صفحه 47 از 63 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

با سلام
    با مدرک کارشناسی ناپیوسته آموزشکده پسران اراک دولتی رشته برق معدل 16.89 امکان قبولی در دانشگاه های تایلند یا کشورهای دیگه با فاند یا شهریه رایگان چقدره؟ مدارک دیگه مثل زبان مشکل ندارم.زبان در حد ielts7

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram71 نمایش پست ها
    با سلام
    با مدرک کارشناسی ناپیوسته آموزشکده پسران اراک دولتی رشته برق معدل 16.89 امکان قبولی در دانشگاه های تایلند یا کشورهای دیگه با فاند یا شهریه رایگان چقدره؟ مدارک دیگه مثل زبان مشکل ندارم.زبان در حد ielts7
    بهترین کشور آلمان هست که اگر مدرک زبان آلمانی داشته باشی پذیرشت در حد آب خوردن هست البته اگر از مدرک ناپیوسته شما ایراد نگیرن دانشگاه های آلمان هزینه ندارن تمام کشورهای دنیا رو اگه بررسی کنی می بینی از نظر هزینه در نهایت همون حدود آلمان در میاد این چیزی هست که من طی این مدت متوجه شدم.
    موفق باشی

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

دوستان واسه مستر مهندسى برق و الكترونيك دانشگاه ملى تايوان كورسى رو به زبان انگليسى ارائه نميده؟ ايا تمام دانشگاه هاى هنگ گنگ انگليسى زبانند؟
    به طور كلى واسه مستر با فاند، هنگ كنگ بهتره يا تايوان؟ همينطور مراحل اخذ ويزا و هزينه زندگى كدوم بهتره؟

Junior Member

این رزومه فرضی چقدر برای دانشگاه ملی تایوان شانس داره؟ اگر کشور دیگه ای رو هم پیشنهاد کنید به صورت پیام خصوصی ممنون میشم.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

کامپیوتر-آزاد-15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کامپیوتر- دانشگاه تهران - 15.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    310
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    فعلا هیچی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    هیچ
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مستر آمار (کورس های مرتبط با دیتا ساینس+ یادگیری ماشین برای ادامه تحصیل در دوره دکترای یادگیری ماشین)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    ترجیح اول آمریکا ولی هیچ الزامی نیست.
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    گرنت پژوهشی برای تز - تدریس در دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فول فاند

دوستان در مورد ویزای Visit/Transit به هنگ کنگ تجربه ای دارین؟ من برای کنفرانس میخوام برم.

باید یک اسپانسر در هنگ کنگ معرفی کنم ولی من کسی را نمیشناسم.

هزینه ویزای هنگ کنگ را چطور میشه پرداخت؟

سلام
    من دانشجوی ارسد حمل و نقل شریف هستم و میخوام اپلای کنم
    میتونم آمریکا کانادا و هنگ کنگ بزنم
    الان یه فرصتی برام جور شده که به راحتی به واسطه استادم برم هنک کنگ دانشگاه پلی تکنیک که رنکش 15 هست الان و هم استادش قویه و هم دانشگاهش
    موندم که کدوم رو انتحاب کنم
    سوال من درباره آینده تحصیل اونجا هستش و اینکه بعد اون چیکار باید بکنم
    به نظرم میاد یه شهر بیزینس هستش و آینده خوبی برام داشته باشه ضمن اینکه دانشگاشم خوبه
    و من میتونم یا هیئت علمی خوب باشم یا اینکه بیزینس من
    و اینکه فول فاند هستش با این وجود هزینه های من رو بر آورده میکنه یا نه؟
    میخواستم کسی که الان اونجا هست باهاش صحبت کنم یا اینکه اگه از دوستان کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    دانشگاه های تایلند که نه تمام دانشگاه ها به طور متوسط معدل 13 به بالا رو قبول میکنن که در حر مقتع فرق میکنه.
    .........
    دوستانی که دارن میرن تایلند خواهش میکنم ببینن خودشون جنبه دارن یا نه وقتی تو یک جایی تنهایی میفتن که پر از ............. هست حاضرم قسم بخورم که تو خیابون به طور عمومی اینو دیدم ببینن اگر میتون جلو خودشونو از این چیزا بگیرن برن.
    البته بگم یک سری از شهر های تایلند مسلموناش زیاده که البته دانشگاه های معروفی نداره و باید بری طلبگی بخونی
    یعنی من تایلندم هم برم یکی از همین خانمها می آد به جرم دریافت یک شاخه گل رز از من شکایت می کنه!
    هر چه می گردم تو دانشگاه ها، رشته علوم مواد آرایش، پزشکی ضد پیری پوست، سم شناسی، دندون مار کشی .... تو مغازه هاشونم پماد درد عضلات و ضد نیش حشره. بوخور عطر vaporizer، کرم هزار پا (کرم یعنی cream نه worm) دسته کلید فیل، جاسوئیچی دست سوسمار، ساک پوست فیل. غذاشونم ذرت دارن از خیارشور کوچیکتره

خداکنه ظرفیت انجام کارهای ........ را داشته باشن که لااقل اگه یکی ضربه روحی بهمون زد یادش بیاد تماس فیزیکی نداشتیم. شکست قلبی از نوع القایی و وایرلس و به احتمال زیاد آنلاین بوده. آخه یه جا دیگه تو یه کشور دیگه مردم خودشون تو پاچه هم می رن، ولی به ما که می رسه بهشون بد و بیراه بگی ( یا بنویسی) انگار جرشون دادی. جرشون می دادی جرمش کمتر بود.
    سکوتم از رضایت نیست، دلم اهل شکایت نیست **** هزار شاکی خودش داره، خودش گيره گرفتاره. (بعله، شما شکست عاطفی بخورین شکایت کنین، ازتون شاکی میشن پدرتون در می آد دوبله، پس همون سکوتم از رضایت نیست را سرلوحه قرار بدید)

امیدوارم تمام هم میهنانی که می رن خارج تحصیل موفق باشن و روابط اجتماعی مناسب و در جهت پیشرفت تحصیل و زندگی داشته باشن.

تایلندی ها هواپیماشون رنگ گل گاوزبونه، خطشون شبیه آش رشته است، رشته پرستاری هم همه دانشگاهاش دارن.
    ویرایش توسط Comboy : December 16th, 2016 در ساعت 06:15 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    من از سال 2009 اینجا عضو هستم و تعداد پست هام هنوز 200 تا نشده،یعنی زمانی حرفی می زنم که مدرکی براش داشته باشم یا حس کنم کمکی می کنه به فروم و دیگران دوستان در حال آپلای.
    وقتی کسی میاد می گه دانشگاه چغارزنبیل بهترینه، باید بیاد بگه بر چه مبنایی همچین حرفی رو می زنه؟ چون امکان داره یکی بیاد بخونه و بره اوناجا اپلای کنه،وقتی میگن ماهیدول و چند جای دیگه رنک بالایی دارن،حوب، تو کدوم سایت معتبر؟بنده ی خدا کیو اس و تایمز رو ول کرده رفته به وبو متریکس استناد می کنه.بعد رنک خیلی خوب یعنی چی؟چرا انقدر نا مفهوم و با صفات کلی صحبت می کنن!الان من بگم هارواد دانشگاه عالیه اما دانشگاه شاخ آفریقا هم خیلی خوبه شما چی ازش برداشت می کنی؟
    من پست دومم رو که شما بالا آوردین دقیقا به همون فرمتی نوشتم و جواب دادم که بهم جواب داده شده بود!
    ماهیدول الان رنگ 283 تو qs هست و چولالونگکورن 252. بعید می دونم با توجه به فاصله زمانی که داریم بیاین پاسخ این پست منو بدین، چون من از آینده تماس می گیرم. ولی تو همون سایت qs گفته که رنگ ماهیدول نسبت به چند سال گذشته افت داشته که خودش نشون می ده در زمان شما خیلی از چغارزنبیل بهتر بوده. ماهیدول در سال 2014 رتبه 257 دنیا و در سال 2016 رتبه 283 داشته.

مقایسه با چین بکنیم، دانشگاه Sun Yat-sen رتبه 297 دنیا رو داره که در سایت وزارت علوم جزو گروه الف (ممتاز) هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

جین فقط سون یات سن هست؟احتمالا دانشگاه دیگه ای که نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)