صفحه 8 از 277 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

دوستان عزیز یک نکته مهم رو عرض کنم ، (خصوصا عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند و می خواهند یک روزه کل مراحل ثبت نام را انجام دهند)
    سعی کنید صیح اول وقت معرفی نامه بانک رو دریافت کنید و به بانک مراجعه نمایید.
    چرا که بانک تجارت مربوطه هم سقفی برای جایجایی ارز داره ، وقتی سقف تکمیل بشه جواب میدن " فردا بیاین ". این شعبه ارزی جز ثبت نامیهای GRE روزانه رقم بالایی جایجایی ارزی داره.
    امروز که با مسئول شعبه صحبت می کردم، ایشون گفتن در این مورد روزانه 60حدود نفر رو سعی میکنیم پذیرش کنیم.

دکتر - لاور

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    ببخشيد من كه زنگ زدم به سنجش و پرسيدم كه تيكت كساني كه آنلاين ثبت نام كردن كي مياد سنجش، حدودي پاسخ دادن يه ماه ديگه تماس بگيرين! ميشه بگين از كجا بايد پيگيري كنيم؟
    ممنون هستم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین
    دوستانی که رفتن GRE ثبت نام کردم می شه بگین هزینه
    ریالی ثبت نام چقدره؟ یه توضیحی هم بدین که چه مراحل
    و دردسرهایی داره.
    مبلغی که باید واریز کنین رو براساس قیمت ارز در همون روز حساب می کنند!! ( به گفته یکی از کارمندان بانک) امروز شد 1605731ریال!
    اگه از شهرستان می یاین حتما صبح اول وقت اونجا باشین تا به ترافیک صف بانک نخورینف چون کارهای مسخره تو بانک باید زیاد انجام بدین! برین بالا بیاین پایین، پیش 10 نفر باید برین....
    موفق باشین.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام .... اونایی که امروز اومدین برای ثبت نام، مراحل ثبت نامتون همین امروز کامل شد؟ آخه من وقتی از بانک برگشتم به سازمان سنجش، مسئولش بعد از اینکه فرم ارزی رو ازم تحویل گرفت، بولتن رو بهم داد با فرم و گفت هفته دیگه شنبه تا چهارشنبه با مدارک و فرم پرشده بیا.... من به شک افتادم... آخه من حدود ساعت 11 از بانک رسیدم سازمان و کسی نمونده بود از بچه ها که ازش بپرسم !!!!!!!!

Junior Member

داستان سازمان سنجش اینطوریه که میخوان شلوغ نشه و به همین دلیل میگن فرم ها رو پر کنید و هفته بعد ساعت 1 به بعد بیایید.
    اما همین هفته هم ساعت 1 به بعد فرمها رو ببرین قبول میکنن.

دکتر - لاور

Junior Member

سلام من یه خورده ناشی هستم....! یعنی ما برای ثبت نام اول بریم بانک معرفی نامه بگیریم.... بعد ببریم سنجش خیابان کریم خان... میشه بگید کدوم بانک باید بریم؟ بعد رفتیم اونجا بگیم که معرفی نامه بدین ... یه خوره شفاف و مبتدی میشه مراحلو توضیح بدین! سایت سنجش فقط مدارک لازمو گفته ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Lisbon-IST

سلام
    من امروز ثبت نام کردم، البته یه بولتن به من دادن که گفتن ببر خونه پر کن بعدا هفته بعد بیارش..مراحل رو به طور خلاصه وشفاف سعی می کنم توضیح بدهم..
    اول بگم که اگه می خواهید خودتان یا واسه کس دیگه ثبت نام کنید حتما باید یه کارت شناسایی از اون شخص ببرید تا بهتو معرفی نامه بدن چون امروز من هر چی گفتم واسه یکی از دوستام که شهرستان است می خوام ثبت نام کنم اون آقای خوش اخلاق سازمان سنجشی ;D گفت که نمیشه و باید خود فرد بیاد یا کارت شناسایی اون فرد رو باید بیاریی
    اما مراحل:
    اولا که برای ثبت نام باید برید درب پشتی سازمان سنجش یعنی از کریم خان وارد نجات اللهی بشید و اولین کوچه سمت چپ رو بگیرید تا برسید به درب پشتی سازمان سنجش بعدا از همون آقا خوش اخلاقه باید یه معرفی نامه بگیرید که شما رو به بانک تجارتی که توی خیابان طالقانی هست(آدرس دقییقش رو تو همون معرفی نامه نوشته) معرفی کندتون.{بهش بگین که GRE subject می خواین یا General)
    بعد باید برید بانک تجارت گفته شده. از سمت خیابان نجات که وارد طالقانی بشید این بانک تجارت رو پیدا کنید{ نکته: اول برید قسمت باجه و شماره بگیرید تا کاراتون رو تو قسمت بغلی انجام میدین نوبتتون برسه} بعد دو تا درب داره که باید وارد درب اولی(از سمت نجات اللهی) بشید و برید طبقه اول تا یه خانوم اونم خوش اخلاق یه امضاء کوچولو زیر نامتون بزنه و شما رو به دبیرخونه که یه پارتیشن اونورتر هست معرفی کنه بعدا میرید پیش یه خانوم (نسبتا تپل)که نامه تون رو ثبت می کنه و معرفی نامه ارزی بهتون میده بعد میاین پایین(طبقه هم کف) یه آقای خوش تیپ هست که باید مدارکتون رو بگیره و یه نگاهی کنه و بعدا یه فیش بهتون میده که 171 دلار =حدود 161 هزار تومان{واسه GRE general) باید به حساب سازمان سنجش بریزید(شما که قبلا فیش نوبت گرفتین سریعتر می تونید به کاررتون برسید ) بعد که 160 هزار تومان ناقابل تقدیم بانک کردین فیش و تمام مدارک رو میاری همون قسمت قبلی تحویل همون آقای خوش تیپ میدین و ایشون یک امضاه میزنه و یه برگه بهتون میده که این برگه(فکر کنم رنگش قرمز باشه) رو باید ببرید سازمان سنجش تحویل همون آقای خوش اخلاق اولی بدین که ایشون بهتون فرم ثبت نم GRE و بولتن رو میده و میگه ببر هفته بعد بیارش اینجا.....خوب خسته نباشید حالا میشه گفت یه جورایی شما GRE ثبت نام کردین، موفق باشید ;D
    چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي؟؟ پيله ات را بگشا... که به اندازه پروانه شدن زيبايي

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

اين كه مي‌گن برين هفته آينده بياين براي تحويل بولتن، واسه اينه كه زياد شلوغ نشه اونجا. حالا كسي مي‌دونه اگه من پنج شنبه برم واسه ثبت نام مي‌تونم همون روز بولتن رو تحويلشون بدم؟ راستي چه اطلاعاتي تو بولتن لازمه كه پر بشه؟
    اگه كسي مي‌دونه لطفاً بگه كه ساعات كاري اونجا تا كي هست.

Junior Member

there are some limitations in bank.they just approve 100 applicants per day .others should come tommorow.so be careful to arrive soon in bank.

باسلام

میشه مشکلات ودردسرهای ثبت نام on-line رو دقیقا بگید چیه؟ کارت اعتباری روبچه های شهرستانی ازکجا باید تهیه کنند؟

برای ثبت نام واقعا به مشکل برخوردم ونمی تونم بیام تهران؟

متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)