صفحه 5 از 63 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

دوستان به نظر شما دانشگاهی تو تایلند هست که از limkookving مالزی قوی تره باشه یا حداقل در سطح هم باشن چون خداییش 4 ساله نمیخام عمرم الکی تلف بشه لطف کنید راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما دانشگاهی تو تایلند هست که از limkookving مالزی قوی تره باشه یا حداقل در سطح هم باشن چون خداییش 4 ساله نمیخام عمرم الکی تلف بشه لطف کنید راهنمایی کنید
    من که یه نیگاه به رتبه های پارسال Qs کردم، یه دانشگاهش رنکش 180 بود ، 3 4 فش دیگم تو 500 تای اول داشت. اما انصافا 180 رنک خیلی خوبیه!

Junior Member

دوستان اگه کسی درباره این رشته ها تو تایلند اطلاعاتی داره ممنون میشم برام بزاره البته برای لیسانس میخام.
    media
    multimedia
    multimedia&animation
    animation&visual effect
    دوستان خیلی بهم کمک کردین اگه بتونید اطلاعاتی درباره دانشگاه هایی که تو تایلند تو زمینه این رشته ها قوی هستند معرفی کنید

Junior Member

اینم برای دوستانی که میخان قیمت ها رو بدونن اینو 1 تایلندی بهم گفته .
    i think it around 110,000 Thai baht per year for 4 years. but i not sure that is it the same price for international students. because now i'm study in Australia and they have different price for local student and international student. It much more expensive for international student - -'.
    anyway I believe that Thailand have very cheap life expense. when i'm study there i rent a studio room for 6800 baht per month. (my room have 2 beds but i'm stay alone). about food it pretty cheap compare to australia too.
    one rice with sth on it for around 40 baht, 1 set of McDonald burger+frie+coke around 100 baht.

about 500$ per month I think it might be enough if you can find cheaper studio. it possible to find studio that just 4000 baht a month.

anyway this is just my point of view, it already 4 years since i graduated from there and now i'm living in Australia not in thailand too, a lot of thing might be chance but i'm sure that u can find more info on internet good luck.
    (1us dollar = 30 baht )

Junior Member

هزینه های دوره ی زبان توی تایلند یک چهارم مالزی تقریبا هستش و هزینه زندگی اش هم از مالزی کمتره!

Junior Member

دوستان من در تایلند تحصیل می‌کنم هر سوالی بود بپرسید من در خدمتم.

Junior Member

دلیل اینکه همه میرن مالزی و تایلند رو برای تحصیل انتخاب نمیکنن اینکه مالزی خیلی‌ رو دانشگاهاش سرمایه گذاری کرده چون دانشگاه براش منبع درآمده ولی‌ تایلند رو توریسم سرمایه گذاری کرده و حتی دانشگاههای تایلند سایت انگلیسی‌ درست حسابی‌ ندارن و دانشجو اونجا خیلی‌ از نظر زبان با مشکل روبرو می‌شه. دلیل دیگش اینکه مالزی سکوی پرتاب برای رفتن به دانشگاههای تاپ جهان، چون دانشگاههای مالزی برنامه تبادل دانشجوی خیلی‌ قوی‌ای با دانشگاههای جهان دارن و رو این مساله سرمایه گذاری هنگفتی کردن تا انگیزه قوی بشه که همه برای تحصیل برن مالزی. هزینه حمل‌و نقل در مالزی هم ارزون‌تره چون نفت داره و البته از بابت مترو هم خیلی‌ بهتر از تایلند هست. در کلّ مالزی تمیزتر و شیک تر هست و در رشته‌های مهندسی‌ رنک بهتری دارن. تایلند فقط یکی‌ دو دانشگاش رنک خوبی‌ در مهندسی‌ دارن که البته آزمون ورودی سختی هم دارن. اگه هدفتون اینکه در آینده برین استرالیا یا کانادا و آمریکا من مالزی رو پیشنهاد می‌کنم چون برنامه student exchange خیلی‌ قوی داره و با خیلی‌ از دانشگاههای انور پارتنر (partner) هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اندونزی

رنک دانشگاهاش که از مال ایران خیلی‌ بهتره. کشور توریستی و خیلی‌ زیبایی‌ هم هست و ارزونه. به استرالیا هم خیلی‌ نزدیکه. لطفا اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ در مورد تحصیل در اندونزی داره بگه.

http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=id

Junior Member

سلام
    کیفیت اموزش زبان در مالزی چند درصد بهتر از تایلند هستش مقایسه بین موسسه های تاپ این دوکشور بشه
    چون اگر خیلی بهتر نباشه نمی صرفه چون هزینه خیلی بالاتر از تایلند هست
    ضمن اینکه موسسات تاپ زبان در تایلند کدوم ها هستند ممنونم

Junior Member

تایلند برای زبان اصلا ارزش نداره. چون سطح زبان مردم این کشور خیلی‌ پایینه. من خودم توی ۲ تا موسسه زبان معتبرشون درس خوندم و چون سطح بقیه کلاس پایینه نمی‌تونن درست حسابی‌ درس بدن. تازه مگه با هفته‌ای ۱ یا ۲ جلسه کلاس می‌شه زبان یاد بگیری. کلی‌ هزینه کلاست میشه و به بهونه‌های مختلف هم عزت پول میگیرن و ماهی‌ هم اگه قناعت کنی‌ ۵۰۰ هزینه زندگیت می‌شه. به نظرم تو ایران زبانتو تقویت کنی‌ خیلی‌ بهتره هم بچه‌های ایرانی‌ زبانشون قویه هم مؤسسات خیلی‌ خوبی‌ تو ایران هست با هزینه به مراتب کمتر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)