 اقدام کنه؟ شاید بتونیم اطلاعاتمون رو Share کنیم و این صفحه هم از حالت رکود در بیاد
    من برای 2012 اقدام کردم .

Junior Member shamakhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

فکر کنم این کشور ارزش اینو داشته باشه که درباره اون تحقیق بشه :
    1- این کشور جز G20 Major Economies میباشد.
    2-ارزش پولی خیلی خیلی کمی داره اون هم به خاطر بحران اقتصادی شرق اسیا. هر 1 روپیه یک ریال است .؟؟؟
    3-کشوری با 17000 جزیره کوچک و بزرگ بدور از حکومت مرکزی منسجم.
    4-شهریه اش در حد مالزی.
    5-هزینه بیش از نصف مالزی.
    6-آب و هوا افتضاح .
    7-سکوی خوبی برای استرالیا. به حتم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

خدایا به کجا رسیدیم! دیگه فکر نمیکردم بچه ها به اینجا فکر کنن! آقا اینجا داغونه! سیل و..... زلزله رو که دیگه نگو لرزونکیه واسه خودش جاتون خالی واسه خنده رفتیم زهره ترک شدیم نصفه شب از خواب میپریدیم پس لرزه میومد خلاصه اوه اوه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)