صفحه 52 از 63 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

سلام،
    من با یه استاد NTHU (توی فیلد رنک 34) صحبت کردم گفت اپلای کن روم نشد بپرسم یعنی تمومه یا نه تازه میخواد بقیه اپلیکشن ام رو ببینه. بر خلاف اکثر دوستان من حس خیلی مثبتی نسبت به تایوان دارم هرچی در موردش می‌خونم مشتاق‌ترم می‌شم. از RMIT هم برای ترم زمستون پذیرش دارم. رزوممم خوبه حتی با TU Delft و KTH و UCSD مصاحبه داشتم. امیدوارم پذیرش رو بدن. حالا دو سه تا سوال دارم.
    1- میخوام بدونم بطور کلی تجربه دوستانی که اونجا بودن چیه. توی اینترنت که هرچی می‌خونم از همه چیش تعریف می‌کنن. اقتصاد، فرهنگ، نظام درمانی، امنیت و کلا همه چی
    2- با همچین رزومه‌ای بنظرتون شانسم چقده؟
    لیسانس و ارشد سراسری تهران 14.3 و 17.7
    تافل 113 جی ار ای 170 160 4.0
    مقاله ISI تاپ یدونه دو تا سابمیت
    ریکام ها رو هم خودم نوشتم
    3- بین NTHU تایوان (رنک 34 تا 50 و خورده‌ای فیلد بسته به رنکینگ)، ژجیانگ چین (رنک 50-70 فیلد) و RMIT استرالیا (رنک 120-150 فیلد) شما باشین کردوم رو انتخاب میکنین

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در تایوان

نقل قول نوشته اصلی توسط in2mc نمایش پست ها
    با سلام. خانواده منو به خاطر هزینه های تحصیل در خارج از ادامه تحصیل نا امید می کنند. من شانسی زیادی در کنکور سراسری نداشته ام وبه طور کلی از تحصیل در دانشگاه های ایران بیزارم (عدم داشتن سهمیه، فرزند ایثارگر و ....). در اقوام تا به حال کسی به خارج نرفته تا باهاش مشورت کنند. من به همین دلایل 3 سال عمرم را در رویای ادامه ی تحصیل از دست دادم. من از دانشگاه پیام نور در رشته ی فناوری اطلاعات سال 92 با معدل 14.48 فارغ التحصیل شده ام و در شرف گرفتن آیلتس هستم. معدل دیپلم 15.64 و پیش دانشگاهی 15.67. متولد 1367. ازتون خواهش می کنم منو کمک کنید. آیا می تونم در تایوان دویاره هم که شده در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم؟
    ببینید خیلی‌ها قبل از اپلای همینجوری مثه شما فکر می‌کنن. شما با معدل 12 13 هم بخواین از امریکا و نروژ و کره مریخ هم می‌تونید پذیرش بگیرین. کشور مهم نیست. با پروسه اشنا شین خودتون متوجه میشین مهم رنک دانشگاهه. البته در شرایط برابر خب امریکا و سویس قطعا از چین یا برزیل راحت‌ترن ولی به طور کلی اگه هدف فقط پذیرشه می‌تونین توی یه هفته از امریکا اوکی استاد بگیرین. اضافه کنم که بحث فاند رو نمیگم فقط پذیرش فاند خیلی رقابتی تره. و اینکه شما تایوان رو دست کم نگیر توی اسیا اول نباشه قطعا توی سه تا کشور هست (تایوان ژاپن و سنگاپور) و سرانه درآمد با تصحیح قیمت (gdp ppp per capita) تا دو سال دیگه از تمامی کشورهای اروپا بجز لیختن‌اشتاین، لوکزامبورگ، نروژ و سویس جلو میزنه و بازار کارش هم از همشون بهتره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsjustmaybe نمایش پست ها
    سلام،
    من با یه استاد NTHU (توی فیلد رنک 34) صحبت کردم گفت اپلای کن روم نشد بپرسم یعنی تمومه یا نه تازه میخواد بقیه اپلیکشن ام رو ببینه. بر خلاف اکثر دوستان من حس خیلی مثبتی نسبت به تایوان دارم هرچی در موردش می‌خونم مشتاق‌ترم می‌شم. از RMIT هم برای ترم زمستون پذیرش دارم. رزوممم خوبه حتی با TU Delft و KTH و UCSD مصاحبه داشتم. امیدوارم پذیرش رو بدن. حالا دو سه تا سوال دارم.
    1- میخوام بدونم بطور کلی تجربه دوستانی که اونجا بودن چیه. توی اینترنت که هرچی می‌خونم از همه چیش تعریف می‌کنن. اقتصاد، فرهنگ، نظام درمانی، امنیت و کلا همه چی
    2- با همچین رزومه‌ای بنظرتون شانسم چقده؟
    لیسانس و ارشد سراسری تهران 14.3 و 17.7
    تافل 113 جی ار ای 170 160 4.0
    مقاله ISI تاپ یدونه دو تا سابمیت
    ریکام ها رو هم خودم نوشتم
    3- بین NTHU تایوان (رنک 34 تا 50 و خورده‌ای فیلد بسته به رنکینگ)، ژجیانگ چین (رنک 50-70 فیلد) و RMIT استرالیا (رنک 120-150 فیلد) شما باشین کردوم رو انتخاب میکنین
    Taiwan is one of best choice so far definitely in Asia. but if you are willing to set up your residency status as an Expert immigrant I would recommend you to select Australia which you can finally to begin your immigration process there. most of the East Asian countries won't give you any permanent resident offer except some specific reasons.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل پزشکی،داروسازی،دندانپزشکی در تایوان(چین تایپه)

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    هر دلار تایوان فقط 150 تومان است!
    سلام اقا طاها شما ایا اطلاعاتی در مورد تایوان دارید سیستمشون چجوریه ایا مدرک زبان می خوان با مثل چین فقط تسلط زبان کافیه والبته ایا کالج پری مد مثل چین دارند یا فقط بر اساس نمرات پبش دانشگاهی و دیپلم پذیرش می دن ؟

Junior Member

لطفا اگه اطلاعاتی در مورد بقیه کشور ها در مورد پزشکی دارید بهم بگید خیلی تو شرایط سختی هستم باید حتما امسال برم بیرون از ایران برای پزشکی

Junior Member

من خودم ترکیه و چین تو نظرم بود ولی با توجه به دلار5100 تومانی چین خیلی گرون در میباد حداقل باید سالی 60 میلیون بدی تازه اونهم اگه دلار گرون تر نشه

Junior Member

ترکیه هم که ازمون sat داره ظاهرا دانشگاه حاجت تپه فقط 7 نفر در سال برای پزشکی انگلیسی پذیرش می گیره که خیلی کمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در تایوان

سلام دوستان. من یه موقعیت پست دکتری تو تایوان گرفتم. اما راجع به هزینه های زندگی اونجا هیچی نمی دونم. اگر ازدوستان کسی اطلاعات و یا تجربه ای داره ﴿ مثل اجاره خونه. هزینه های خوراک. اب. برق و...﴾ ممنون میشم راهنماییم کنید. می خوام ببینم حقوقی که بهم پیشنهاد شده کفاف زندگی تو تایوان رومیده? و اینکه چه جور کشوری هست از لحاظ سطح فرهنگ و زندگی?ممنونم

با سلام کسی از دوستان امسال هنگ کنگ پذیرش گرفته است ؟

سلام
    دوستان کسی برای فال 2018 از تایوان پذیرش گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)