صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 2829303132333435363738
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 378 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
    سلام به همه..
    دوستان باید عرض کنم که بورسیه munbukagakusho در چند سال اخیر متضاضی زیادی داشته و خیلی سخت تر از قبل شده..من خواهرم این بورس در سال 85 گرفت. خودم هم بدون بورس در ژاپن فرصت تحقیقاتی دانشگاه کوبه شرکت کردم. برای این بورس حتما باید از دانشگاه های تاپ رنک ایران باشید..و باید عرض کنم برخلاف تصور که عده ای فکر می کنند با بالا بودن معدل و دونستن زبان انگلیسی شانس بالاتری خواهند داشت باید عرض کنم که این تنها بیس شرایط لازمه..شما اگر بتونید قبل از تکمیل مدارک سفارت با بعضی از اساتید دانشگاه های ژاپن ارتباط بگیرید و به شما تایید نسبی بدهند و اینکه تا حدی زبان ژاپنی بیاموزید به مراتب شانس بیشتری دارید...برای سفارت این خیلی مهه که بدونند شما به چه دلیل ژاپن رو انتخاب کردید؟ ایا صرفا به خاطر فاند مناسب اش یا انگیزه های تحصیلی که با ارتباط با اساتید به دست امده؟ پس بهتره قبلش با توجه به زمینه تحصیلی فعلی و اینده خود استادی پیدا کنید و با وی چند تا ایمیل رد و بدل کنید تا در راستای اون پروپازال خوبی تهیه کنید که سفارت را مجاب به پذیرش شما بکنه...ارزش داره واسه این بورس تلاش کنید ...کسانی که این بورس میگیرند و به ژاپن میرند دوران خوبی را سپری می کنند..موفق باشید.
    میشه بگین چجوری به استاد ایمیل بدواشه رشته انیمیشن هم میشه؟!

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط hanymany نمایش پست ها
    سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم
    فدات شم می بینم جواب ندادن .نگران نباش من جواب میدم .اپلی بکن و برای بحث زبانم به دانشگاه ها ایمیل بده بعضی هاشون اینترویو میکنن فقط. برای زندگی هم عالیه فقط بحث زبانشون هست که اونم با نرم افزار حله.

Junior Member

سلام دوستان . در گایدلاین بورس دولتی ژاپن برای کارشناسی ، ریزنمرات دانشگاه درصورتی که دانشگاه میرید را میخواهد . من درحال حاضر دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم و برای ریزنمرات کارشناسی تا این ترم نیازمند لغو تعهد آموزش رایگان هستم(دانشجوی دولتی روزانه) و در غیر صورت پرداخت هرینه و نمی تونم ریزنمرات بگیرم و به صورت رسمی ترجمه کنم . به نظرشما درصورتی که دانشگاه ریزنمرات انگلیسی به من میده و نامه ای هم مبنی بر این بنویسم که به خاطر درحال تحصیل بودن امکان گرفتن ریزنمرات رسمی ندارم ممکنه مورد قبول باشه ؟
    چون در توضیحات خود سفارت ذکرشده مهر دانشگاه برای ریزنمرات الزامی است .
    اگر کسی میتونه کمک کنه ممکنه جواب بده ؟ خیلی ممنون میشم به خصوص که زمانم هم کم هست .

Junior Member

سلام. امسال کسی برا بورسیه ژاپن شرکت کرده؟ هفته بعد باید آزمون سفارت باشه ولی خبری نیست که برگزار میشه یا نه.

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان ژاپنی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hajamin نمایش پست ها
    سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان ژاپنی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.
    ehtiaji be danestane zabane japoni nadarid.

eghamate daeme taghriban 10 sal tul mikeshe be sharti ke zabane japonitun ar hade N3 ya balatar az un bashe ke kheili sakht nist kheilivaghti 4-5 sal tu mohit zendegi mikonid

agar bahetun tamas nagerfetan ya emil daryaft nakardid ta 7-10 ruz ghabl az emtehan in be manie ine ke ghabul nashodid dar marhale aval

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)