صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 621

موضوع: تحصیل در تایلند | هنگ کنگ | تایوان | اندونزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایلند

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    دانشگاه‌های تایلند در بعضی‌ رشته‌ها دانشجوی خارجی‌ میپذیرن که دورشون به انگلیسی‌ هستش. میتونین لیست تمام دوره‌ها به زبان انگلیسی‌ رو از سایت زیر پیدا کنین همینطور میتونین به صورت رایگان از طریق این سایت پذیرش بگیرین.
    http://www.thailandcollege.com
    درود به شما و ممونم از وقتی که گذاشتید. حتما چک می کنم ببینم چی هست.

راستی کسی از دوستان درباره سطح امنیت و بهداشت و تخصص بیمارستانهای تایلند اطلاعاتی می دونه ؟
    منظورم قابلیتها و ابزار و دستگاه های پزشکی، تخصص پزشک ها و از همه مهمتر تمیزی بیمارستانهاش (نگرانی از اچ آی وی )

در این موارد دوستان اطلاعاتی دارند ؟

مثلا تو مالزی دستگاه های بسیار پیشرفته ای بود اما دکتراش...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    دانشگاه‌های تایلند در بعضی‌ رشته‌ها دانشجوی خارجی‌ میپذیرن که دورشون به انگلیسی‌ هستش. میتونین لیست تمام دوره‌ها به زبان انگلیسی‌ رو از سایت زیر پیدا کنین همینطور میتونین به صورت رایگان از طریق این سایت پذیرش بگیرین.
    http://www.thailandcollege.com
    واقعا ممنون خيلي اطلاعات خوبي به دست آوردم....من رو مالزي فكرم بود ولي با اين اطلاعاتي كه ديدم تايلند خيلي مناسبه واقعا ولي موسسات اعزام دانشجوش كمند و زياد شناختي نداريم...كمتر كسيو ديدم اونجا بخونه واقعا نميدونم چرا...!!!!!!؟؟؟

توي رنكينگ بهترين دانشگاههاي جنوب شرق آسيا هم از دانشگاه هاي معروف مالزي كه همه سر و دست ميشكنن واسش بالاتر بودند....

من به سايت دانشگاه Mahidol University سر زدم و واقعا اطلاعات كامل و بي دردسري رو به دست آوردم....نحوه ي اطلاع رساني در سايتشون خيلي خيلي بهتر از سايت دانشگاه هاي مالزي upm-usm و.... بود....ولي از چيزي كه واقعا تعجب ميكنم اينه كه چرا اين دانشگاه تو فهرست دانشگاه هاي مورد تاييد ايران نبود....!!!!!!

رنك اين دانشگاه 440 دنيا و تو آسيا 6 ام هست و از دانشگاه پوتراي مالزي كه (770) دنياست به مراتب بهتره....

من در رابطه با دانشكده science و ميكروبيولوژي ديدم كه شرايط عالي داشت و مشتاقم كرد....
    http://www.grad.mahidol.ac.th/grad/curriculum/view.php?lang=en&pid=81

دوستان كسي اطلاعات بيشتري داره اعلام كنه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alij نمایش پست ها
    دلیل اینکه همه میرن مالزی و تایلند رو برای تحصیل انتخاب نمیکنن اینکه مالزی خیلی‌ رو دانشگاهاش سرمایه گذاری کرده چون دانشگاه براش منبع درآمده ولی‌ تایلند رو توریسم سرمایه گذاری کرده و حتی دانشگاههای تایلند سایت انگلیسی‌ درست حسابی‌ ندارن و دانشجو اونجا خیلی‌ از نظر زبان با مشکل روبرو می‌شه. دلیل دیگش اینکه مالزی سکوی پرتاب برای رفتن به دانشگاههای تاپ جهان، چون دانشگاههای مالزی برنامه تبادل دانشجوی خیلی‌ قوی‌ای با دانشگاههای جهان دارن و رو این مساله سرمایه گذاری هنگفتی کردن تا انگیزه قوی بشه که همه برای تحصیل برن مالزی. هزینه حمل‌و نقل در مالزی هم ارزون‌تره چون نفت داره و البته از بابت مترو هم خیلی‌ بهتر از تایلند هست. در کلّ مالزی تمیزتر و شیک تر هست و در رشته‌های مهندسی‌ رنک بهتری دارن. تایلند فقط یکی‌ دو دانشگاش رنک خوبی‌ در مهندسی‌ دارن که البته آزمون ورودی سختی هم دارن. اگه هدفتون اینکه در آینده برین استرالیا یا کانادا و آمریکا من مالزی رو پیشنهاد می‌کنم چون برنامه student exchange خیلی‌ قوی داره و با خیلی‌ از دانشگاههای انور پارتنر (partner) هست.
    داشتم سایتو بالا پایین می کردم که این قسمت رو دیدم در جواب شما دوست عزیز اینکه شما اگه وارد بشین میبینید که این دانشگاه ها هم ترانسفر با دانشگاه های انگلیس و استرالیا دارن من یک دوست تایلندی دارم که لیسانس ای بک گرفته و با الان داره تو استرالیا فوق میگیره به این لینکم یک نگاه کنید تا مطمین بشین
    www.au.edu/Program/master-degree-program.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahzad نمایش پست ها
    داشتم سایتو بالا پایین می کردم که این قسمت رو دیدم در جواب شما دوست عزیز اینکه شما اگه وارد بشین میبینید که این دانشگاه ها هم ترانسفر با دانشگاه های انگلیس و استرالیا دارن من یک دوست تایلندی دارم که لیسانس ای بک گرفته و با الان داره تو استرالیا فوق میگیره به این لینکم یک نگاه کنید تا مطمین بشین
    www.au.edu/Program/master-degree-program.html
    این لینک برای joint program بود. هزینشون ۲ برابر معمولی هستش. اینطوریه که حدودأ 4 ماه رو میری یه کشور دیگه میخونی و هزینه زندگی‌ توی اون کشورم باید خودت بدی و ۲ تا مدرک میگیری یکی‌ از ABAC یکی‌ هم از اون دانشگاه کشور دیگه. همشونم business یا MBA هستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

كسي از دانشگاه ماهيدول تايلند هست يا كسيو ميشناسه كه از اونجا پذيرش گرفته باشه؟

اين دانشگاه يكي از بهترين دانشگاه هاي آسيا هست و در علوم پزشكي خيلي قوي هست....ولي در ليست وزارت علوم ايران نيست....

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در تایلند

با سلام
    من قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا رشته ي مديريت در تايلند را دارم آيلتس هم 6.5 دارم اما نميتونم هزينه هاي اروپا را تامين كنم غير از اينكه با قضيه ي سربازي هم طرفم و وقتمو بايد با معافيت فعليم تطبيق بدم. ميخواستم بدونم شهريه دكتراي مديريت در تايلند سالي چنده؟ كسي از دوستان ميدونه كه اونا حتما پروپوزال ميخواهند يا نه؟ مو سسه ي معتبري جهت اعزام دانشجو به تايلند ميشناسيد؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوست عزیز این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم نیست منم ی جا میشناسم که خوب هست و مجوز وزارت علوم داره اگه خواستی بگو برات پیام خصوصیش کنم و اگه مجوز وزارت علوم برات مهم نیست این دانشگاه فک کنم دومین دانشگاه برتر تایلند هست و رنک بالایی داره

سلام من میخوام برم تایلند برای دوره زبان اگر از دوستان کسی هست که اونم میخواد بره تایلند برای تحصیل لطفا به من ایمیل بده babak202ir@yahoo.com

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

سلام .
    اول به خاطر اطلاعات مفیدی کع در اختیار ما قرار میدین ، تشکر می کنم.
    من از دانشگاه NTUST در تایوان برای مقطع دکتری بورس گرفتم . سالی 15000 تا 18000 دلار + ماهی 500 تا 800 دلار . اما بهم گفتن که ترم اول باید هزینه ها را خودم پرداخت کنم.
    میخواستم بدونم ا
    1-ین مقدار بورس برای یک زندگی معمولی کافی هست ؟
    2- شما اطلاع دارید این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟
    3- هزینه یک ترمی کا باید با پول خودم درس بخونم چقدر است؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در تایوان

سلام دوستان چند تا سوال داشتم خیلی اگه کسی جواب سوالام میدونه لطف بزرگی میکنه
    1) من سال اخر دامپزشکی ام می خوام phd تو رشته های پزشکی بگیرم , تو تایوان امکان تغییر رشته هست؟
    2) معدلم کل 6سالم 16 است ,6تا مقاله داخلی دارم به احتمال زیاد 2تا ISI هم چاپ شه IELTS‏ ام دارم میخونم میتونم 7 بگیرم , به نظرتون میشه رو فاند حساب کرد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)