صفحه 55 از 277 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    شاید هم تقلبی در کار نبوده!
    تا دیشب کاملا فکر میکردم که تقلب آشکاریه. ولی امروز دیدم که احتمال اینکه تقلبی هم نباشه هست.
    به نظرم رسید که شاید ETS در کشورهای مختلف سوالات مختلفی رو پخش میکنه و از شانس ما همونایی که در اکتبر 2008 در چین و کره امتحان گرفته شده حالا به ما تو ایران در 2009 دادند.
    یکی از وبسایت هایی هم که دیدم سرورش باید دولتی باشه تا خصوصی (xxxx.co.kr)ُ اینو ببینین:
    http://www.esoterica.co.kr/board/zbo...esc=asc&no=102
    چطور میشه که تاریخ 2008/10 گذاشت؟ یعنی از 363 روز پیش سوالات درز کرده بیرون؟ قطعا نه. یا تونستن تاریخ الکی بزارن؟ اون هم تو جایی که سرورش دولتیه و باید حک بشه؟
    تو یکی از این فروم های چینی ها تاریخ پستها رو نگاه کردم. از اکتبر 2008 شروع شده تا اکتبر 2009.
    کسی میتونه تو applyabroad تاریخها رو دستکاری کنه؟

فکر کنم بد نباشه 50٪ هم احتمال بدیم که واقعا 2008 تو کره و چین این سوالات امتحان گرفته شده و این خطای ETS هستش.
    و اما نامه به ETS: در هر دو صورت این کار خوبیه. چون اگر ETS سوالا رو بدون تغییر در چند زمان و مکان مختلف برگزار کنه (یعنی کار خودشو تو طراحی سوال راحت کرده) و همین مشکلات پیش میاد. وقتی گوگل 2008 PBT رو تایپ میکنیم و اولین سایتها همینا میاد یعنی <<خیلی>> ها این سوالات رو دیدن (حتی ایرانیها - کسی چه میدونه) و این کار ETS منصفانه نیست.
    سایتی که دامنه co.kr داره لزوما دولتی نیست همونطور که شما هم به راحتی می تونید سایتی با دامنه co.ir ثبت کنید.
    در ضمن میشه تنظیمات یک forum رو طوری دستکاری کرد که همه تاریخها عقبتر یا جلوتر از زمان واقعی نمایش داده بشن.
    من فکر می کنم بی سابقه باشه که سوالات یک آزمون GRE که تازه برگزار شده این طور کامل و به ترتیب جایی جمع شده باشند. ETS ادعا میکنه که هیچ وقت یک مجموعه سوال رو کاملا در یک آزمون دیگه تکرار نخواهدکرد در نتیجه این اتفاقی که الان افتاده هیچ جوری توجیه پذیر نیست.

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    شاید هم تقلبی در کار نبوده!
    تا دیشب کاملا فکر میکردم که تقلب آشکاریه. ولی امروز دیدم که احتمال اینکه تقلبی هم نباشه هست.
    به نظرم رسید که شاید ETS در کشورهای مختلف سوالات مختلفی رو پخش میکنه و از شانس ما همونایی که در اکتبر 2008 در چین و کره امتحان گرفته شده حالا به ما تو ایران در 2009 دادند.
    یکی از وبسایت هایی هم که دیدم سرورش باید دولتی باشه تا خصوصی (xxxx.co.kr)ُ اینو ببینین:
    http://www.esoterica.co.kr/board/zbo...esc=asc&no=102
    چطور میشه که تاریخ 2008/10 گذاشت؟ یعنی از 363 روز پیش سوالات درز کرده بیرون؟ قطعا نه. یا تونستن تاریخ الکی بزارن؟ اون هم تو جایی که سرورش دولتیه و باید حک بشه؟
    تو یکی از این فروم های چینی ها تاریخ پستها رو نگاه کردم. از اکتبر 2008 شروع شده تا اکتبر 2009.
    کسی میتونه تو applyabroad تاریخها رو دستکاری کنه؟

فکر کنم بد نباشه 50٪ هم احتمال بدیم که واقعا 2008 تو کره و چین این سوالات امتحان گرفته شده و این خطای ETS هستش.
    و اما نامه به ETS: در هر دو صورت این کار خوبیه. چون اگر ETS سوالا رو بدون تغییر در چند زمان و مکان مختلف برگزار کنه (یعنی کار خودشو تو طراحی سوال راحت کرده) و همین مشکلات پیش میاد. وقتی گوگل 2008 PBT رو تایپ میکنیم و اولین سایتها همینا میاد یعنی <<خیلی>> ها این سوالات رو دیدن (حتی ایرانیها - کسی چه میدونه) و این کار ETS منصفانه نیست.
    البته این که ETS سوال امتحانای فبل رو ممکنه تکرار کنه دلیلش این نیست که کار خودشو راحت کنه،فقط میخواد یه جورایی استاندارد بودن سوال ها رو یه با چک کرده باشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

من و 2 نفر دیگه هم از دوستانم فرستادیم ... با همون متن ایمیل البته با کمی دخل و تصرف ... خدا کنه اثر کنه ...

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط thelord نمایش پست ها
    از سازمان سنجش کاری بر نمی یاد

ایمیل شکایت ها هم واسه یاد آوری:
    Inquiries@ets.org

پیشنهاد من هم اینه که هر کس تکی یه ایمیل به ETS بزنه بعدش می ریم تو و یه متنی اونجا می ذاریم و بعد تو فروم های بین المللی علنی اعلام می کنیم
    سلام
    این متن www.petitiononline.com تا کی درست می کنید؟ شاید ets طبق چیزی که در سایتش نوشته تا 4 تا 6 هفته دیگه نخواد جواب بده؟؟!!
    ویرایش توسط vtmesx : October 26th, 2009 در ساعت 03:02 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    این متن www.petitiononline.com تا کی درست می کنید؟ شاید ets طبق چیزی که در سایتش نوشته تا 4 تا 6 هفته دیگه نخواد جواب بده؟؟!!
    مهم اینه که ما کاری را که از دستمان بر می آید را انجام بدیم. مطمئن باشید اگر تعداد زیادی مکاتبه کنیم و به ETS فشار بیاریم تاثیر گذار خواهد بود. حداقل برای دورههای بعد موثر خواهد بود. ولی اگه بگیم این کار برای ما که فایده ای نداره باعث میشه هر سال میانگین نمرههای ایرانیها پایین تر بیاید. دو ست عزیز من هم مثل شما نتیجه ای که از خودم در امتحان انتظار داشتم مطمئنم حاصل نمی شه و یک کم نمرات ایرانی ها احتمالا پایین می آید ولی نگران نباشید و مطمئن باشید که سالهای قبل هم چینی ها تقلب میکردند.

Junior Member

Question GRE 24 OCTOBER

سلام

بچه ها شما امتحان شنبه رو چطور دادین؟

من که گند زدم.واقعا" وقتش کم بود و reading خیلی سخت و مسخره بود، البته انصافا" موضوعهای AW آسون بود نسبت به قبل.

من افتاده بودم دانشکده زبان، کسی که از بلندگو راهنمایی می کرد خیلی آدم جالبی بود و اعتماد به نفس بالایی داشت و همش سعی می کرد حرفهای خنده دار بزنه تا شاید بچه ها احساس راحتی کنند، مثلا" می گفت اصلا" نگران نباشین.من 3 سال پزشکی خوندم.مرده رو زنده میکنم.اگه غش کردین من اینجام (:

البته 10 دقیقه هم وقت اضافی داد برای ISSUE چون بعضی بچه ها برگه نداشتن.ما هم کلی خوشحال شدیم.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط s0hrabi نمایش پست ها
    مهم اینه که ما کاری را که از دستمان بر می آید را انجام بدیم. مطمئن باشید اگر تعداد زیادی مکاتبه کنیم و به ETS فشار بیاریم تاثیر گذار خواهد بود. حداقل برای دورههای بعد موثر خواهد بود. ولی اگه بگیم این کار برای ما که فایده ای نداره باعث میشه هر سال میانگین نمرههای ایرانیها پایین تر بیاید. دو ست عزیز من هم مثل شما نتیجه ای که از خودم در امتحان انتظار داشتم مطمئنم حاصل نمی شه و یک کم نمرات ایرانی ها احتمالا پایین می آید ولی نگران نباشید و مطمئن باشید که سالهای قبل هم چینی ها تقلب میکردند.
    يعني ممكنه بخاطر همچين موردي بيان امتحان رو cancel كنن؟ اينطوري فكر كنم اگه فشار بيارين و اهميت زيادي بدن، بدتره كه

Junior Member

بچه ها من هم فرستادم. لطفا بقیه رو هم در جریان بگذارید.

Junior Member

سلام
    من هم فرستادم. به نظر من بقیه هم باید از این موضوع نگذرند.
    HS

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط s0hrabi نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    يعني ممكنه بخاطر همچين موردي بيان امتحان رو cancel كنن؟ اينطوري فكر كنم اگه فشار بيارين و اهميت زيادي بدن، بدتره كه
    سلام

این نظر شخصی من است:
    اگر ETS بخواهد این شاهکار چینی ها( که فقط در این همین یک مورد مونده بود ما ایرانی ها را مورد عنایت قرار دهند ) را قبول کند مسلماً امتحان را لغو می کند. اما متأسفانه عده ای از دوستان هم وضعیت خودم خیلی خوشبینانه تصور می کنند ETS میاد و نمره های همه چینی ها و کره ای ها را در scale کردن نمرات نادیده می گیرد و نمرات ما بالا می رود (دلیلش را قبلاً گفتم)!! البته مطمئنم اکثر دوستان که در این تاپیک در این دو روزه در اینجا مشغول فعالیت شدند از دوستانی هستند که امسال اپلای نمی کنند و یا مشکلی از باب دیر شدن ریپورت نمره GRE (حداقل تا اواخر ژانویه ) را ندارند که خب کاملاً حق هم دارند و خطاب من ایشان نیستند. شاید من هم در شرایط اینها بودم همین کار را می کردم.
    در ضمن آقای s0hrabi عزیز من هم شدیداً ناراحتم اما cancel شدن این امتحان برای کسانی مثل من که اکثر امتحان دهندگان را تشکیل می دادند بدتر است و امسال من باید اقدام اساسی باید برای دوره های بعد انجام دهند وگرنه اگر به جز cancel شدن این امتحان راه منطقی دیگه ای وجود داشت من از شما مصرتر بودم .اتفاقاً مثل شما من هم معتقدم چون قریب به یقین دوره های پیش هم چینی ها تقلب کرده اند لذا به نظر خودم این دوره هم scale کردن نمرات مثل قبل خواهد بود و تفاوت زیادی پیش نمی یاد که بخواهد نمرات ایرانی ها (البته به جز احتمالاً عده ای که این سوالات را قبل امتحان دیده بودند) افت چندانی به نسبت قبل کند و فاجعه پیش بیاد!! خب امسال هم وضعیت پذیرش مثل سال های قبل می شه که تا چند روز قبل همگی انتظار داشتیم و با این دید قدم در راه تلاش و موفقیت در این پروسه گذاشتیم.
    در ضمن فکر می کنم دوستانی که مثل من الان اپلای می کنند عده زیادیشون چون V نخونده بودند برفرض هم که نمره V اشان به جای 350 بشه 300 بهتر از این است که اصلاً نمره GRE، که شامل نمره Q بالا شون هم هست، نداشته باشند که سبب شود اصلاً مدارک دیگر و معدلاشون هم در دانشگاههای US بررسی نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)