صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مر

سلام. امروز با من تماس گرفتن. گفتن آزمون جمعه دوم تیر هست و هفته آینده هم آدرس رو میذارن روی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط esharat نمایش پست ها
    سلام. امروز با من تماس گرفتن. گفتن آزمون جمعه دوم تیر هست و هفته آینده هم آدرس رو میذارن روی سایت
    یعنی اونایی که امروز تماسی باهاشون گرفته نشده دیگه شانسی ندارن؟
    میشه بصورت کلی شرایط و رزومه تون رو بفرمایید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esharat نمایش پست ها
    سلام، ممکنه بفرمایید شما برای چه مقطعی شرکت کرده بودید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    U of Sheffield

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها نحوه اقدام در ژاپن و وزارت علوم MEXT

با سلام به همه،
    خیلی ممنون می شم از بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی بگیرم. به طور خلاصه، من بورس MEXT University Recommendation از دانشگاه Kyushu گرفتم ولی علان خیلی خیلی گیج و نگرانم. ممنون میشم به این سولات جواب بدید:
    1. بعد چندین بار گشت گذار در نت و صحبت با ادمیشن فهمیدم داشگاهای ژاپن در اول 6 ماه دکترا ،دانشجو رو به نام Research student قبول میکنه و نامه اکسپتانسم (Letter of Acceptance) انگار اونجورمیدن. حالا به من این نامه مکس و دانشگاه رو 2-3 هفته میدن. الان من نگرانم که وزارت علوم بگه خوب ما از کجا بدونیم این Research Student رو به مستر یا دکترا دادن؟ می شه کسی که مشمول هست و مثل شرایت من به Japan دانشگاه رفته یا میدونه ،راهنمایی کنه؟
    2. من علان 1 سال حق مطالعه بعد انصراف از دکترا دانشگاه ترکیه داره تمموم میشه June 20 2017 و باید مثل بالا گفتم صبر کنم و هفته بعد برگه سبز پر کنم ، کسی هست که با نامه از استاد در ژاپن نامه گرفته باشه تا برگه سبز پر نکنم و فعلا وزارت علوم اونو قبول کنه؟ ممنونم از راهنماییاتون. Sorry for grammatical mistakes
    نکته:انگار ژاپن بعد از 6 ماه دوره Research Student و قبول شدن در یه Entrance Exam and Oral exam افر دکترا رو میده..... حالا اینقده زحمت و تلاش یک سال ام هیچ شد ؟☹ ببخشید پست رو در چند جا گذاشتم محدودیت زمانی دارم به خاطر اون...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ocean_Space Systems Yokohama National University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtafrishi نمایش پست ها
    با سلام به همه،
    خیلی ممنون می شم از بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی بگیرم. به طور خلاصه، من بورس MEXT University Recommendation از دانشگاه Kyushu گرفتم ولی علان خیلی خیلی گیج و نگرانم. ممنون میشم به این سولات جواب بدید:
    1. بعد چندین بار گشت گذار در نت و صحبت با ادمیشن فهمیدم داشگاهای ژاپن در اول 6 ماه دکترا ،دانشجو رو به نام Research student قبول میکنه و نامه اکسپتانسم (Letter of Acceptance) انگار اونجورمیدن. حالا به من این نامه مکس و دانشگاه رو 2-3 هفته میدن. الان من نگرانم که وزارت علوم بگه خوب ما از کجا بدونیم این Research Student رو به مستر یا دکترا دادن؟ می شه کسی که مشمول هست و مثل شرایت من به Japan دانشگاه رفته یا میدونه ،راهنمایی کنه؟
    2. من علان 1 سال حق مطالعه بعد انصراف از دکترا دانشگاه ترکیه داره تمموم میشه June 20 2017 و باید مثل بالا گفتم صبر کنم و هفته بعد برگه سبز پر کنم ، کسی هست که با نامه از استاد در ژاپن نامه گرفته باشه تا برگه سبز پر نکنم و فعلا وزارت علوم اونو قبول کنه؟ ممنونم از راهنماییاتون. Sorry for grammatical mistakes
    نکته:انگار ژاپن بعد از 6 ماه دوره Research Student و قبول شدن در یه Entrance Exam and Oral exam افر دکترا رو میده..... حالا اینقده زحمت و تلاش یک سال ام هیچ شد ؟☹ ببخشید پست رو در چند جا گذاشتم محدودیت زمانی دارم به خاطر اون...
    1- تو نامه اکسپت مدت زمان تحصیل ذکر شده.
    2- وقتی پذیرش دارید میتونید برای معافیت اقدام کنید.
    3- entrance exam فرمالیته است. بیشتر برای اینه که دپارتمان با پروپوزالتون آشنا بشه و اینکه مطمئن شه شما سر از کارایی که کردین در میارید!
    من با همین گواهی بورس معافیت گرفتم:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg up2.jpg (60.8 کیلوبایت, 48 views)
    • نوع فایل: jpg up.jpg (112.9 کیلوبایت, 41 views)

دوستان عزیز
    طی تماسی که با سفارت گرفتم باید عرض کنم که نتایج بورس مقاطع ارشد و دکتری اعلام شده و اگر با کسی تا الان تماس نگرفتن به منزله عدم قبول شدنش می باشد.
    تبریک به عزیزانی که قبول شدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    U of Sheffield

نقل قول نوشته اصلی توسط arionfard نمایش پست ها
    1- تو نامه اکسپت مدت زمان تحصیل ذکر شده.
    2- وقتی پذیرش دارید میتونید برای معافیت اقدام کنید.
    3- entrance exam فرمالیته است. بیشتر برای اینه که دپارتمان با پروپوزالتون آشنا بشه و اینکه مطمئن شه شما سر از کارایی که کردین در میارید!
    من با همین گواهی بورس معافیت گرفتم:
    سلام، خیلی خیلی ممنون ... واقعا نمی تونم بگم چقدر ذهنم ارام شد. توضیحات و اتچمنت تون خیلی کمکم کرد. فکر کنم توضیحاتتون به خیلی افراد کمک خواهد کرد... براتون ارزوی موفقیت می کنم..... خیلی متشکرم...! روز همه دوستان بخیر... !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    سلام، ممکنه بفرمایید شما برای چه مقطعی شرکت کرده بودید؟
    سلام مجدد. برای دوره دکترا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    یعنی اونایی که امروز تماسی باهاشون گرفته نشده دیگه شانسی ندارن؟
    میشه بصورت کلی شرایط و رزومه تون رو بفرمایید ؟
    سلام. معمولا این طوریه که همه اونایی که قبول شده باشن رو توی یک روز باهاشون تماس میگیرن. ولی اگه هنوزم باهاتون تماس نگرفتن می تونین بهشون زنگ بزنید ببینید اوضاع از چه قراره.
    من ارشد اقتصاد دارم از دانشگاه تهران، معدلمم 18.61 شد
    کارشناسی هم معدلم 19.22 بود
    یک مقاله دارم و دو تا هم نیمچه کتاب. الانم مشغول به تدریسم تو یک دانشگاه غیرانتفاعی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    طی تماسی که با سفارت گرفتم باید عرض کنم که نتایج بورس مقاطع ارشد و دکتری اعلام شده و اگر با کسی تا الان تماس نگرفتن به منزله عدم قبول شدنش می باشد.
    تبریک به عزیزانی که قبول شدن.

من خبر دارم روز پنچ شنبه هم با عده ای تماس گرفتن و به امتحان دعوت شون کردند و معمولا در این مرحله ۹۹ درصد متقاضی ها را می پذیرند اما بعد از امتحان کتبی فقط تعداد محدودی را به مصاحبه دعوت می کنند که باز از بین اونها هم پذیرفته شدگان نهایی اندک هستند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)