صفحه 57 از 63 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

نقل قول نوشته اصلی توسط sabasaeedi نمایش پست ها
    سلام شما الان در هنگ کنگ هستید؟ امکانش هست من چند تا سوال ازتون بپرسم؟
    سلام
    من هنگ کنگ نیستم ولی یه مقدار اطلاعات دارم. سوالتون رو بپرسین شاید تونستم کمکی کنم.

سلام.
    من برای ارشد مطالعات آسیا و اقیانوسیه که شاخه روابط بین الملل هست از دانشگاه ملی چنگچی می خوام برای سال بعد اقدام کنم.
    چند تا سوال دارم اگر وقت دارید راهنمایی کنید ممنون میشم.
    این دورش به انگلیسی هستش و رنک خوبی در علوم سیاسی داره.من دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی از آزاد تهران مرکز هستم معدلم 15.91 هست و زبانم هم ibt 92 .
    میتونم از مسیر خودتان برای پذیرش بپرسم؟بورس وزارت فرهنگ گرفتید؟یا دانشگاه شمارو بورس کرد؟
    مراحل ویزا به چه صورت بودش؟سریع صادر میشه؟چند بار رفتید دوبی؟الان اونجا هستید رضایت دارید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    "You got a dream, You gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want something, go get it. Period." -Will Smith

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان سال نو مبارک
    برای دکترا برای کشور های تایوان و هنگ کنگ چطور باید اقدام کرد؟مستقیم باید اپلای کرد یا استاد باید پیدا کرد؟
    بورس کامل می خوام و رشتم کامپیوتر هست معدلم هم 17.74 هست اما فکر کنم بتونم 18 برسونمش و یک مقاله هم میدم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

کسی اینجا هست ویتنام درس بخونه؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام .
    دوستان استادی در دانشگاه ntust از رزومه من خوشش اومده بود و گفت اپلای کن ما هم کردیم الان که ده روز مونده به اعلام نتایج یه همچین ایمیلی زده به من این یعنی چی یعنی کارم تمومه و ریجکت یا نه اینکه برعکس احتمالا به زبون بی زبونی میخواد بگه من قبولم ؟
    من احتمال میدم ریجکت شم

دوستان یه راهنمایی بفرمایید ممنون.

متن ایمیل لارم به ذکره گفت پروندت به دپارتمانمون نیومده بعد چند دقیقه این ایمیل رو زد ...
    Hi Pi,
    I saw it now. Because this year the candidate is many times greater than previous year, so the documents to be examined are a lot.
    I would wish also you can apply more institutes to gain more chance.
    Although I do not have promise on you, but if chance is there, I will reserve for you not other student. But, still no promise as this term is competitive.

Good luck for all you application.
    WC

سلام دوست گرامی

من از متن ایمیل این استاد برداشت اینکه ریجکت شدید ندارم.
    اتفاقا به نظرم کار درستی کرده و اخلاقی به شما از قبل گفته برای فرصت های دیگه ای هم اقدام کنید که زمان رو از دست ندید. ولی هم چنان امید داشته باشید برای این پوزیشن.
    جای شما بودم چند جای دیگه هم اپلای میکردم به ویژه با اساتیدی که سطح زبان انگلیسی بهتری داشته باشند
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbme نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام .
    دوستان استادی در دانشگاه ntust از رزومه من خوشش اومده بود و گفت اپلای کن ما هم کردیم الان که ده روز مونده به اعلام نتایج یه همچین ایمیلی زده به من این یعنی چی یعنی کارم تمومه و ریجکت یا نه اینکه برعکس احتمالا به زبون بی زبونی میخواد بگه من قبولم ؟
    من احتمال میدم ریجکت شم

دوستان یه راهنمایی بفرمایید ممنون.

متن ایمیل لارم به ذکره گفت پروندت به دپارتمانمون نیومده بعد چند دقیقه این ایمیل رو زد ...
    Hi Pi,
    I saw it now. Because this year the candidate is many times greater than previous year, so the documents to be examined are a lot.
    I would wish also you can apply more institutes to gain more chance.
    Although I do not have promise on you, but if chance is there, I will reserve for you not other student. But, still no promise as this term is competitive.

Good luck for all you application.
    WC
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

سلام دوستان.
    من واسه دانشگاه تایوان اقدام کردم. میخواستم ببینم ویزا گرفتنش چجوریه؟ برم ترکیه بهتره یا دبی؟ مدارکمو وزارت علوم تایید کنه کفایت میکنه؟ من خیلی از پیامهای فروم رو خوندم یکی میگه ویزا میدن یکی میگه نمیدن!!!! داستان چیه؟
    اگه فاند داشته باشی از دانشگاه NTU یا خود دولت تایوان ، تاثیر داره در رسیدن به ویزا؟ چقد زمانش طول میکشه؟
    پندی نصیحتی دارید باعث خوشحالیه از تجربتون استفاده کنم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNoori68 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من واسه دانشگاه تایوان اقدام کردم. میخواستم ببینم ویزا گرفتنش چجوریه؟ برم ترکیه بهتره یا دبی؟ مدارکمو وزارت علوم تایید کنه کفایت میکنه؟ من خیلی از پیامهای فروم رو خوندم یکی میگه ویزا میدن یکی میگه نمیدن!!!! داستان چیه؟
    اگه فاند داشته باشی از دانشگاه NTU یا خود دولت تایوان ، تاثیر داره در رسیدن به ویزا؟ چقد زمانش طول میکشه؟
    پندی نصیحتی دارید باعث خوشحالیه از تجربتون استفاده کنم.

ممنون
    سلام
    برای ویزا باید برید دبی، چون اگر هم برید ترکیه برای تاییدیه مدارک مجددا باید دبی برید. به عبارتی برید دبی، همونجا مدارک رو تایید کنید و همونجا هم تقاضای ویزا بدین. خیلی راحت ویزا میدن. من راحت گرفتم ، دوبار هم گرفتم. منم فاند داشتم. یه کم روالش پیچیدس ولی راخت ویزا میدنو حداقل من دو سال قبل راحت گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agrigenomics نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزا باید برید دبی، چون اگر هم برید ترکیه برای تاییدیه مدارک مجددا باید دبی برید. به عبارتی برید دبی، همونجا مدارک رو تایید کنید و همونجا هم تقاضای ویزا بدین. خیلی راحت ویزا میدن. من راحت گرفتم ، دوبار هم گرفتم. منم فاند داشتم. یه کم روالش پیچیدس ولی راخت ویزا میدنو حداقل من دو سال قبل راحت گرفتم
    سلام
    من برای PHD فاند گرفتم تایوان. حالا چندتا سوال دارم هر کی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    1. تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و وزارت علوم رو برای مدارکم گرفتم. توی سایت سفارت دبی خوندم که باید ببرم سفارت دبی توی تهران تایید کنه بعد ببرم وزارت امور خارجه امارات توی دبی تایید کنه بعد ببرم سفارت تایوان توی دبی. درست متوجه شدم؟ همه همین کار رو کردید؟
    2. برای گواهی سلامت که میخوان (فرم B)، باید از یه بیمارستان بگیرم بعد ببرم نظام پزشکی تایید کنه؟(اصلا کجا ببرم برای تایید نظام پزشکی؟) یا این که صرفا گواهی رو بدم دادگستری تایید کنه کافیه؟
    3. گواهی عدم سو پیشینه هم میخواد؟ ترجمه کنم ببرم بدم تایید دادگستری بگیرم؟
    4. از اون جایی که با همسرم داریم میریم، باید با هم بریم دبی اقدام کنیم؟ یا این که من برم وقتی ویزا گرفتم همسرم بره؟
    5. وقت باید بگیریم سفارت تایوان توی دبی؟ یا همین جوری سرمون رو بندازیم پایین بگیم اومدیم واسه تایید مدارک و ویزا؟
    کلا هر چی میدونین بنویسین ممنون میشم!

Junior Member

دوستان سلام.
    دوستان برای مقطع mphil هنگ کنگ ایا باید با اساتيد مکاتبه کرد یا اپلای کافیه؟ من برای ارشد مجدد هنگ کنگ اقدام میکنم خیلی ایمیل دادم ولی جواب نمیدن البته تو رزومه ارشد رو ذکر نکردم ، من دو مقاله ژورنال دارم یکی پابلیش شده و ایلتس 6.5 کارشناسی اموزشکده فنی بودم معدل 15.2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)