صفحه 14 از 63 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

به نظر من تایلند کشور بسیار خوبی
    من خودم تایلند زندگی کردم یک سال
    هزینه های زندگی پایینه ولی انرژی بالاس (کولر حمل و نقل ...)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    دوستان من بعد از اینکه از انگلیس بخاطر هزینه ی فوق فوق زیادش پشیمون شدم افتادم دنبال تایلند و مالزی و چین!حالا نمی دونم خارج بحث محسوب می شه یا نه،ولی من با توجه به هزینه های دانشگاه های تایلند در برابر چین(من علوم سیاسی اسامپشن 5000 دلار در سال و رامخاپانگ 4500 رو پیدا کردم)و از اون ور توی چین،تسینگهوا رو با 6500 دلار،شاندونگ رو با 5500 دلار و چند تا دانشگاه خوب و معتبر دیگع رو با همین حدود پیدا کردم!خرج زندگی هم خوابگاه های دانشگاه های چین فوقش 100 تا 150 دلار در بهترین شرایط در می اد و خورد و خوراک هم سلف دانشگاه و اینا در کب خیلی نمی شه!واسه همین به نظر من با توجه به رنکینگ و امکانات و گستردگی دانشگاه های چین،با یکم بیشتر خزج کردن و در صورتی که رشته ای که می خواهید رو انگلیسیش رو پیدا کنید گزینه ی بهتری از تایلند و مالزی خواهد بود.نظر شما چیه؟
    به نسبت صنعت مسلما اول چین هست بعد مالزی و بعد تایلند. من چین رو ترجیح میدم چون دیدم هر کسی‌ چین رفته صاحب یک تجارتی شده. چین دنیایی هستش که پر از فرصت‌های تجاری که ما فکرشم نمی‌تونیم کنیم. از بابت دانشگاه‌های چین هم که امکانات خیلی‌ بیشتر از تایلند و مالزی هست. مسلما کسی‌ که چین چند سال درس بخونه تمام شرکت‌های ایرانی‌ و خارجی‌ اونو به کسی‌ که در تایلند درس خونده ترجیح میدن نه فقط به خاطر رنک دانشگاهاش بلکه به خاطر تجربه زندگی‌ و آشنایی با چین و یک مزیت بزرگ در رزومه فرد می‌شه.
    ویرایش توسط online : March 7th, 2012 در ساعت 12:44 PM

Junior Member

برای کسی‌ که می‌خواد برگرده ایران درس خوندن در تایلند شاید مساله ساز هم باشه خودتون حرف‌هایی‌ که متأسفانه پشت سر تایلند میزنن رو شنیدین. تا همین چند سال پیش حتا سفر به تایلند با پاسپورت ایرانی ممنوع بود. پس همه فاکتورها رو در نظر بگیرین تا در آینده دچار مشکل نشین و بتونین از مدرکتون استفاده کنین. بعضی‌ از کشورها هم به ویزا تایلند روی پاسپورت فرد حساسیت دارن.
    ویرایش توسط online : March 7th, 2012 در ساعت 12:37 PM

درود.دوستان کسی مهندسی پزشکی ماهیدول میخونه اینجا؟اصلا کسی تو ماهیدول درس میخونه؟Mahidol

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

الان هزینه زندگی چنده؟منظورم آخرین اخباره نه اطلاعات قبلی فروم

Junior Member shamakhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

من هم می خواهم برای 2012 اقدام کنم . خوشحال می شوم اطلاعاتمون را شیر کنیم.
    از آنچه باعظمت است يا بايد هيچ نگفت يا با عظمت سخن گفت و با عظمت سخن گفتن يعني به دور از آرايش وآلايش . - فريدريش نيچه

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    کسی در مورد کالج زبان تایلند چیزی می دونه و بهترین آنها کدام است از همه نظر .
    آیا کالج زبان walen وAUA در پاتایا خوب است وشهر برای زبان خواندن مهم است از نظر زبان و یا توریستی بودن آن و
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره من راهنمایی کنه
    Junior Member

اول این رو بگم که من خودم به شدت با رفتن به این کشور مخالفم به هزار و یک دلیل. یکیش این هست که برو یه جا درس بخون که وقتی برگشتی مردم مسخرت نکن، درسته ما به خاطر مردم و دید اونا درس نمی خونیم ولی این شرایط جامعه ماست و هیچ کاری هم نمیشه کرد. خیلی‌‌ها رو میشناسم که رفتن و انصراف دادن برگشتن و همه پولشونم از دست دادن.

برادر تایلند جای خوبی‌ برای زبان خواندن نیست. نمونش رفیق من که الان یک سال و نیم هست داره تایلند زبان می‌خونه ۲۰ میلیون هم خرج درس و زندگی‌ کرده و اگه انگلیسی‌ صحبت کردنش رو ببینی‌ خندت میگیره. می‌خوای واقعا انگلیسی‌ یاد بگیری برو فیلیپین که زبان مادریشون و رسمیشون انگلیسی‌ هستش. در تایلند راننده تاکسی یک کلمه انگلیسی‌ بلد نیست و هر موسسه هم که میگه انگلیسیت قوی می‌شه منظورش اینکه جیب خودش پر پول می‌شه و بس. به موسسه‌ها هم میتونید بفرمائید که اگه قرار بود از توریست انگلیسی‌ قوی شه اول راننده تاکسی هاشون تا حالا انگلیسی‌ یاد گرفته بودن.
    ویرایش توسط online : March 29th, 2012 در ساعت 10:23 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    اول این رو بگم که من خودم به شدت با رفتن به این کشور مخالفم به هزار و یک دلیل. یکیش این هست که برو یه جا درس بخون که وقتی برگشتی مردم مسخرت نکن، درسته ما به خاطر مردم و دید اونا درس نمی خونیم ولی این شرایط جامعه ماست و هیچ کاری هم نمیشه کرد. خیلی‌‌ها رو میشناسم که رفتن و انصراف دادن برگشتن و همه پولشونم از دست دادن.

برادر تایلند جای خوبی‌ برای زبان خواندن نیست. نمونش رفیق من که الان یک سال و نیم هست داره تایلند زبان می‌خونه ۲۰ میلیون هم خرج درس و زندگی‌ کرده و اگه انگلیسی‌ صحبت کردنش رو ببینی‌ خندت میگیره. می‌خوای واقعا انگلیسی‌ یاد بگیری برو فیلیپین که زبان مادریشون و رسمیشون انگلیسی‌ هستش. در تایلند راننده تاکسی یک کلمه انگلیسی‌ بلد نیست و هر موسسه هم که میگه انگلیسیت قوی می‌شه منظورش اینکه جیب خودش پر پول می‌شه و بس. به موسسه‌ها هم میتونید بفرمائید که اگه قرار بود از توریست انگلیسی‌ قوی شه اول راننده تاکسی هاشون تا حالا انگلیسی‌ یاد گرفته بودن.
    ببخشید فکر میکنم اون دوست شما که تو تایلند یک سال ونیم 20 تومن هزینه کرده بیشتر هزینه چیزای دیگه کرده تا درس و زندگی
    در ضمن چند بار در مورد تایلند اضهار نظر فرمودین اجازه بدین کسانی که در حال تحصیل در اونجا هستن هم نظرشون رو بدن

Junior Member

دوستان عزیز اگر کسی در تایلند زبان می خونه و یا کسی اطلاعات در مورد کالج زبان داره
    لطفا راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)