صفحه 50 از 277 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من فکر می کنم اگر بر فرض چنین کاری نتیجه بده و این ETS بی عرضه قبول کند، امتحان را برای همه و نه فقط چینی ها کنسل می کند. (چون یک سایت اینترنتی می تواند در دسترس همه در دنیا باشد) . در ضمن تا ما بجنبیم و برای ETS این مطلب ثابت بشه و اگر تازه لطف کند مجدداً امتحان برگزار کند فکر نمی کنم زودتر از یک ماه دیگه بتوانیم امتحان دهیم.در ضمن من نمی دونم شما دوستان می خواهید برای چه زمانی اپلای کنید . اما برای من و خیلی از افراد دیگه کنسل شدن این امتحان به معنای از دست دادن ددلاین بسیاری از دانشگاههای آمریکا هست که از 1ٍِdec شروع می شوند(حتی من 1Nov هم سراغ دارم).
    من این سایت را هم دیدم و تاریخ آن قطعاً اشتباه نیست. خیلی گشتم ببینم چگونه می توانم در این فروم پست ارسال کنم و ببینم تاریخش را چه زمانی می زند که نشد اما می توانید با استفاده از translator.google.com ترجمه این سایت را از زبان چینی به انگلیسی مشاهده فرمایید و در تاپیک های دیگر این فروم نمونه سوالات دیگر GRE که در 2009 و بعد از GRE0810 ،در این فروم پست شده اند را هم مشاهده فرمایید پس تاریخش اشتباه نیست و احتمالاً در امتحانات دوره های قبلی هم از این زرنگی ها داشتند
    نظرتون کاملاً محترمه و اعتراض حق شماست و مسلماً چنین ناعدالتی برای همه ناراحت کننده و بضرر همه هم است اما فکر بقیه هم باشید و دور از احساس تصمیم بگیرید. دوستانی هم که بهمن امتحان دارند می توانند با خود چینی ها فعلاً در استفاده از این سوالات شریک شوند تا بعداً برای پاییز سال بعد این چینی ها را سرجایشون نشاند
    اگر من اشتباه می کنم و دوستان واردتر مثلاً آن دوستی که در مورد شکایت در مورد IBT صحبت کرد اطلاع دارند که ETS غیر از کنسل کردن امتحان راه حل دیگری هم دارد خواهشاً بفرمایید
    ETS امتحان تافل پارسال رو در مرکز آزمون کنسل کرد و اگر اشتباه نکنم دو هفته بعد مجددن برگزار کرد. بهتره نگران این نباشید که به ددلاین نمی رسید. اینکه رقبای چینی شما به خاطر نمره ی بالای GRE از شما پیشی بگیرن بیشتر نگران کننده س. فکر نمی کنم ETS هیچ وقت به این شکل یکجا سولات تکراری داده باشه پس احتمالن نتایج عجیب و غریبی می گیریم، چون وقتی عده ی زیادی خوب جواب بدن برداشت ETS اینه که امتحان آسون بوده.

آیا کسی از اعضای این فروم هست که قبل از امتحان سوال ها رو در اینترنت دیده باشه؟ من به ذهنمم نمی رسید که سوالات آزمون سال قبل رو بشه تو اینترنت پیدا کرد چه برسه به اینکه همونا رو هم تو امتحان امسال بدن! شاید به ذهن بعضی ها رسیده ؟!!

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    من توی فروم های چینی تا حالا 47 تا از سوال ها رو دیدم( آنالوژی م آنتونیم و یک سری از تکمیل جمله ها). از این تعداد 28 تا رو قطعن درست زدم 8 تا رو قطعن غلط زدم و در مورد 11 تای دیگه یا جواب قطعی مشخص نشده یا اینکه شانسی زدم.

کسی بیشتر از این ندیده ؟ به نظرم بهتره سعی کنیم score جی آر ای رو حساب کنیم چون پنجاه روز دیگه خیلی دیره!
    ببخشيد جواباشو از كجا مي تونيم پيدا كنيم؟
    يعني لينك جوابارو داريد؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

توی Google وقتی گزینه PBT 2008 questions analogy را جستجو کنی، اولین سایت، لینک سوالها و جوابهای GRE هست.

من چند ماهی بیشتر برای GRE وقت نگذاشتم ولی حداقل چندتای معدودی را که مطمئن هستم درست زدم به خاطر همونه. در صورتی که خیلی ها با یک تقلب ساده از من پیشی گرفتند!

دوستانی که فکر میکنند با تقلب چند تا کلمه، دنیا را به دست آورده اند بهشون بگم که چشم بادامی های عزیز تمامش را درست زدند چرا که خیلی خیلی از امتحان راضی هستند. پس هیچ شانسی در رقابت با اونها نخواهیم داشت. در ضمن اگر ets امتحان را لغو کنه بعید میدونم دانشگاهها deadline هاشون را عوض نکنند. کسی در این رابطه اطلاع دقیقی داره؟

در نتیجه، من هم موافقم که با ETS موضوع را در میان بگذاریم
    ویرایش توسط hossein.k : October 25th, 2009 در ساعت 10:34 PM

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

Cool پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

بروبکس برای اعتراض به ETS منم هستم ... خواستین کاری کنید منم بازی

من فکر کنم خود ETS اگر هم بخواد کاری بکنه شرایط خیلی از ما رو هم درک می کنه که deadline واسمون مهمه
    کسانیکه نگران مشکلات احتمالی در اپلای هستند باید این رو هم در نظر بگیرند که بخش بزرگی از رقباشون همین دوستان چشم بادومی عزیز هستند!

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

خوب اگه قرار کاری کنیم بهتر زودتر شروع کنیم .. مطمئنن اونا هم شرایط ما رو برای ددلاین می فهمن ..

حالا باید دقیقا چیکار کنیم؟ کسی تجربه ای داره؟؟؟ کی و به کجا میل بزنیم؟ میشه از طریق خود سازمان سنجش اقدام کرد؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

دوستانی که در سنتر سازمان سنجش امتحان دادند، آیا اونجا هم تقلب شد؟

Junior Member

یک فروم خارجی هست که مشابه همین applyabroad هست ولی بین المللی به اسم test magic و آدرس
    http://www.urch.com/forums/

من میگم اونجا هم موضوع تقلب چینی ها و کره ای ها رو مطرح کنیم تا شرکت کنندگان بقیه کشورها هم مطلع بشن و اعتراض کنن.
    فقط لطفا تا میتونید هر مدرکی از screenshot گرفته تا google cache رو نگه دارید تا اگر چینیها پاک کردن بتونیم حرفمون رو ثابت کنیم.
    در ضمن از نظر فنی، عقب و جلو بردن زمان پستهای یک فروم به آسانی آب خوردن هست.

توی فیلم 25th OHour کاراکتر اصلی فیلم در مورد کره ای ها میگه که بعد از 10 سال زندگی توی امریکا هنوز نمیتونن انگلیسی حرف بزنن. حالا همینا میان نمره وربال 800 میگیرن.. خنده داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    دوستانی که در سنتر سازمان سنجش امتحان دادند، آیا اونجا هم تقلب شد؟
    در هر سنتری ممکنه تقلب کوچیکی بشه در حد اینکه از وقت یک بخش به دیگری اختصاص داده بشه. اما این با تقلب سیستماتیک مثل اینی که چینی ها انجام میدن (و این بار اولشون نیست) فرق داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fexon نمایش پست ها
    یک فروم خارجی هست که مشابه همین applyabroad هست ولی بین المللی به اسم test magic و آدرس
    http://www.urch.com/forums/

من میگم اونجا هم موضوع تقلب چینی ها و کره ای ها رو مطرح کنیم تا شرکت کنندگان بقیه کشورها هم مطلع بشن و اعتراض کنن.
    فقط لطفا تا میتونید هر مدرکی از screenshot گرفته تا google cache رو نگه دارید تا اگر چینیها پاک کردن بتونیم حرفمون رو ثابت کنیم.
    در ضمن از نظر فنی، عقب و جلو بردن زمان پستهای یک فروم به آسانی آب خوردن هست.

توی فیلم 25th OHour کاراکتر اصلی فیلم در مورد کره ای ها میگه که بعد از 10 سال زندگی توی امریکا هنوز نمیتونن انگلیسی حرف بزنن. حالا همینا میان نمره وربال 800 میگیرن.. خنده داره.
    فکر می کنم برای اینکه مدارک را پاک نکنند شما اول با ETS مکاتبه بکنید و در فروم هایی مثل urch که کره ای و چینی زیاد دارد در این زمان پستی ندید بهتر است.
    بعد از به اتمام رسیدن فرایند بررسی توسط ETS در فروم هایی مانند urch می تواند مطرح شود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)