صفحه 2 از 55 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

با سلام
    من در حال اپلی کردن برای دانشگاه سیتیِ هنگ کنگ هستم. با توجه به اینکه متأهل هستم سوالی که از دوستان دارم اینه که با فاند 20,000 دلار هنگ کنگ (2600 دلار آمریکا) می تونیم اونجا زندگی کنیم؟ برای یک سوئیتِ یک خوابه ماهانه به طور متوسط چقدر باید پرداخت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan نمایش پست ها
    با سلام
    من در حال اپلی کردن برای دانشگاه سیتیِ هنگ کنگ هستم. با توجه به اینکه متأهل هستم سوالی که از دوستان دارم اینه که با فاند 20,000 دلار هنگ کنگ (2600 دلار آمریکا) می تونیم اونجا زندگی کنیم؟ برای یک سوئیتِ یک خوابه ماهانه به طور متوسط چقدر باید پرداخت کنیم؟
    با آرزوی موفقیت برای شما. اولین نکته این هست که روی فاند 20000 تایی یا همون HKPFS اصلا حساب باز نکنید. چون که این فاند از دست استاد خارجه و حتی اگه استاد 100% از شما حمایت کنه دلیل بر این نمیشه که این فاند رو بدن به شما. تعداد افرادی که این فاند رو میگیرن کمه. پس من اگر جای شما باشم به بدترین شرایط نگاه میکنم که همون فاند نرمالی هست که همه دانشجوهای مقطع دکتری میگیرن (15000 دلار هنگ کنگ). که از همین مقدار ماهی 3500 دلار برای شهریه کسر میشه. هم هزینه زندگی هم هزینه مسکن بالا هست اینجا. برای سوئیت یک خوابه ای که گفتید با متراژ پایین حداقل باید 4500 تا 5000 دلار در ماه در نظر داشته باشید. برای هزینه زندگی هم برای یک زندگی معمولی از هر نظری برای هر نفر به طور متوسط حداقل ماهی 4000 دلار لازمه. البته این هزینه ها به سبک زندگی و انتظارات شما خیلی بستگی داره و شاید با قناعت کردن کمتر هزینه کنید. در نتیجه با احتساب فاند نرمال زندگی برای دو نفر یک مقدار سخت خواهد بود. اما اگر موفق بشید فاند HKPFS را بگیرید به نظرم مشکی نخواهید داشت و میتونید زندگی نرمالی داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_SysEng نمایش پست ها
    با آرزوی موفقیت برای شما. اولین نکته این هست که روی فاند 20000 تایی یا همون HKPFS اصلا حساب باز نکنید. چون که این فاند از دست استاد خارجه و حتی اگه استاد 100% از شما حمایت کنه دلیل بر این نمیشه که این فاند رو بدن به شما. تعداد افرادی که این فاند رو میگیرن کمه. پس من اگر جای شما باشم به بدترین شرایط نگاه میکنم که همون فاند نرمالی هست که همه دانشجوهای مقطع دکتری میگیرن (15000 دلار هنگ کنگ). که از همین مقدار ماهی 3500 دلار برای شهریه کسر میشه. هم هزینه زندگی هم هزینه مسکن بالا هست اینجا. برای سوئیت یک خوابه ای که گفتید با متراژ پایین حداقل باید 4500 تا 5000 دلار در ماه در نظر داشته باشید. برای هزینه زندگی هم برای یک زندگی معمولی از هر نظری برای هر نفر به طور متوسط حداقل ماهی 4000 دلار لازمه. البته این هزینه ها به سبک زندگی و انتظارات شما خیلی بستگی داره و شاید با قناعت کردن کمتر هزینه کنید. در نتیجه با احتساب فاند نرمال زندگی برای دو نفر یک مقدار سخت خواهد بود. اما اگر موفق بشید فاند HKPFS را بگیرید به نظرم مشکی نخواهید داشت و میتونید زندگی نرمالی داشته باشید.
    ببخشید ماهی 4000 تا 5000 دلار برای زندگی ماهیانه دانشجویی 1 نفره به دلار هنگ کنگ هست یا امریکا این مقدار؟ این مقدار که با همون هزینه اجاره سویته یکی شد که
    یکم شفاف تر توضیح میدین ؟
    با تشکر

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    پیام نور + روانشناسی عمومی + ۱۵.۸۷
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    (S 28 . L 27 . W 29 . R 30 ) تافل
    نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    تاثیری داره؟
    گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    روانشناسی کودک
    ممنون میشم بگید برای بهتر کردن رزومه برای پذیرش با فاند کامل از دانشگاه های تایوان به ترتیب اولویت چکار هایی میشه انجام داد

سلام دوستان. من برای اینترنشیپ قراره برم هنگ کنگ.اگر کسی اون جا زندگی می‌کنه لطفا به من پیغام بدین من چند تا سوال دارم ممنونم.

Junior Member

سلام
    حالتون خوبه
    من دنبال کالج خوب می گردم ولی نمی دونم کدوم کالج بهتر بخاطر اینکه کالج زیاده.
    پاتایا بهتر یا بانکوک ؟هزینه اجاره خونه و غیره ماهی جقدر است؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

هنگ کنگ از مهمترین مراکز اقتصادی دنیاست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404
    من از دانشگاه Hong Kong University of Science and Technology بورس گرفتم می خواستم نظر شما را دز این باره بدونم. شما اگر جای من بودین این دانشگاه را می رفتین یا دانشگاه Aalborg دانمارک. من از Aalborg University هم full scholarship دارم با حقوق عالی ماهی 4500 دلار خالص برای living costs.

I think you should choose the one which suits your research experiences and so on. Think about the future. You might be well-paid in

Denmark but what about the future ? If you aren't successful in Denmark with respect to your research experiences, you shouldn't

go there because you won't make a great deal of money in the future and you will loose the game finally. SO, think about it carefully.

May you have success

Junior Member

لطفا در مورد شرایط خودتون که از این دانشگاهها بورس گرفتید بیشتر توضیح بدید من هم برای دانشگاه hongkong university of science and technology می خوام اپلای کنم.

Junior Member

پیش فرض ادامه تحصیل در هنگ کنگ

سلام دوستان

من میخوام برای تحصیل در دانشگاه علم و تکنولوژی هنگ کنگ برای مدرک Master فناوری اطلاعات اپلای کنم ولی هیچ موسسه ای رو پیدا نکردم که خدمات مربوط به کشور هنگ کنگ رو ارائه بده. میخوام بدونم

بعد از تحصیل امکان گرفتن اقامت دائم هست یا نه، با چه شرایطی؟
    چطور میشه از بورس استفاده کرد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

موفق و سالم باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)