صفحه 6 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member odiseh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکتروتکنیک/آزاد

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

درود بر شما
    من کاردانی الکتروتکنیک از دانشگاه آزاد دارم،با معدل 13/60،تایلند کاردانیم رو قبول می کنه،یا به جای پیش دانشگاهی قبولش دارن؟کارشناسی برق قدرت بخوام برم تایلند،با این شرایطی که عرض کردم،طول دوره ام چند ساله؟مدرک زبان هم میخوان؟
    با تشکر

Junior Member

دوست عزیز اصلا تایلند پیش دانشگاهی نمیخاد ولی فوق دیپلم رو شاید چند تا واحد درسی رو از دروست قبول کنن البته اگه مرتبط با رشته تحصیلیت باشه طول دوره شما 4 سال هست مدرک زبانم نمیخان برای لیسانس ولی باید امتحان تعیین سطح بدی اگه نمرت خوب شد مستقیم میری سر کلاس اگه نه 1 ترم برات کلاس زبان میزارن
    ویرایش توسط farahzad : May 27th, 2011 در ساعت 09:46 PM

Junior Member

چه خوب که شما تو تایلند هستید و می تونید راهنمایی کنید
    من می خوام بدونم زبان مربوط به فوق در تایلند انگلیسیه؟ و من می تونم اونجا برای فوق رشته کامپیوتر اقدام کنم؟
    در ضمن می خوام بدونم هزینه تحصیل و هزینه زندگی در تایلند سالیانه و به تفکیک چه میزان هست و شما چطور اقدام کردید به اقامت دانشجویی و باید از کجا شروع کنم؟ و آیا موسسه اعزام دانشجو در این خصوص می شناسید معرفی کنید
    ممنون می شم راهنماییم کنید

Junior Member

متأسّفانه دانش بچه‌ها در مورد تایلند نسبت به مالزی خیلی‌ کمه و این باعث شده مؤسسات زیادی به وجود بیاد که از این فرصت به نفع خودشون استفاده کنند. اگه دنبال موسسه خوب میگردید برام پیام خصوصی بذارید تا معرفی‌ کنم. مراقب مؤسسات کلاهبردار باشید که در زمینه تایلند تعدادشون خیلی‌ زیاده و از دانش کم بچه‌ها در مورد این کشور سؤ استفاده میکنند.

Junior Member

من دنبال سایت های مختلفی برای اجاره خانه گشتم و مناسب ترین قیمت ها رو هم توی این سایت پیدا کردم برای تحقیق بد نیست گفتم شاید به بقییه هم کمکی بکنه !
    http://promothai.com/rent/bangkok.html

Junior Member

تحصیل تا دکترا به زبان انگلیسی دارن و هزینه زندگی هم شما ماهی 500 حساب کن بالاخره ی دیسک(و) یی جایی میخایی بری اونجا ولی 500 کافیه اگه فقط اخر هفته ها بری عشق و حال ولی باید بچه ها تو تایلند حواستون باشه خیلی بهداشت و رعایت کنید و اینکه طبق چیزهایی که شنیدم به بچه هایی که تایلند درس خوندن اروپا یکم مشکل ویزا میده بخاطر مسائل بهداشتی و از این قبیل مسائل و اب و هواش تابستونا افتضاحه البته ادم تابستونا میاد ایران خیالی نیست ولی دانشگاه های خیلی خوبی داره بهتر از مالزی البته اگه بتونید واردش بشید

Junior Member

هر بات معادل ۴۰ تومن هست. اگه برای زبان میخواین بیاین تایلند به جز والن بقیشون خوبن. walen رو اصلا توصیه نمیکنم.
    ویرایش توسط online : June 12th, 2011 در ساعت 12:10 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اندونزی

اگه ممکنه در مورد این کشور کسی‌ هر اطلاعاتی‌ داره اینجا به اشتراک بگذره. اندونزی یک کشور ایده‌آل هستش برای اونایی که میخوان با هزینه کم تحصیلشون رو در دانشگاه‌های خوب تموم کنند.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

البته این رنکینگی که دوستمون اینجا گذاشتن اصلا معتبر نیست.یعنی کاملا تو بسیاری از موارد مضخرف رنک بندی کره. اگر topuniversitiesاسمی از این دانشگاه ها تو رنکینگ های بالا برده باشه شاید بشه گفت بد نباشه!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دانشگاه Bandung Institute of Technology (ITB) در رشته هاي فني رنك زير 100 دارد http://www.topuniversities.com/insti...nology-itb/wur

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)