صفحه 226 از 277 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خبر نداشتم که باید توی سایت سنجش هم ثبت نام کنم و ادمیشن تیکت چون با پست برام اومده بود دیگه خیالم راحت بود. الان متوجه شدم سنجش میگه باید ثبت نام میکردی تو سایت خودشون. روز آزمون مشکلی پیش نمیاد؟
    تو سایتشون برو و ثبت نام کن چون با این ثبت نام بهت شماره صندلی میدند و عکست هم اینطوری چک میشه. صبح روز امتحان هم شاید بهت شماره صندلی بدند. حتما پر کن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام به دوستان همراه

من الان می خوام توی سایت سنجش پروفایل باز کنم اما مدام پیغام خطا میده و میگه "
    نام خانوادگي لاتين را بصورت صحيح و معتبر وارد کنيد (بند 2)
    "!!!
    اولاً نام خانوادگی لاتین، بند یک هست و بند دوم مربوط به نام لاتین هست. ثانیاً اینکه اسم من دو تیکه ای هست که من قبلاً توی پروفایل ETS خودم، به اشتباه روی هم نوشته بودم و هفتۀ پیش فکس زدم که اصلاح بشه و الان هم اصلاح شده؛ یعنی بین تیکۀ اول و دوم، خط تیره گذاشته شده.

حالا نمیدونم چرا به خط تیره حساس هست! آیا باید کار خاصی انجام بدم؟ آیا باید خط تیره رو حذف کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

پیش فرض شماره تلفن سازمان سنجش

سلام
    شماره تلفن سازمان سنجش بخش امتحان هاي خارجي : 88922242
    آدم خوبي بود. اگر سوالي در مورد TOEFL يا GRE داشتيد ميتونيد از خودشون بپرسيد بعد جوابش رو بياريد اينجا بگذاريد تا بقيه هم استفاده كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام به دوستان همراه

من الان می خوام توی سایت سنجش پروفایل باز کنم اما مدام پیغام خطا میده و میگه "
    نام خانوادگي لاتين را بصورت صحيح و معتبر وارد کنيد (بند 2)
    "!!!
    اولاً نام خانوادگی لاتین، بند یک هست و بند دوم مربوط به نام لاتین هست. ثانیاً اینکه اسم من دو تیکه ای هست که من قبلاً توی پروفایل ETS خودم، به اشتباه روی هم نوشته بودم و هفتۀ پیش فکس زدم که اصلاح بشه و الان هم اصلاح شده؛ یعنی بین تیکۀ اول و دوم، خط تیره گذاشته شده.

حالا نمیدونم چرا به خط تیره حساس هست! آیا باید کار خاصی انجام بدم؟ آیا باید خط تیره رو حذف کنم؟
    سلام
    اسمتون مگه چیه؟
    فکر نکنم مشکلی باشه اصلش همون ets که درست واارد شده باشه، بازم بپرسین اما فکر نمیکنم سر هم نوشتنشم مشکلی ایجاد کنه، همون طور که تو کارت ملی ت هست بنویس یا همونطور که تو پاسپورته چون سر جلسه کارت ملی رو چک میکنه

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون GRE آبان

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون GRE) GENERAL) مورخ 18/8/92 (Nov.09.2013)

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون GRE(GENERAL) روز شنبه مورخ 18/8/92 (Nov.09.2013) مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون از روز يكشنبه مورخ12/8/92 الي چهارشنبه 15/8/92 از ساعت 8:30 تا ساعت 15:30 توزيع خواهدشد. داوطلبان گرامي مي‌توانند در تاريخهاي‌ ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 – سالن پاسخگويي مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند. یادآوري مي‌گردد، باتوجه به اينكه محل برگزاري آزمون در دو حوزه مي باشد دريافت كارت ورود به جلسه در روز آزمون به هيچ عنوان امكان پذير نخواهد بود و داوطلبان بايستي حتما در تاريخ هاي تعيين شده براي دريافت كارت به آدرس فوق مراجعه نمايند.

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=7&id=1199
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون GRE آبان

در مورد کارت ورود به جلسه کسی تجربه ای داره که آیا با کپی کارت ملی و گذرنامه هم میشه گرفتش یا نه؟

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون GRE آبان

سلام
    نمیشه کسی رو به جای خودمون بفرستیم که کارتمون رو بگیره؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    سلام
    نمیشه کسی رو به جای خودمون بفرستیم که کارتمون رو بگیره؟
    اگر کارت ملیت را بهش بدهی که ببرد ، می شود
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

سلام بچه ها. من از طریق سایت ETS ثبت نام کردم. واسه امتحان که سازمان سنجش برگذار میشه 9 نوامبر. اما ادمیشن تیکتم برام پست نشد. ایمیل هم نشد. خودم از توی سایت گرفتمش. واقا کلا گیج شدم. هر کسی یه چیزی میگه. مگه باید سایت سازمان سنجش م ثبت نام کنیم؟ دیر نشه باشه!!!!!! یه چیز دیگه اینکه تو ادمیشن تیکت نوشته که:
    Test Name: GENERAL
    Test Date Saturday November 09, 2013
    Reporting Time: 8:30 AM Local Time
    Test Center NOET - 10669
    204 KARIMKHAN STREET
    TEHRAN IRAN

خوب این مکان برگزاری امتحانه؟ یعنی همون 9 نوامبر یراست باید بریم به این ادرسی که ذکر شده؟؟؟ بچ ها خواهش می کنم راهنمایی کنید.

تو سایت سازمان سنجش باید ثبت نام کنید.اگه یه سر به سایت سنجش،ازمون های بین الملل برید اونجا کامل نوشته چی کار کنید
    تیکن ای میل نمی شه از تو اکانت ای تی اس خودتون باید بگیرید که ظاهرا گرفتید.
    پست هم طول می کشه برسه یه کم
    برادر(خواهر)گرامی تست سنتر یعنی محل برگزاری امتحان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)