صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام
    براساس این لینک http://www.ir.emb-japan.go.jp/fa/jic...ecialized.html معدل دبیرستان باید بالای 17 باشه
    حالا من که تموم کردم معدلم 16.5 شد الان هم ترم 1 دانشگاه فنی حرفه ایی روزانه میخونم
    ایا راهی هست که معدل دبیرستانمو جبران یا بالاتر ببرم؟یا امیدی نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    احتمالا منظور آقای یوسفی این بوده که اگه بورس گرفتین و یک قرون هم ازتون نگرفتن، برین ژاپن. درس خوندن با بورس واقع خوبه. اگر هم ندارین درس بخونین تا بورستون کنن. هر چی مدرک بالاتر باشه بورس گرفتن راحت تره چون متقاضی واجد شرایط کمتره

سلام ببخشید به نظر شما درس خوندن در ژاپن برای یه خانم خوبه از نظر امنیت میگم؟؟ شما کسانی رو میشناسید که خانم بودن و رفتن اونجا و راضی اند

Junior Member

سلام از پارسال امکان ترمیم نمره و معدل وجود داره البته فعلا فقط برای دیپلم و نه پیش دانشگاهی . باید به اداره امتحانات منطقه ای که دیپلم گرفتید برید و سوال کنید چجوری ثبت نام کنید البته برای دی ماه امسال وگرنه می ره برای خرداد و شهریور سال دیگه

براساس این لینک http://www.ir.emb-japan.go.jp/fa/jic...ecialized.html معدل دبیرستان باید بالای 17 باشه
    حالا من که تموم کردم معدلم 16.5 شد الان هم ترم 1 دانشگاه فنی حرفه ایی روزانه میخونم
    ایا راهی هست که معدل دبیرستانمو جبران یا بالاتر ببرم؟یا امیدی نیست؟[/QUOTE]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naser22 نمایش پست ها
    سلام ببخشید به نظر شما درس خوندن در ژاپن برای یه خانم خوبه از نظر امنیت میگم؟؟ شما کسانی رو میشناسید که خانم بودن و رفتن اونجا و راضی اند
    از لحاظ امنیت عالی است و تقریبا برای خانمها بهترین جا هست. از دوستای ما دختر تنها زیاد رفتن ژاپن

Junior Member

سلام ..ببخشید من یه سوال داشتم ..من برای بورس کالج تکنولوژی مقطع فوق دیپلم میخوام تقاضا بدم ...در جلسات آقای یوسفی هم شرکت کردم و ایشون راجع به هزینه ها گفتن که شما یه قرون هم از جیبتون لازم نیست خرج کنید و اونا خودشون از نظر مالی تامینتون میکنند و...میخواستم بدونم این هزینه هایی که گفتین باید پرداخت بشه برای همه مقاطعه؟چون واقعا سخت میشه !!!... شما اطلاعاتی در این باره (مقطع فوق دیپلم) دارید ؟!!!
    در مورد این آقا که برای مقطع بالاتر از لیسانس مستقیم با خود استاد تماس گرفتند عرض کردم . چون استاد بودجه ی کمی را به ایشون اختصاص داده بوده و باید باقی هزینه ها رو خودشون تامین بکنندو اما برای کسانی که بورس داشته باشند هزینه ها را می تونن با پول بورس کاور کنند

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

چرا از من می پرسین؟ مگه من ژاپنم.

چین برای خانم ها مشکلی نداره. رستوران اسلامی اینجا هست که بهتون قاشق می دن و حتی آشپزهاشم روسری دارن. تعداد سیگاری ها خیلی کمه، اونهایی که سیگار می کشن ده برابر خجالت هم می کشن. شیشه آبجو وسط خیابون نیست. سگ انگشت شمار. حیوانات و زامبی ها به سمتتون حرکت نمی کنن. خانم های چین موتور سوارن، موتور برقی بدون صدا. هیچ کس تک چرخ نزده و خط ترمز نکشیده در سه ماهی که بودم. کلن پسرها و دخترها زیاد به سمت هم نمی رن، موندم چه جوری جمعیت بالای یک میلیارد مونده. دخترها علارغمی که انگلیسی بلد باشن، جز سلام هیچی نمی گن. مثلن یک همکلاسی ده بار به من سلام کرده و دویست بار لبخند زده، کلن بیشتر از این رشد اجتماعی جایز نیست. همین جور تو خیابون راه میری بهت لبخند می زنن،انگار من گارفیلدم. خدا را شکر همه ساک Louis vutton ندارن. من نمی دونم خانم ها روی چه مسائلی با هم رقابت می کنن، شاید هم رقابتی در کار نیست. موها خیلی اکثرا کوتاهست. اصلن به یکی بخوای بگی چرا موهات عنقدر کوتاست، نفر بغل دستیش را ببینی خودت کوتاه می آی.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeram نمایش پست ها
    ددلاین دسامبر باسه ورودی آپریله یا اوکتبر
    سلام
    بله میدونستم
    میخواستم بدونم شما از مصاحبه این نوع بورسیه ها اگاهی دارید؟ مصاحبه ها به چه صورت است؟
    و برای ارسال مدارک نوشته شده اگه مدارکتون ب زبان انگلیسی یا ژاپنی نیست ترجمه کنید ولی ننوشته ترجمه رسمی برای مصاحبه، ب نظرتون خودم ترجمه کنم بفرستم بده؟
    ممنون
    من از شما سوال پرسیدم. قصد پاسخگویی نداشتم. آپریله یا اوکتبر. ممنون می شم پاسخ بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    سلام از پارسال امکان ترمیم نمره و معدل وجود داره البته فعلا فقط برای دیپلم و نه پیش دانشگاهی . باید به اداره امتحانات منطقه ای که دیپلم گرفتید برید و سوال کنید چجوری ثبت نام کنید البته برای دی ماه امسال وگرنه می ره برای خرداد و شهریور سال دیگه

ایا راهی هست که معدل دبیرستانمو جبران یا بالاتر ببرم؟یا امیدی نیست؟

باسه دکتری به معدل دیپلم نگاه می کنن؟ (دارم سوال می پرسم، لطفن جواب بدین، ممنون)

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه اینکه کسانی که قبول شدید میشه بگید معمولا چه سوالایی برای مصاحبه در سفارت میپرسن..وبعد اینکه سطح زبان باید چطور باشه؟...چند نفر سوال میپرسن ؟...چندتا سوال میپرسن؟.....ضمنا من متقاضی کالج تکنولوژی ام

Banned
    رشته و دانشگاه

ببخشید یه سوال دیگه اینکه کسانی که قبول شدید میشه بگید معمولا چه سوالایی برای مصاحبه در سفارت میپرسن..وبعد اینکه سطح زبان باید چطور باشه؟...چند نفر سوال میپرسن ؟...چندتا سوال میپرسن؟.....ضمنا من متقاضی کالج تکنولوژی ام

یه بنده خدایی اومد اینجا 10 بار یه پی دی اف را اپلود کرد راجب "راهنمای زندگی، تحصیل و مرگ در ژاپن" اون را دانلود کنید، این سوال شما تو پاسخ داده شده. گفته که یه سوال می پرسن "با دختر ژاپنی ازدواج می کنی" سوالات کتبی به زبان انگلیسی و ژاپنی و اون بنده خدا هیچ سوال ژاپنی را جواب نداد و از زمان فارغ التحصیلیش 4 سال می گذشت. فکر کنم گفت 2 نفر ژاپنی سوال می پرسن. زیاد سوال نمی پرسن و تقریبا شبیه اینه که کسی که به مرحله مصاحبه می رسه دیگه خرش از پل گذشته.

مرگ بر همه کسایی که با پسران مجرد دوست می شن و خودشون دوست پسر دارن (حتی اگه دروغ می گن) مرگ عاجل مرحمت بفرما. اگه کشوری پیدا کردین که همچین دخترهایی نداره، به ما هم بگین.

Junior Member

یه بنده خدایی اومد اینجا 10 بار یه پی دی اف را اپلود کرد راجب "راهنمای زندگی، تحصیل و مرگ در ژاپن" اون را دانلود کنید، این سوال شما تو پاسخ داده شده. گفته که یه سوال می پرسن "با دختر ژاپنی ازدواج می کنی" سوالات کتبی به زبان انگلیسی و ژاپنی و اون بنده خدا هیچ سوال ژاپنی را جواب نداد و از زمان فارغ التحصیلیش 4 سال می گذشت. فکر کنم گفت 2 نفر ژاپنی سوال می پرسن. زیاد سوال نمی پرسن و تقریبا شبیه اینه که کسی که به مرحله مصاحبه می رسه دیگه خرش از پل گذشته.

مرگ بر همه کسایی که با پسران مجرد دوست می شن و خودشون دوست پسر دارن (حتی اگه دروغ می گن) مرگ عاجل مرحمت بفرما. اگه کشوری پیدا کردین که همچین دخترهایی نداره، به ما هم بگین.
    ممنون از راهنماییتون .....اینکه گفتید اون فرد فارغ التحصیل بوده منظور از دبیرستانه ؟اونم 4 سال....یعنی 22 سالگی شرکت کرده؟.... واینکه من دیپلمه متولد 21 دسامبر 1995 هستم و باتوجه به اینکه پارسالم شرکت کردم و دوباره میخوام تقاضای بورس برای 2018 بدم آیا سن من مورد قبول است؟ ...و کسی بوده که حتی بالاتر از سنی که اونها مجاز کردن هم شرکت کرده و قبول شده ؟کسی میدونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)