صفحه 7 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اندونزی

سلام
    امیر خوان! این دانشگاه تو کدوم شهره؟
    تو سایتش نوشته که ماهی 100تا 150$ هزینه ی زندگیه!!! یه خورده عجیبه.واقعا انقدر ارزونه!! هزینه ی دانشگاه هم برای مستر 750$سالانه.کلا خیلی ارزونه.اما مساله اینه که اصلا انگلیسی تدریس میشه یا نه؟
    در ضمن اینو بخوانین(فکر بد در بارم نکنین لطفا!!):
    These girls are attracted to foreigners for various reasons: Financial stability, attraction for “white” people (and the perspective of having a mixed baby), .......
    ولی خداییش اندونزی هم شد جا برای تحصیل!!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دانشگاه تو همون شهر bandung قرار داره
    GREهم نیازه برای پذیرش!!! میگن شهر بی کلانتر بشه غورباقه(قورباغه!!! عجب زبانی داریم ما!) هم هفت تیر میکشه!!!
    در ضمن شهریه هم ترمی 750$هست.
    یه دانشگاه دیگه هم داره که تو مهندسی رنک 350هست Diponegoro University
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

بله درسته ادميشن سختي دارد امنيتش هم خوب نيست اصلا بدرد نميخوره در مورد اون مساله هاي هم كه گفتيد در بيشتر كشورهاي جنوب شرق اسيا همينطوره البته به سركردگي تايلند !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

سلام
    من خارج از ایران هستم و برای سربازیم معافیت تحصیلی گرفتم با وثیقه گذاشتن. پذیرش دکترا گرفتم از تایلند. خواستم ببینم کسی میدونه برای تایید وزارت علوم باید از سفارت یا جای خاصی تاییدیه بیگرم یا احتیاجی نیست؟ ممنون

Junior Member

درود به دوستان عزیز
    من یه سوال مهم درباره کلاسهای زبان تایلند دارم و ممنون می شم راهنمایئ بفرمائید.
    آیا ممکن هست کلاس زبان سه ماهه با ویزای سه ماهه گرفت ؟
    ممنون

Junior Member

بیشتر کلاسها همین کلاسهای زبان ۳ ماهه هست. و بهت ویزای ۳ماهه میدن. ۴ ماهه هم داره ۶ ماهه هم داره و ۱ ساله. اگه خواستی‌ بگو خودم برات مجانی‌ پذیرش میگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katkay نمایش پست ها
    بیشتر کلاسها همین کلاسهای زبان ۳ ماهه هست. و بهت ویزای ۳ماهه میدن. ۴ ماهه هم داره ۶ ماهه هم داره و ۱ ساله. اگه خواستی‌ بگو خودم برات مجانی‌ پذیرش میگیرم.
    بابا دم شما گرم به خاطر پاسخ فوری. اتفاقا من هم بخاطر اجرای یک پروزه اینترنتی خیلی به بودجه نیاز دارم و اگه ارزونتر در بیاد برام خیلی مناسب هست و ممنون می شم راهنمائی بفرمائید.

هدفم این هست بیام اونجا و بتونم حساب بانکی باز کنم. البته یک سالی قبلا مالزی بودم.

من با یکی دیگه از دوستانم می خواهیم بیائیم تایلند و این سوالها رو دارم و ممنون می شم راهنمایئ بفرمائید :

و آیا جائی رو سراغ دارید در تایند که آب و هوای خنکی داشته باشه ؟ هر جا باشه مهم نیست
    یعنی پایتخت نباشه اصلا مهم نیست .جائی که امن باشه (خیلی مهمه) ، اجاره خونه ارزون باشه، اینترنتش کیفیت خوبی داشته باشه. بانک داشته باشه با کلاس زبان !
    برای مثال من شنیدم ایالتهای شمال غربی تایلند آب و هوای خنکی دارند.

و حالا بطور مشخص سوالهام اینه :
    1- کدوم استان تایلند چنین مشخصاتی (موارد بالا) داره
    2- آیا اگه دو نفری اپلای کنیم برای کلاس زبان سه ماهه شامل تخفیف می شه ؟
    3-اگه تخفیف داره هزینه کلاس زبان برای سه ماه با ویزا چند هست ، اگه نه کلا هزینه چقدر هست ؟
    4- هزینه آب و برق . اینترنت و خوراک چقدر هست ؟
    5- و نهایتا اجاره دو اطاق چقدر هست ؟

Junior Member

. بانکوک(بقیه جاها امنیت نداره)
    ۲. خیر
    ۳. بستگی به موسسه داره که بین ۵۰۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار
    ۴. آب: تقریبا مفت. برق: گرونه و اگه از کولر استفاده کنی‌ ۵۰ دلار بدون کولر ۱۵ دلار.اینترنت ۲۰ دلار. خوراک ۲۰۰ دلار.
    ۵. اجاره ۲ اتاق ماهیانه ۲۵۰ دلار. یک اتاق ۱۵۰ دلار. باز بستگی داره من چیزی رو گفتم که مناسبه یک دانشجوی و تقریبا حداقل رو گفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katkay نمایش پست ها
    . بانکوک(بقیه جاها امنیت نداره)
    ۲. خیر
    ۳. بستگی به موسسه داره که بین ۵۰۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار
    ۴. آب: تقریبا مفت. برق: گرونه و اگه از کولر استفاده کنی‌ ۵۰ دلار بدون کولر ۱۵ دلار.اینترنت ۲۰ دلار. خوراک ۲۰۰ دلار.
    ۵. اجاره ۲ اتاق ماهیانه ۲۵۰ دلار. یک اتاق ۱۵۰ دلار. باز بستگی داره من چیزی رو گفتم که مناسبه یک دانشجوی و تقریبا حداقل رو گفتم.
    ممنونم از لطف و پاسخت
    منم بحث آب و هوا رو دقیقا بخاطر ایرکان گفتم. چون توی مالزی خیلی زیاد بود هزینه برق lol
    راستی برای سفر به مالزی با اتوبوس از کدوم ایالت باید رفت هزینه اش رو می دونید چقدر می شه ؟
    آیا ایر ایژیا داره با هواپیما به مالزی ؟

Junior Member

دانشگاه‌های تایلند در بعضی‌ رشته‌ها دانشجوی خارجی‌ میپذیرن که دورشون به انگلیسی‌ هستش. میتونین لیست تمام دوره‌ها به زبان انگلیسی‌ رو از سایت زیر پیدا کنین همینطور میتونین به صورت رایگان از طریق این سایت پذیرش بگیرین.
    http://www.thailandcollege.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)