صفحه 45 از 63 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_SysEng نمایش پست ها
    مصاحبه برای همه شرایط یکسانی نداره. دپارتمان با دپارتمان سیاست متفاوتی دارن. مصاحبه حضوری نیست مسلما. عمدتاً اسکایپ هست اما ممکنه که استاد تماس تلفنی هم داشته باشه. سوال هایی که از من شد دو دسته بود. بیشتر سوالای انگیزشی بود و آخر هم در مورد قابلیت ها و علاقمندی های تحقیقاتی و سوابق میپرسن. توی مصاحبه من 3 نفر حاضر بودن.
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون.
    من دو حالت دارم. یا دکتری معمولی میشم یا فلوشیپ میگیرم.
    تو هر کدوم از حالتها به نظرتون ماهانه چقد میتونم ذخیره کنم؟
    سالی 2 بار میشه به ایران سفر کرد؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون.
    من دو حالت دارم. یا دکتری معمولی میشم یا فلوشیپ میگیرم.
    تو هر کدوم از حالتها به نظرتون ماهانه چقد میتونم ذخیره کنم؟
    سالی 2 بار میشه به ایران سفر کرد؟
    مرسی
    خواهش میکنم. همه همین دو حالت را پیش رو دارن اما همونطور که قبلا گفتم روی فلوشیپ حساب باز نکنید چون خیلی سخته و رزومه خیلی خوبی باید داشته باشید. مثلا یکی از شروط اولیه اش این هست که حتما باید مقاله با ایندکس SCI یا SSCI داشته باشید. این که میتونید پس انداز کنید یا نه به سبک زندگی شما و اینکه خوبگاه به شما تعلق بگیره یا نه بستگی داره. چون خوابگاه تضمینی نیست! در مورد سفر به ایران خیر قاعدتاً سالی 2 بار نمیشه. اولا در سال فقط 24 روز میتونید مرخصی بگیرید و دوما هزینه خیلی زیاده.

سلام دوستان میخواستم برای رشته ی داروسازی در تایوان اقدام کنم ۱۹سالمه معدل دیپلم تجربی ۱۸است و ایا میتوانم با همچین شرایطی از تایوان بورس بگیرم لطف کنید اگر کسی میدونه بمن ایمیل کنه هم شرایط و هم اسامی دانشگاه هایی بورس میدهن.ادرس ایمیل:hoseinmosavi83@gmail.com

پیش فرض پاسخ : تحصیل در هنگ کنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_SysEng نمایش پست ها
    با آرزوی موفقیت برای شما. اولین نکته این هست که روی فاند 20000 تایی یا همون HKPFS اصلا حساب باز نکنید. چون که این فاند از دست استاد خارجه و حتی اگه استاد 100% از شما حمایت کنه دلیل بر این نمیشه که این فاند رو بدن به شما. تعداد افرادی که این فاند رو میگیرن کمه. پس من اگر جای شما باشم به بدترین شرایط نگاه میکنم که همون فاند نرمالی هست که همه دانشجوهای مقطع دکتری میگیرن (15000 دلار هنگ کنگ). که از همین مقدار ماهی 3500 دلار برای شهریه کسر میشه. هم هزینه زندگی هم هزینه مسکن بالا هست اینجا. برای سوئیت یک خوابه ای که گفتید با متراژ پایین حداقل باید 4500 تا 5000 دلار در ماه در نظر داشته باشید. برای هزینه زندگی هم برای یک زندگی معمولی از هر نظری برای هر نفر به طور متوسط حداقل ماهی 4000 دلار لازمه. البته این هزینه ها به سبک زندگی و انتظارات شما خیلی بستگی داره و شاید با قناعت کردن کمتر هزینه کنید. در نتیجه با احتساب فاند نرمال زندگی برای دو نفر یک مقدار سخت خواهد بود. اما اگر موفق بشید فاند HKPFS را بگیرید به نظرم مشکی نخواهید داشت و میتونید زندگی نرمالی داشته باشید.
    ببخشید ماهی 4000 تا 5000 دلار برای زندگی ماهیانه دانشجویی 1 نفره به دلار هنگ کنگ هست یا امریکا این مقدار؟ این مقدار که با همون هزینه اجاره سویته یکی شد که
    یکم شفاف تر توضیح میدین ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    ببخشید ماهی 4000 تا 5000 دلار برای زندگی ماهیانه دانشجویی 1 نفره به دلار هنگ کنگ هست یا امریکا این مقدار؟ این مقدار که با همون هزینه اجاره سویته یکی شد که
    یکم شفاف تر توضیح میدین ؟
    با تشکر
    در متن گفتم که دلار هنگ کنگ. کل ارقام بر اساس دلار هنگ کنگ هست. حداقل ماهی 4000 هزار دلار هنگ کنگ فقط مختص مخارج روزانه لازمه بدون احتساب اجاره خانه و شهریه دانشگاه.

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    پیام نور + روانشناسی عمومی + ۱۵.۸۷
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    (S 28 . L 27 . W 29 . R 30 ) تافل
    نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    تاثیری داره؟
    گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    روانشناسی کودک
    ممنون میشم بگید برای بهتر کردن رزومه برای پذیرش با فاند کامل از دانشگاه های تایوان به ترتیب اولویت چکار هایی میشه انجام داد

ممنون
    برای یک نفر فوق لیسانس
    جمع هزینه ماهیانه زندگی حدودا چقدر است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

سلام دوستان برای ویزای دانشجویی تایلند باید سپرده ی بانکی داشته باشی ؟ میشه در مورد پذیرش تحصیلی از دانشگاههای تایلند راهنمایی کنین. مطالب صفحات اول رو خوندم خیلی کلی بود .پیشاپیش تشکر

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

گرفتن پذیرش همراه با فاند از تایوان راحت تره یا هنگ کنگ؟ یعنی کدوم شانس بیشتری داره که بتونیم پذیرش همراه با فاند بگیریم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil2015 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

گرفتن پذیرش همراه با فاند از تایوان راحت تره یا هنگ کنگ؟ یعنی کدوم شانس بیشتری داره که بتونیم پذیرش همراه با فاند بگیریم؟
    هنگ کنگ . بنا بر تجربه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)