صفحه 4 از 277 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    سلام،

من هم یه سوال داشتم. آیا سازمان سنجش یا مرکز دیگری در ایران، برنامه ای برای برگزاری GRE CBT دارد؟

متشکرم.
    سلام .
    قرار بود از سپتامبر 2007 آزمون GRE iBT در تمام دنیا شروع بشه که ETS این پروژشو با اینکه اعلام رسمی کرده بود کنسل کردو بعد از اون ما از ETS درخواست کردیم که CBT را به ما بده که گفتن چون کامپیوتر جز موارد تحریمه و شرکت دیگری کارای اینو انجام میده نمیشه به ایران داد. البته هنوز نا امید نشدیم و ان شا اله تا یک ماه دیگه که معاون اول ETS داره میاد ایران قراره دوباره باهاش صحبت کنیم شاید بشه راه حلی پیدا کرد.

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

NOET_iBT_Tech جان،
    می خواستم ببینم برای ثبت نام GRE می شه قبل از 12 مرداد بیایم کارای بانکی و... انجام بدیم.آخه من برای
    ثبت نام تافل اومدم و کلی بدو بدو داره. حالا تصور کنید که شلوغ هم باشه دیگه واویلا می شه.
    در ضمن باید از ایشون هم تشکر کنیم بابت اینکه اینجا هستند و به سوال ها جواب می دن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین
    NOET_iBT_Tech جان،
    می خواستم ببینم برای ثبت نام GRE می شه قبل از 12 مرداد بیایم کارای بانکی و... انجام بدیم.آخه من برای
    ثبت نام تافل اومدم و کلی بدو بدو داره. حالا تصور کنید که شلوغ هم باشه دیگه واویلا می شه.
    در ضمن باید از ایشون هم تشکر کنیم بابت اینکه اینجا هستند و به سوال ها جواب می دن.
    اجازه بدید بپرسم که میشه یا نه چون منم در مورد GRE اطلاعات زیادی ندارم و باید برای جواب دادن به سوالات GRE بچه ها ، از همکارانم سوال کنم تا مطمئن شم و خدایی نکرده اشتباه جواب ندم.
    فقط یک نکته که فراموش کردم بگم اینکه کسانی که آنلاین ثبت نام می کنن باید تا 10 روز قبل از آزمون به سازمان مراجعه کنن و یک سری فرمو پر کنن.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    بصورت آنلاین آزمون GRE سازمان سنجش را از لینک زیر ثبت نام نمایید
    ضمنا" سازمان سنجش NOET هستش:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD
    فقط یه سؤال:
    در ثبت نام آنلاین باید الان اون چهار تا کد دانشگاه ها رو وارد کرد یا روز امتحان هم میشه؟
    ضمنا" بنظر شما محاسن و معایب ثبت نام آنلاین چی هستش ؟
    اگر بهتره تا آنلاین ثبت نام کنم چون من سابجکت هم باید ثبت نام کنم و فکر کنم آنلاین دیگه تو صف موندن و علافی نداره.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    بصورت آنلاین آزمون GRE سازمان سنجش را از لینک زیر ثبت نام نمایید
    ضمنا" سازمان سنجش NOET هستش:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD
    فقط یه سؤال:
    در ثبت نام آنلاین باید الان اون چهار تا کد دانشگاه ها رو وارد کرد یا روز امتحان هم میشه؟
    ضمنا" بنظر شما محاسن و معایب ثبت نام آنلاین چی هستش ؟
    اگر بهتره تا آنلاین ثبت نام کنم چون من سابجکت هم باید ثبت نام کنم و فکر کنم آنلاین دیگه تو صف موندن و علافی نداره.
    تو ثبت نام آنلاین هم گفته می تونید بعدا وارد کنید

یکی از معایب: هزینه بالاتر

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    اینجا رو هم ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg67932

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman

آسمان جان چرا هزینه بالاتر؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asman

آسمان جان چرا هزینه بالاتر؟
    چون هزینه صدور کارت هم اضافه میشه

سلام

هزینه ثبت نام با کارت اعتباری (online) با (غیر online) چقدر تفاوت داره ؟ کدوم گرون تره ؟

ممنون از اطلاع رسانی دوستانی که خبر ثبت نام رو دادن.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    اجازه بدید بپرسم که میشه یا نه چون منم در مورد GRE اطلاعات زیادی ندارم و باید برای جواب دادن به سوالات GRE بچه ها ، از همکارانم سوال کنم تا مطمئن شم و خدایی نکرده اشتباه جواب ندم.
    فقط یک نکته که فراموش کردم بگم اینکه کسانی که آنلاین ثبت نام می کنن باید تا 10 روز قبل از آزمون به سازمان مراجعه کنن و یک سری فرمو پر کنن.
    تا اونجایی که من می دونم شما برای iBT و GRE یه سری مشخصات اضافه تر از بچه ها میگیرید مثل فتوکپی شناسنامه و یه فرم اطلاعات شخصی برای آمار خودتون که به هیچ وجه جزء فرایند ثبت نام نیست و من تا حالا ندیدم سنترهای دیگه برای iBT, pBT یا GRE چنین اطلاعاتی رو از بچه ها بخوان! فکر نمی کنم درست باشه 10 روز قبل از امتحان یه نفر به جای درس خوندن بیاد تهران فقط برای پرکردن یه فرم غیرضروری! به هر صورت بچه ها اطلاعاتی رو که ETS نیاز داره توی فرم های ثبت نام وارد میکنن. من پارسال هم که GRE حضوری ثبت نام کردم باز هم ازم فتوکپی شناسنامه خواستند و یه فرم مربوط به سازمان سنجش رو هم پر کردم درصورتی که مثلا دانشگاه اصفهان برای GRE چنین کاری رو نمی کند. برای امتحان iBT هم قبل از امتحان یکی از مسئولین سنجش بهم گفت باید فتوکپی شناسنامه به ما بدی! و چون من قبلا امتحان داده بودم و می دونستم سنترهای دیگه نمی خوان بهشون گفتم الان همراهم نیست و ایشون هم چیزی نگفت و هیچ ربطی هم به امتحان و نتیجه اون هم نداشت. فقط باید روز امتحان تافل یا GRE کارت شناسایی معتبر همراتون باشه که مطابق با اون اسمی باشه که تو فرم ثبت نام نوشتید. همین!
    چند نکته قابل توجه هم بود که قبلا هم اشاره کردم:
    1- مسئولین ثبت نام GRE اطلاعات کافی در مورد کدهای دانشگاهها نداشتند و حتی بچه ها رو اشتباه راهنمایی می کردند درصورتی که توی بولتن GRE که روز ثبت نام به بچه ها می دادند اطلاعات کامل وجود داره.
    2- پرینت کدهای دانشگاهها رو اونجا نذاشته بودند. (فایلش توی سایت ETS هست) و من شاهد بودم همین مسئله چقدر برای بچه ها مشکل ساز شده بود.
    و 3- به سنترهای دیگه GRE هم اشاره نکرده بودند. (من اگه می دونستم اصفهان هم GRE داره سنجش ثبت نام نمی کردم)
    تجربه من در ثبت نام GRE سنجش:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    راستی موقع ثبت نام GRE برخلاف TOEFL باید 4 تا کد دانشگاه رو هم وارد کنید (برای pBT روز امتحان کدها را توی پاسخنامه وارد میکردید و روز ثبت نام جایی برای وارد کردن کدها نداره) اما اگه الان شک دارید میتونید فعلا ننویسید و روز امتحان توی Admission Ticket تون وارد کنید یا اگه الان هم بنویسید میتونید روز امتحان توی Admission Ticket تغییر بدید.
    الان یه خاطره یادم اومد:
    یادش بخیر پارسال که من سنجش امتحان دادم موقع ثبت نام 2 تا مسئول داشت با اطلاعات زیر صفر! هر کدوم یه چیزی می گفتند. یکیشون می گفت اگه الان کدها رو ننویسید ریپورت رایگان 4 تا دانشگاه رو از دست می دید و توی Admission Ticket فقط امکان اصلاح کدها ( والبته سایر مشخصاتتون مثل نام و تاریخ تولد) رو دارید نه اضافه کردن...!!! اون یکی می گفت 50-50 هست و اصلا مشخص نیست....!!! خلاصه بچه ها هم هر کدوم یه کاری می کردند خیلی ها کلی تلفن به این طرف و اون طرف میزدند تا کدها رو بدست بیارند که البته خیلی ها هم موفق نمی شدند (هزار مرتبه شکر مسئولین سنجش حتی به خودشون زحمت هم نداده بودند که یه پرینت از کدها رو که تو سایت ETS هست رو تو سنجش بزنند و بچه ها رو مضطرب نکنند...) یه نفر دیگه بود می گفت من کدها رو یه چیز اشتباه می نویسم مثلا 0000 یا 1000 و ... که حداقل ریپورت ها رو از دست ندم و روز امتحان درستش می کنم (البته این روش پیشنهاد یکی از همون مسئولین هم بود!!!) و خلاصه هر کسی یه خلاقیتی از خودش نشون میداد ;D اون روز خیلی ها هم مثل من که تازه رسیده بودند تهران و خسته و کوفته که دیگه هیچی ... خلاصه من چون کدها رو نمی دونستم و حتی روز قبلش فهمیده بودم که فرداش آخرین روز ثبت نام هست و سریع اومدم تهران و خیلی هم خسته بودم و جاتون خالی تو پرکردن فرم ها که ماشاءالله کم هم نبود و همه جور اطلاعاتی از جمله رشته, معدل و کدهاشون و ... رو می خواست که بعدا فهمیدم جنبه آماری داره و می تونید ننویسید چند بار خوابم برد... ;D
    خلاصه اون روز کدها رو من ننوشتم و روز امتحان به راحتی وارد Admission Ticket کردم.
    یکی از مسئولینش هم تو حرفاش می گفت امروز (سه شنبه) آخرین روز ثبت نام نیست و تا پنجشنبه برای ثبت نام فرصت هست ولی ما گفتیم امروز روز آخره تا پنجشنبه شلوغ نشه (عجب استدلالی و امان از خصلت زشت دروغ گویی ...). برای پرداخت پول هم کلی دردسر داشتیم باید اول میرفتیم شعبه ارزی درخواست 171$ میدادیم (اون $1 ش نمی دونم واسه چیه!) بعد یه درخواست بهمون میدادند میرفتیم یه بانک دیگه و 170 تومن رو واریز میکردیم. خلاصه برای یه واریز ساده بیش از 1 ساعت وقتمون گرفته میشد. در صورتی که برای ثبت نام دانشگاه اصفهان این جور دردسرها رو نداره!
    جالبیش این جاست که اون دردسر کد ها رو که گفتم وقتی برمی گشتم اصفهان توی اتوبوس بولتن رو که نگاه انداختم دیدم بطور کاملا واضح نوشته که کدها رو میتونید روز امتحان وارد کنید و یا اصلاح کنید به همراه سایر مشخصاتتون. اما از بی سوادی مسئولین سازمان سنجش!!! درضمن سازمان سنجش از شما فتوکپی شناسنامه و عکس هم می خواد و باید یه فرم مشخصات که مال سازمان سنجش هست رو هم پرکنید که این کارشون غیرقانونیه و هیچ سنتری مجاز به گرفتن اطلاعات شخصی بچه ها برای خودش نیست.
    در ضمن سازمان سنجش تاریخ ثبت نام GRE رو توی پیک سنجش میزنه که اگه اشتباه نکنم پارسال هفته اول مرداد (یا شهریور) بود. و یا از طریق سایت سنجش چک کنید: http://82.99.202.130/Gre/Index.php
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)