صفحه 16 از 63 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من کلی از در سایت های دانشگاه های تایلند چرخیدم ولی نمی دونم اون چیزی که میخواستم رو نتونستم پیدا کنم

من یه دانشگاه برای کارشناسی میخوام در تایلند برای رشته ی مدیرت بازرگانی و یا معماری و یا حتی آی تی ، شهرش مهم نیست، که زیر نظر وزارت علوم باشه و هزینه یه نداشته باشه یا دیگه از ترمی 1000 دلار بیشتر نشه ..

شما چیزی ندیدید تاحالا که گشتید ؟

خیلی ممنونم
    من خودم دنبال لیسانس نبودم اما این طور که شما می گید که هزینه ای نداشته باشه حداقل توی تایلند باید بدید براتون بسازن!فوقاشون کم کم 7 8 هزار دلار هست دیگه حساب لیسانس رو کن

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

سلام
    واقعا اينجا سفارت نداره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

sg
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    من از دانشگاه Hong Kong University of Science and Technology بورس گرفتم می خواستم نظر شما را دز این باره بدونم. شما اگر جای من بودین این دانشگاه را می رفتین یا دانشگاه Aalborg دانمارک. من از Aalborg University هم full scholarship دارم با حقوق عالی ماهی 4500 دلار خالص برای living costs.
    سلام دوست عزیز من میخوام در هنگ کنگ mba بخونم نمیدونم اصلا باید چه کنم موسسه اعزام دانشجو هم برا هنگ کنگ نیست تو اینترنت هم به غیر از شما انگار کسی نیست
    لطفا از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید یا بوسیله همین تاپیک مرا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط nima_AA : April 17th, 2012 در ساعت 02:14 PM

Junior Member

دوستانی که در حال تحصیل در تایلند هستن - آیا من بدون اینکه مدرکم رو همراهم ببرم میتونم پذیرش بگیرم یا خیر؟
    من تابستون درسم تموم میشه و میخوام کلاسهای 5 سپتامبر رو حاضر بشم آیا با توجه به اینکه 5 روز بعد از آخرین امتحانم کلاسهای اونور شروع میشه میتونم پذیرش بگیرم؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matgogoia نمایش پست ها
    دوستانی که در حال تحصیل در تایلند هستن - آیا من بدون اینکه مدرکم رو همراهم ببرم میتونم پذیرش بگیرم یا خیر؟
    من تابستون درسم تموم میشه و میخوام کلاسهای 5 سپتامبر رو حاضر بشم آیا با توجه به اینکه 5 روز بعد از آخرین امتحانم کلاسهای اونور شروع میشه میتونم پذیرش بگیرم؟
    اخرین مدرک تحصیلی یکی از مهمترین مدارک برای پذیرش هست و بدون اون پذیرش معنی نداره شما به نظر من اول سایت دانشگاهی که دنبال پذیرش هستی نگاه کن مدارکی رو که لازم داری تهیه کن بعد از اینکه تمام مدارکن اماده بود و فقط مدرک نهایی موند اونموقع میتونی با دانشگاه از طریق ایمیل مسئله رو در میون بزاری و از اونها فرصت بگیری ....نکته دیگه اینکه جواب نمرات شما و زمان صدور مدرک خود زمان بر هم هستش

بعضی از دانشگاه ها و رشته ها در زمان متفاوتی شروع دوره دارن میتونی دنبال این دوره ها هم بگردی تا بتونی تا اون موقع مدرک خودت رو اماده کنی اما در نهایت توصیه میکنم تا وقتی همه مدارکت کامل نشده به خودت دلخوشی و قول ندی.موفق باشی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

خیلی ممنو از پاسختون
    حالا یه سوال دیگه
    اینکه آیا از ترم ژانویه میشه اونجا تحصیل رو شروع کرد؟ (با توجه به اینکه ترمهای اصلی اونجا می و سپتامبر هست و ژانویه در اصل مثل ترم تابستون میمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط ttissuee نمایش پست ها
    sg
    سلام دوست عزیز من میخوام در هنگ کنگ mba بخونم نمیدونم اصلا باید چه کنم موسسه اعزام دانشجو هم برا هنگ کنگ نیست تو اینترنت هم به غیر از شما انگار کسی نیست
    لطفا از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید یا بوسیله همین تاپیک مرا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز. من هم از Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) بورس گرفتم. اما اطلاعات خیلی کم هست در این زمینه. ممنون می شم اگر اطلاعاتی از هزینه زندگی و نحوه ویزا گرفتن و این مسائل دارید راهنماییم کنید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من هم از Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) بورس گرفتم. اما اطلاعات خیلی کم هست در این زمینه. ممنون می شم اگر اطلاعاتی از هزینه زندگی و نحوه ویزا گرفتن و این مسائل دارید راهنماییم کنید.
    با تشکر

مدارک مورد نیاز برای استفاده از خدمات ویزا هنگ کنگ :

1- فرم ویزای مربوط به اداره مهاجرت هنگ کنگ را از {اینجا} دانلود و با استفاده از نرم افزار مربوطه آنرا پر نمایند.

در صورتیکه برای پر کردن فرم احتیاج به راهنمایی دارید می توانید به {این} صفحه مراجعه کنید.

2- فرم تقاضای ویزای هنگ کنگ از اتاق بازرگانی ایران و چین را از {اینجا} دانلود نمایند و پس از پر نمودن جاهای خالی به همراه مدارک ذکر شده در این فرم به دبیرخانه مسترد دارید.

توجه:

۱- مدارک ویزا هر روز ساعت ۱۱:۳۰ – ۸:۳۰ دریافت می گردد.

۲- زمان صدور ویزای هنگ کنگ حداقل 20 روز و حداکثر 60 روز می باشد.لذا امکان تحویل ویزا پیش از زمان یاد شده امکان پذیر نمی باشد.
    3- جهت دریافت ویزا،ارائه اصل گذرنامه الزامی است.

منبع دومی :
    ویزای هنگ کنگ
    SGLعادی ۴تا ۵ هفته ۳۵۰ دلار
    DBL عادی ۴تا ۵ هفته ۴۵۰ دلار
    مدارک مورد نیاز : دو قطعه عکس – ترجمه پرینت حساب بانکی – ترجمه گواهی اشتغال به کار – اسکن رنگی از پاسپورت – ترجمه صفحه اول شناسنامه – در صورت همراهی همسر و فرزند ترجمه صفحه دوم شناسنامه الزامی می باشد.

. « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    با تشکر
    برای هزینه زندگی به این لینک نگاه کنید
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    برای هزینه زندگی به این لینک نگاه کنید
    خیلی از توضیحات کاملتون ممنونم. شما در مورد وضعیت کار و یا تحصیل ویزای همسر هم اطلاعی دارید. توی یک سایت خوندم باید مجوز بگیره, یعنی به طور کلی ویزای همسر دانشجو اجازه کار و تحصیل تو هنگ هنگ نداره؟
    باز هم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)