صفحه 2 از 63 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

هنگ کنگ از مهمترین مراکز اقتصادی دنیاست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404
    من از دانشگاه Hong Kong University of Science and Technology بورس گرفتم می خواستم نظر شما را دز این باره بدونم. شما اگر جای من بودین این دانشگاه را می رفتین یا دانشگاه Aalborg دانمارک. من از Aalborg University هم full scholarship دارم با حقوق عالی ماهی 4500 دلار خالص برای living costs.

I think you should choose the one which suits your research experiences and so on. Think about the future. You might be well-paid in

Denmark but what about the future ? If you aren't successful in Denmark with respect to your research experiences, you shouldn't

go there because you won't make a great deal of money in the future and you will loose the game finally. SO, think about it carefully.

May you have success

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadt
    يکي از دوستاي من از يکي از دانشگاههاي تاپ تايوان پذيرش با fund واسه
    phD گرفت. کلي هم وقت گذاشت اما بهش ويزا ندادن. تايوان تو ايران سفارت نداره ...
    چرا بهش ویزا ندادن؟

Junior Member

سلام،

من الان دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک در تایوان هستم. فکر میکنم در کل تو کشورهای آسیایی گزینه مناسبی باشه بخصوص اینکه تقریبا امکان بورس گرفتن هم صد درصده.
    بهرحال اگه کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکی بکنم. میتونین همین جا سئوالاتتون رو مطرح کنین. در ضمن email من:
    n.vaziri@gmail.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimav نمایش پست ها
    سلام،

من الان دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک در تایوان هستم. فکر میکنم در کل تو کشورهای آسیایی گزینه مناسبی باشه بخصوص اینکه تقریبا امکان بورس گرفتن هم صد درصده.
    بهرحال اگه کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکی بکنم. میتونین همین جا سئوالاتتون رو مطرح کنین. در ضمن email من:
    n.vaziri@gmail.com
    سلام

خسته نباشید امیدوارم موفق باشید.

چنتا سوال داشتم

1-برای تحصیل در تایوان چه مراحلی باید طی کنیم.

2-هزینه تحصیل در دوره لیسانس چقدر هستش اونجا برای رشته های کامپیوتر و گرافیک

3-هزینه های زندگی چقدره؟؟؟؟؟

ممنون از شما

Junior Member

سلام،

1- روال مثل کشورهای دیگه است: اول دنبال دانشگاه و رشته مورد علاقه باشید، بعد apply کنید و در صورت قبولی برید سراغ ویزا.
    چند نکته: *این سایت کمک خوبیه: http://www.studyintaiwan.org
    *شما دو نوع بورس میتونین بگیرین: دانشگاهی، که تقریبا به همه میدن و با توجه به نوع دانشگاه مبلغش متفاوته (بین 10000 تا 20000 دلار تایوان ( 32 دلار تایوان برابر 1 دلار آمریکا است)+ شهریه مجانی) و دوم دولتی که سالی به 2 ایرانی داده میشه و مبلغش 30000 دلار تایوانه. این دومی رو باید از طریق سفارت تایوان در دبی apply کنید. توجه کنید که برای ادامه یافتن بورس باید حداقل نمراتی را در هر ترم داشته باشید.
    *متاسفانه برای هر کاری (تایید مدرک تحصیلی ، ویزا و ...)باید برین دبی (البته تا قبل از رفتن به تایوان)
    *یادتون نره قبل از رفتن برین وزارت علوم درخواست بدین رشته و دانشگاهتون رو بررسی کنن(البته فکر نکنم مشکلی بربخوری).
    * فرهنگ اینجا به چین و ژاپن نزدیکه و آب و هوای گرم و شرجی داره
    *بجز تایپه تقریبا هیچ جا غذای حلال پیدا نمی کنید ( البته غذاهای دریایی هست)
    2- چون میتونین بورس بگیرین مجانیه
    3- اگه مجردی با بورس دانشگاهی و استفاده از خوابگاه تقریبا هزینه زندگی نداری ولی برای بلیط هواپیما باید پول بدی (1300000 رفت و برگشت). اگه متاهل باشی (مثل من) باید بورس دولتی بگیری تا هزینه زندگی مجانی بیفته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimav نمایش پست ها
    سلام،

1- روال مثل کشورهای دیگه است: اول دنبال دانشگاه و رشته مورد علاقه باشید، بعد apply کنید و در صورت قبولی برید سراغ ویزا.
    چند نکته: *این سایت کمک خوبیه: http://www.studyintaiwan.org
    *شما دو نوع بورس میتونین بگیرین: دانشگاهی، که تقریبا به همه میدن و با توجه به نوع دانشگاه مبلغش متفاوته (بین 10000 تا 20000 دلار تایوان ( 32 دلار تایوان برابر 1 دلار آمریکا است)+ شهریه مجانی) و دوم دولتی که سالی به 2 ایرانی داده میشه و مبلغش 30000 دلار تایوانه. این دومی رو باید از طریق سفارت تایوان در دبی apply کنید. توجه کنید که برای ادامه یافتن بورس باید حداقل نمراتی را در هر ترم داشته باشید.
    *متاسفانه برای هر کاری (تایید مدرک تحصیلی ، ویزا و ...)باید برین دبی (البته تا قبل از رفتن به تایوان)
    *یادتون نره قبل از رفتن برین وزارت علوم درخواست بدین رشته و دانشگاهتون رو بررسی کنن(البته فکر نکنم مشکلی بربخوری).
    * فرهنگ اینجا به چین و ژاپن نزدیکه و آب و هوای گرم و شرجی داره
    *بجز تایپه تقریبا هیچ جا غذای حلال پیدا نمی کنید ( البته غذاهای دریایی هست)
    2- چون میتونین بورس بگیرین مجانیه
    3- اگه مجردی با بورس دانشگاهی و استفاده از خوابگاه تقریبا هزینه زندگی نداری ولی برای بلیط هواپیما باید پول بدی (1300000 رفت و برگشت). اگه متاهل باشی (مثل من) باید بورس دولتی بگیری تا هزینه زندگی مجانی بیفته
    سلام دوست من

ممنون از اینکه راهنمایی کردی امیدوارم همیشه موفق باشی

1-من می خواستم بدونم که این هزینه ها که نوشتی برای چه مقطعی هست برای لیسانس یا بالاترهستش

2-و اینکه من شخصا زبان انگلیسی خوبی ندارم یعنی در سطح بالایی نیست برای گرفتن ویزا و بورسیه باید حتماً مدرک زبان داشته باشی یا می تونی بیایی اونجا تکمیل کنی.

باز هم ممنونم

Junior Member

ُسلام،

در مورد هزینه ها اگه بورس دانشگاه بشی (تو هر مقطعی) شهریه مجانی و مبلغی بابت هزینه زندگی میدن (سطح بالاتر = مبلغ بیشتر)

اینجا بسته به دانشگاه و رشته ممکن است مدرک زبان بخوان یا نه (البته اگه چینی بلد باشی مدرک زبان واجب نیست!!؟) ولی سطح نمره مورد نیاز در حد کشورهای آسیاییه، مثلا 70-80 تو iBT. ولی توجه داشته باش بدون دونستن حداقل های زبان هرجای دنیا باشی به مشکل برمیخوری.

سلام ،
    من میخوام واسه ماهه fall 2010 در ماه dec در دانشگاهNCKU اقدام کنم.کسی میتونه بیشتر راهنماییم کنه؟الان هزینه هاش چطوره؟برای بورس چکار کنم؟فقط از دبی ویزا میدن؟
    مرسی.

Junior Member

سلام

راجع به هزینه هاش تو پست های قبلی نوشتم. در کل چیزی حدود 25 تا 30 درصد بیش از ایران توی تایپه (البته تو شهرهای دیگه خیلی کمتره). البته با بورس تقریبا همه چیز پوشش داده میشه غیر از بلیط رفت و برگشت به ایران.فقط باید بری دبی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)