صفحه 11 از 277 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Marique

بچه ها براي تحويل فرم ها به سنجش تا كي وقت هست. من هفته پيش رفتم بانك كارا رو انجام دادم. اما هنوز وقت نشده فرم ها رو ببرم سنجش. تا كي وقت هست؟
    پنجشنبه ميشه برد؟ يا سنجش تعططيله؟
    پنجشنبه سنجش تعطيل نيست. به من گفت تا 28 مي‌توني مدارك رو بياري. ولي من پيشنهاد مي‌كنم واسه هفته بعد نذار بمونه. حتما تا پنج شنبه ببر اگه صبح 8 -9 بري خيلي خيلي خلوته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marique

بچه ها براي تحويل فرم ها به سنجش تا كي وقت هست. من هفته پيش رفتم بانك كارا رو انجام دادم. اما هنوز وقت نشده فرم ها رو ببرم سنجش. تا كي وقت هست؟
    پنجشنبه ميشه برد؟ يا سنجش تعططيله؟
    پنجشنبه سنجش تعطيل نيست. به من گفت تا 28 مي‌توني مدارك رو بياري. ولي من پيشنهاد مي‌كنم واسه هفته بعد نذار بمونه. حتما تا پنج شنبه ببر اگه صبح 8 -9 بري خيلي خيلي خلوته.
    مرسي همون پنجشنبه صبح ميبرم.
    خيلي لطف كرديد .

Junior Member

آخرین روز دوشنبه هفته بعد هست و یکشنبه تعطیل هستند، با اینکه آزمون iBT دارند، قسمت GRE تعطیله.

من یه سوال داشتم، GRE Subject طبق سایت ETS امسال در سه تاریخ برگزار میشه که دوتاش مهر و آبان هست (دومی دو هفته بعد از GRE-GENERAL هست)، ولی توی اطلاعیه سازمان سنجش فقط اولی اومده! من آنلاین دومی رو ثبت نام کردم ولی نمیدونم آیا برگزار میشه (تو ایران) یا نه؟ کسی اطلاعی داره؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    فکر نمیکنم اون 18 آبان برگزار بشه چون سازمان سنجش برای 27 مهر ثبت نام کرده.
    تاریخ امتحان بعدی شنبه 15 فروردین 88 هستش.
    البته آقای NOET بهتر میتونند جواب بدهند.

من آنلاین که ثبت نام کردم سازمان سنجش جزو لیست مراکزش بود. تلفن سازمان سنجش هم که هیچوقت جواب نمیده.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    ولی توی اطلاعیه سازمان سنجش فقط اولی اومده! من آنلاین دومی رو ثبت نام کردم ولی نمیدونم آیا برگزار میشه (تو ایران) یا نه؟ کسی اطلاعی داره؟
    درود
    هم من اشتباه کردم هم شما
    چون الان اطلاعیه سازمان سنجش رو که دیدم این تاریخ هست.پس مشکلی نداری خوشبختانه.
    اینجا رو ببین:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg GRE11.jpg (43.0 کیلوبایت, 116 views)

دست شما درد نکنه، من رو از نگرانی در آوردی. آخه توی اطلاعیه ای که توی سایتشون زدن فقط subject اولی رو نوشتن. فایل test center های خود ets رو هم گرفتم، اصلاً سازمان سنجش داخلش نیست (ارومیه و اصفهان هست و هر دو در هر دو تاریخ امتحان رو برگزار میکنند.)
    بازهم تشکر. شما خودتون subject دادید یا میخواید بدید؟

این هم دو لینک گمراه کننده:

http://www2.sanjesh.org/Gre/1387/870505_01.php

http://www.ets.org/Media/Tests/GRE/p...809_tclist.pdf

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    من 27 مهر امتحان میدم (18 اکتبر) البته بازم میگم از NOET بپرس یا با خود سازمان سنجش تماس بگیر چون من فرمی که حضوری ثبت نام کردم سه تا آپشن برای سابجکت بود که اولی همون 18 اکتبر بود و دومی 8 نوامبر( 18 آبان) که در راهنمایی که خود سنجش به ما داده بود نوشته بود حتما" 18 اکتبر رو انتخاب کنیم.
    بازم بپرس که مشکلی پیش نیاد.

بازهم مارو به شک انداختی عزیز، جداً نوشته بود حتماً اولی رو انتخاب کنید؟ تلفناشون جواب نمیده اما من براشون ایمیل زدم اگه جواب بدن، امیدوارم این آقای NOET... هم یه سری به اینجا بزنه، چون مثل اینکه چند وقتی غیرفعاله. شما چرا امتحان دوم رو نمیدید؟ اولی قبل از general هست. راسی، در مورد منابع، دانشگاههای که این نمره رو قبول دارن، نمره خوب توی چه range ای هست و این حرفاً هر اطلاعاتی داشته باشی شدیداً مورد متشکر من قرار میگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)