صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: تحصیل در رشته فاینانس در مقطع فوق لیسانس

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته فاینانس در مقطع فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    تبریک میگم. فکر کنم دانشگاه منچستر پذیرش گرفتین، که آقای عبدو تبریزیم اونجا فوق گرفتن.
    شما چند سالتونه؟ سربازی رفتین؟
    خواهش میکنم دوست عزیز. نه عرض کردم یکی از بیزینس اسکولهای کانادا، دانشگاه منچستر که انگلستان هست . بلی من سربازی رفتم و 30 سالمه... همونطور که گفتم مستر مجدد پذیرش گرفتم و فوق قبلیم رو سال 89 دفاع کردم. 5-6 سال هم سابقه کار دارم.
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و امسال میخوام برای ارشد بخونم ولی بین رشته های مدیریت بازرگانی، صنعتی و مالی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم از لحاظ اینکه پذیرش کدوم یکی بر ای مقطع دکتری در خارج از کشور بهتر و محتمل تر هست،
    کسی میتونه در این زمینه منو راهنمایی کنه لطفا؟
    (نمیدونم مطرح کردن سوالم اینجا درست هست یا نه، اخه تاپیک مرتبط با این موضوع پیدا نکردم، اگر تاپیک مرتبطی هست ممنون میشم بگید)

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط leilash91 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و امسال میخوام برای ارشد بخونم ولی بین رشته های مدیریت بازرگانی، صنعتی و مالی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم از لحاظ اینکه پذیرش کدوم یکی بر ای مقطع دکتری در خارج از کشور بهتر و محتمل تر هست،
    کسی میتونه در این زمینه منو راهنمایی کنه لطفا؟
    (نمیدونم مطرح کردن سوالم اینجا درست هست یا نه، اخه تاپیک مرتبط با این موضوع پیدا نکردم، اگر تاپیک مرتبطی هست ممنون میشم بگید)
    100% از هر لحاظ مالی بهتره .. چه تو ایران و چه خارج از ایران ... هم آینده کاری شغلی بهتری داره هم درآمد بیشتر هم پرستیژ بیشتر ... البته خب برای کنکور ارشد رتبه های خیلی بهتری میخواد و باید تلاش بیشتری داشته باشید اما قطعا به زحمتش می ارزه

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    اگه منظورتون سختی و آسونی پذیرش هست خب فایننس پذیرشش خیلی سختتره و تو بیزینس اسکولها با فاصله ی معناداری با سایر رشته ها نمرات جیمت و تافل بالاتری میخواد و واسه همین پذیرش دکترای فایننس واقعا سخته و رزومه خیلی سطح بالایی از هر لحاظ میخاد..چه معدل لیسانس و ارشد چه نمرات تافل و جی آرای و چه مقاله ...
    برای مستر هم همینطوره؟ اینطوری که من متوجه شدم کسانی که برای دکتری اقدام می کنند تو این رشته ها (مدیریت) خیلی بیشتر از تعدادیه که برای فوق اقدام می کنند؛ به نظر شما برای کدوم مقطع بهتره؟

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط leilash91 نمایش پست ها
    برای مستر هم همینطوره؟ اینطوری که من متوجه شدم کسانی که برای دکتری اقدام می کنند تو این رشته ها (مدیریت) خیلی بیشتر از تعدادیه که برای فوق اقدام می کنند؛ به نظر شما برای کدوم مقطع بهتره؟
    ببینید کلا پذیرش مستر از دکترا راحتتره اما داستان وقتی فرق میکنه که شما دنبال فاند باشید! اگه دنبال فاند تو مستر هستید واقعا سخته و کار آسونی نیست مخصوصا تو بیزینس اسکول که امکانش خیلی کمه البته ممکنه یه فاندی بدن بخشی از شهریه رو بپوشونه (مثلا 50% یا کمتر) اما باز مقداری از شهریه و هزینه زندگی پای خودتونه که همون فاند جزیی هم رقابت زیادی توشه .. فول فاند گرفتن تو مستر بیزینس اسکول (که هزینه های شهریه + هزینه زندگی رو بهتون بدن) که واقعا سختتر و نادرتره اما شدنیه .. من خودم مستر فایننس فول فاند پذیرش گرفتم پس شدنیه .. نتیجتا باید بگم فول فاند شدن تو مستر فایننس خیلی سختتر از فول فاند شدن برای دکترای فایننس هست...

سلام

میشه لطف کنید و بفرمایید از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید؟

ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    ببینید کلا پذیرش مستر از دکترا راحتتره اما داستان وقتی فرق میکنه که شما دنبال فاند باشید! اگه دنبال فاند تو مستر هستید واقعا سخته و کار آسونی نیست مخصوصا تو بیزینس اسکول که امکانش خیلی کمه البته ممکنه یه فاندی بدن بخشی از شهریه رو بپوشونه (مثلا 50% یا کمتر) اما باز مقداری از شهریه و هزینه زندگی پای خودتونه که همون فاند جزیی هم رقابت زیادی توشه .. فول فاند گرفتن تو مستر بیزینس اسکول (که هزینه های شهریه + هزینه زندگی رو بهتون بدن) که واقعا سختتر و نادرتره اما شدنیه .. من خودم مستر فایننس فول فاند پذیرش گرفتم پس شدنیه .. نتیجتا باید بگم فول فاند شدن تو مستر فایننس خیلی سختتر از فول فاند شدن برای دکترای فایننس هست...

Junior Member

سلام
    لیسانس مهندسی کامپیوتر 2.85

ارشد اقتصاد پیام نور 3.57
    اگه تافل بالای 100 و gre خوب بیارم
    ریاضیاتم خیلی خوب هست
    به نطرتون واسه ارشد فایننس اقدام کنم؟
    دکترای اقتصاد؟

رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان. بنده امسال مستر فول فاند فایننس در یکی از بیزینس اسکولهای خوب کانادا پذیرش گرفتم. دوستانی که نمره تافل حدود 100 و جی اری بالای 310 یا جیمت حدود 650 و بهتر دارن و قصد دارن امسال برای مستر فایننس اپلای کنن به من پیام خصوصی بدن که برای اپلای راهنماییشون کنم .

پ ن : در واقع منظورم اینه که الان این نمرات رو دارن یا فک میکنن حداکثر تا آخر دسامبر 2015 این نمرات رو میرسونن.

رشته فاینانس یا رشته اقتصاد؟؟؟؟؟؟؟؟
    چقد خوبه اگه انگلیسیمون خوبه سوال و عنوان رو لاتین مطرح کنیم یا اینکه کلا فارسی..فرهنگ لغت ما ایرانیا داغون شده...

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    رشته فاینانس یا رشته اقتصاد؟؟؟؟؟؟؟؟
    چقد خوبه اگه انگلیسیمون خوبه سوال و عنوان رو لاتین مطرح کنیم یا اینکه کلا فارسی..فرهنگ لغت ما ایرانیا داغون شده...
    دوست عزیز متوجه منظورت نشدم .. میشه دقیقتر بگی اینی که گفتی یعنی چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)