صفحه 9 از 277 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    بچه هایی که on line ثبت نام کردن:
    عکس و کپی شناسنامه رو کی به سازمان سنجش باید تحویل داد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    بچه هایی که on line ثبت نام کردن:
    عکس و کپی شناسنامه رو کی به سازمان سنجش باید تحویل داد؟
    سلام من تافل online ثبت نام کردم فکر کنم روالش برای gre هم همینطور باشه:
    1. یک ماه مونده به امتحان مدارک و میگیرند توی سایت سنجش و چک کنید اطلااعیه‌اش و می‌زنه
    2. تیکت میره سنجش باید برید از اونجا بگیرید. اینم نزدیکای امتحانه باز سایتش و چک کنید اطلااعیه‌اش و می‌زنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    اين كه مي‌گن برين هفته آينده بياين براي تحويل بولتن، واسه اينه كه زياد شلوغ نشه اونجا. حالا كسي مي‌دونه اگه من پنج شنبه برم واسه ثبت نام مي‌تونم همون روز بولتن رو تحويلشون بدم؟ راستي چه اطلاعاتي تو بولتن لازمه كه پر بشه؟
    اگه كسي مي‌دونه لطفاً بگه كه ساعات كاري اونجا تا كي هست.

اگه تهران هستی واسه پنجشنبه نگذار برنامتو ... به هر حال پنجشنبه تعطیل نباشه روزه نیمه تعطیله ! ...
    سازمان سنجش حرکت جدیدی زده ... تاریخ معرفینامه بانک رو برای روزهای آینده می زنه امروز 13 ام که واسه 15 و 16 هم زد. دلیلشم جلوگیری از شلوغی بانکه ...
    با این تفاسیر دوستانی که از شهرستان قصد سفر یکروزه به تهران برای ثبت نام دارند حتما برنامشون طوری باشه که صبح اول وقت سازمان سنجش باشند و همچنین به تاریخ معرفینامه بانک دقت کنند ... چرا که راضی کردن مسئول شعبه - همون خانم خوش اخلاقه - کار واقعا سختیه ...

دکتر - لاور

Junior Member

ببخشید میشه یک نفر توضیح بده که ثبت نام برای GRE Genreal به صورت online از طریق Ets بهتره یا حضوری بریم سازمان سنجش برای شهرستانی ها؟ هرکدوم چه مشکلات داره؟ و چه تفاوتهایی؟؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط adel1358
    ببخشید میشه یک نفر توضیح بده که ثبت نام برای GRE Genreal به صورت online از طریق Ets بهتره یا حضوری بریم سازمان سنجش برای شهرستانی ها؟ هرکدوم چه مشکلات داره؟ و چه تفاوتهایی؟؟

سلام
    تو همين موضوع كه قشنگ توضيح داده شده! اگه كارت دارين خوب آنلاين بهتر هست تا حضوري ديگه.

Junior Member

من کارت دارم و از طریق ets برای ثبت نام اقدام کردم ولی تو مراحل ثبت نام قبل از این که به payment برسه The website cannot display the page
    می ده چند بار امتحان کردم همیشه همین طور شد کسی دیگه هم این مشکل رو داشته؟؟؟؟
    کسی تونسته از طریق ets ثبت نام کنه؟؟؟

من کارت دارم و از طریق ets برای ثبت نام اقدام کردم ولی تو مراحل ثبت نام قبل از این که به payment برسه The website cannot display the page

من هم این مشکل را داشتم. باهاشون تماس بگیرین و تلفنی ثبت نام کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh

من هم این مشکل را داشتم. باهاشون تماس بگیرین و تلفنی ثبت نام کنید.
    با تهران تماس بگیریم یا خود ets؟؟؟
    چه شماره ایی؟

با تهران تماس بگیریم یا خود ets؟؟؟
    چه شماره ایی؟
    با خود ETS

http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    اين كه مي‌گن برين هفته آينده بياين براي تحويل بولتن، واسه اينه كه زياد شلوغ نشه اونجا. حالا كسي مي‌دونه اگه من پنج شنبه برم واسه ثبت نام مي‌تونم همون روز بولتن رو تحويلشون بدم؟ راستي چه اطلاعاتي تو بولتن لازمه كه پر بشه؟
    اگه كسي مي‌دونه لطفاً بگه كه ساعات كاري اونجا تا كي هست.
    خوب راستش خیلی با این حرفت موافق نیستم- شما میتونی بدون هیچ مشکلی همون روز هم دفتر چه روتحویل بدی، درواقع دفترچه رو باید به یه باجه ی دیگه که تو حیات سازمان سنجشه تحویل بدی.
    اما من امروز پرسیدم گفت که پنج شنبه تا ظهر هستن، اگه نظرمن رو میخوای ساعت 8 اونجا باش که بتونی تا ظهر کارات رو تموم کنی. واقعیت اینه که اول و آخر هیچ کاری انجام نمیدیا ! ولی همین هیچ کار، کلی صف واستادن و اینا داره، در مجموع من امروز 7 مرحله کوچک و بزرگ رو گذروندم که 3 تا از اون مراحل صف داشت.

تجربه شخصی من:
    ساعت ورود به سیستم: 9
    ساعت اتمام کار : 11:45

کیوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)